Ketamīns

 Ketamīns anestēzija
 Ketamīns - narkotiku anestēzijai.

Farmakoloģiskā darbība

Ketamīns ir anestēziju, pretsāpju iedarbība pēc intramuskulāras, intravenozi.

Narkotisko vielu devas ir īss, ātri narcotizing efektu uzturot normālu spontānu elpošanu.

Narkotiku lielākā daļa tiek izdalīts ar urīnu divu stundu laikā, un, ka daži metabolīti paliek organismā vairākas dienas. Kad vairākas devas ketamīnu uzkrāšanās netika novērota.

Produkta veids

Ketamīnu izlaists šķīdumā.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Ketamine indicēts kompleksa un mononarkoza.

Īpaši efektīva anestēzijas ketamīnu pacientiem ar zemu asinsspiedienu, pacientiem, kuriem nepieciešama, lai saglabātu vai tērēt spontānas elpošanas mākslīgo plaušu ventilāciju bez slāpekļa oksīda maisījumu.

Narkotiku lieto ārkārtas operācijas pacientiem ar asiņošana, traumatisks šoks, dažādas darbības, endoskopisko procedūrām sirds katetrizācijas, mazu ķirurģiskas manipulācijas, mērces.

Ketamīnu anestēzijas var izmantot oftalmoloģijas, LOR, zobu, dzemdniecībā (ķeizargrieziens) praksē.

Lietošanas instrukcijas par ketamīnu

 Ketamīns risinājums

Ketamīnu ievada pilienu vai dalītu strūklu vienlaicīgi, intramuskulāri.

Pieaugušie tiek injicēts 2-3mg / kg intravenozi, 4-8mg / kg intramuskulāri.

Anestēzija Ketamīns atbalsts injekcija - intramuskulārās injicēt 3 mg / kg vai 0, 5-1mg / kg intravenozi.

Uzturēšanai vispārējās anestēzijas narkotiku ievada ar ātrumu 2 mg / kg / st infūzijas sūkņos vai pilienu - 0, 1% šķīduma nātrija hlorīda vai glikozes šķīduma izotonisko - 30-60kap / min.

Bērniem Ketamīns tiek izmantots kā anestēzijas indukcija kombinētā anestēzijā. Pēc premedikācijas intramuskulāras injekcijas veidā vienu reizi ievadīt 4-5mg / kg 5% šķīduma. Kā vispārējās anestēzijas, izmantojot 1% vai 5% šķīdums - intramuskulāri un intravenozi, attiecīgi, vai 0, 1% šķīdums pilienu (30-60kap / min).

Jaundzimušajiem injicēt narkotiku intramuskulāri, cerot 8-12mg / kg. Mazuļi 1-6l - 6-10mg / kg 7-14l - 4-8mg / kg. Intravenoza uzlikt 2-3mg / kg. Uzturēt anestēzijas injekcijas 3-5 mg / kg intramuskulāri vai intravenozi - 1 mg / kg. Var saglabāt anestēziju un intravenozās pilienu šķīdumu 0, 1% - 30-60kap / min.

Blakus efekti

Ketamīnu izraisa paaugstinātu spiedienu, paātrināta sirdsdarbība un sirds tilpumu, samazinājās perifēro asinsvadu pretestību.

Ketamīnu anestēzija parasti nav provocēt bronhu laringospazmas, nenomāc elpošanu (bet tas var notikt ar intravenozu strauju ieviešanu) un refleksi par augšējo elpceļu infekcijām, izraisa vemšanu, sliktu dūšu.

Tas var izraisīt nevēlamas kustības, paaugstinātu tonusu, halucinācijas. Visi šie efekti var novērst vai likvidēt, ieviešot droperidols vai trankvilizatori.

Intravenoza Ketamīns var izraisīt apsārtumu, sāpes, āda gar vēnas. Pacients pamodās no narkozes, var būt dezorientācija, uzbudinājums.

Kontrindikācijas no ketamīns

Saskaņā ar instrukcijām Ketamine nedrīkst ordinēt cieš no asinsrites traucējumiem smadzenēs, hipertensija, eklampsijas asinsrites dekompensācija, epilepsiju un citām slimībām pavada krampji laikā.

Jāievēro piesardzība, lietojot ketamīnu par operācijām uz balsenes.

Jūs nevarat jaukt zāles ar barbiturāti ir atļauts savienot ar analgētiskiem, neiroleptiskie, devu ketamīnu samazināšanu.

Яндекс.Метрика