Angin-Heel

 Angin-Heel - homeopātiskā
 Angin-Heel - homeopātiskās pretiekaisuma līdzeklis.

Farmakoloģiskā darbība Angin-Heel

Angin papēža tiek izmantots, lai ārstētu LOR slimību, tai ir pretiekaisuma, antiseptiska, pretiekaisuma, detoksikācijas nozīme.

Sagatavošana ietver Hydrargyrum bicyanatum, mazina iekaisumu rīkles galam, balsenes, mandeles, Apis mellifica, mazina pietūkumu, Phytolacca, ko izmanto reimatisko slimību, iekaisumu gļotādu, arnika, novērš jebkuru asiņošanu, palīdz ar muskuļu sāpes, dulcamara, mazina locītavu iekaisumu, Belladonna, piemēro lai ārstētu iekaisumu elpceļu, locītavu, ādas, mandeles.

Tiek norādīts, ka zāles palīdz sekcijas strutojošu mandeļu sveces un drenāžas strutas no tiem.

Pozitīvas atsauksmes Angin-Heel norāda, ka iekaisis kakls, jo narkotiku ievērojami samazinās un visbeidzot pāriet otrajā dienā terapijas.

Produkta veids

Angin-Heel tabletes par zemmēles lietošanai.

Indikācijas

Angin-Heel lieto, lai ārstētu hronisku, akūtu tonsilīts, tas palīdz ar mandeles abscess, mandeļu sveces, hipertrofiju un pietūkums mandeles, hronisku iesnu un citu slimību gļotādām.

Labas atsauksmes par stenokardijas Khel piemēro difteriju deguna, kas izstrādāts, jo viņas slimības gļotādā.

No Angin-papēža instrukcijas izmantošana

Angin-Heel pieaugušie iecelt 1st tablete trīs p / dienā. Ja slimība ir akūta, jūs varat veikt 1. tablete katru 15 min divas stundas. Kad stāvoklis uzlabojas, pāreju uz normālu devu. Absorbējošie tabletes ieteicams 15 min pirms ēšanas vai vienu stundu pēc.  Tabletes Angin-Heel

Angin-Heel bērni pēc 3 gadiem ir par 1. tableti visu uzreiz, un bērni vecumā līdz 3 gadiem un jaundzimušo - 0, 5 tabletes.

Kad terapeitiskais efekts rodas, ieteicams lietot narkotikas 3-5 vairāk dienas.

Ar savlaicīgu ārstēšanu agrīnā (kad pirmie slimības simptomi), ievērojami samazināts ārstēšanas ilgumu, ievērojami samazina komplikāciju risku.

Blakus efekti

Zāles var izraisīt alerģiju, pārmērīga siekalošanās.

Kontrindikācijas izmantošanas Angin-Heel

Angin-Heel kontrindicēta saskaņā ar norādījumiem tās komponentu nepanesības gadījumā, alerģijas pret augiem Asteraceae ģimeni.

Piesardzība sniegt Angin papēža bērniem līdz 12L.

Яндекс.Метрика