Halotānam

Halotānam - līdzekļi  Iepakošanas Halotānam
 par narkozi.

Farmakoloģiskā darbība halotānu

Saskaņā ar instrukcijām Halotānam satur spēcīgu aktīvo vielu, lai inhalācijas anestēziju - halotānu. Tas darbojas, ieelpojot, ātri iepazīstina anestēziju, ar posmu ierosmes ir praktiski nepastāv.

Narkotikas bija arī pretsāpju un miorelaksants, bet bieži vien tajā pašā laikā tas ir nepieciešams izmantot muskuļu relaksanti optimālai atpūtai. Anestēzijas ieviešana rada patīkamas sajūtas.

Halotānam ietekme uz veģetatīvo nervu sistēmu, un caur to - uz valsts iekšējo orgānu un audu. Tādējādi, tas paplašina artēriju asinsvadus ādā un muskuļos, samazina asinsspiedienu, sirdsdarbības ātrums palēninās, samazina kontraktilitāte sirds muskuļa. Sirds kļūst jutīgāki pret sekām adrenalīna un citu kateholamīnu, kas varētu izraisīt aritmiju.

Arī ietekme veģetatīvo nervu sistēmu, ko izraisa vieglu bronhus efektu. Anestēzija ftorotanom nepalielina sekrēciju siekalās un bronhiālās dziedzeriem, samazina dzemdes proporcionālu dziļumu anestēzijas, nemaina skābju-sārmu līdzsvaru organismā. Zāles nomāc klepus un vemšanas centru.

Halotānam tiek pārvērsts aknās, izvadīšana no gaismas tiek veikta daļēji ar žulti un urīnu.

Produkta veids

Narkotika ir pieejams flakonos-droppers kā šķidrumu inhalācijas anestēzijas.

Indikācijas ftorotana

Narkotiku izmanto anestēziju vispārējā operācijas slimnīcā, kā arī "mazo" ambulatorās operācijas, tai skaitā endoskopiskās at.

Bieži vien darbojoties anestēzija izmantojot narkotiku komplekss pati Halotānam tiek izmantots, lai saglabātu anestēziju.

Dažreiz anestēzija ftorotanom izmanto, lai radītu mākslīgu hipotensija, lai samazinātu asins zudumu un mazinātu stresu lielo asinsvadu operācijas laikā.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām halotānu nav ieteicama, jo halotāna anestēzijas nepanesības gadījumā, dzemdībās (samazina dzemdes spēks  Halotānam flakons
 saīsinājumus), dzelte un aknu slimības, noturīgas un ilgtermiņa temperatūras pieaugums, intrakraniālais spiediens, jo audzēju virsnieru dziedzeri (feohromocitoma), izmaiņas vairogdziedzera (hipertireoze), zemāks asinsspiediens, sirds aritmija. Ja iepriekšējais izmantojot halotāna anestēzijas bija pirms mazāk nekā 3 mēnešus, jo vispārējā anestēzijā, izmantojot citus līdzekļus. Ja pacients lieto sirds glikozīdi, ftorotanovy anestēzija ir jāinterpretē piesardzīgi.

Lietošanas instrukcijas ftorotana

Precīza deva narkotiku iespējams, ja tā ir aprīkota ar kalibrētu iztvaikotāju atrodas slēgtā ventilators ķēde. Tas ir nepieciešams, lai izvairītos no pārdozēšanas līdzekļus.

No halotānu ieviešana organismā caur ventilācijas sistēmu - tie ļauj precīzi kontrolēt procentos no narkotiku elpošanas maisījumā ar skābekli vai slāpekļa oksīda un skābekļa. Kad vidējā deva 0 5-4% no ķirurģisko anestēziju sasniegta pēc 5-6 minūtēm, un pēc apstāšanās no anestēzijas piegādi pacients pamostas 5-15 minūtes. Parasti kalpoja anestēzijas ievadīšanas 3-4% halotāna un uzturošo devu anestēzijas operācijas laikā ir 0, 5-1, 5%.

Instruments nevar uzglabāt pēc izmantošanai iztvaikotājs anestēzija machine.

Blakus efekti

Anestēzija ftorotanom var izraisīt asinsspiediena pazemināšanos, lēna sirdsdarbība, aritmija, aknu darbības traucējumi, elpošanas depresija, drudzis un intrakraniālo spiedienu.

Pēc pamošanās no anestēzijas miega var trīce, reibonis vai galvassāpes.

Яндекс.Метрика