Ant alkohols

 Ant alkohols
 Ant alkohols - tiek izmantots mazināja sāpes, sadzīšanu audu.

Farmakoloģiskā darbība

Ant spirts - spirta šķīdums skudrskābes, ko izmanto medicīnā kā baktericīds, pretiekaisuma līdzeklis.

Tās izmantošana ražošanā ziedes, risinājumu.

Alkohols ir vietējo kairinošs, tīrīšanas darbību, uzlabo asins plūsmu audos paplašina asinsvadus, mazina sāpes un iekaisumu.

Dabā, skudrskābe ir atrodami augļos, adatas, tas ir izolēta no vēderplēves skudras, bišu dzēlieniem. Bet, ņemot vērā ražošanas apjoms mūsdienu medicīnā izmanto skudrskābi ražo organiskās sintēzes.

Ar alkohola alkohola 986gr 14gr 70% ir skudrskābe.

Produkta veids

Spirts ir pieejams flakonos kā 1, 4% šķīdumu. Ļaujiet alkoholu bez receptes.

Indikācijas Ant alkohola

Ārējā piemērošana skudru alkohola indicēts periarthritis, muskuļu sāpes, neiralģija, sāpes locītavās, artralģija, nespecifiska politiku un monoarthritis.

Veiksmīgi izmanto ant alkohola pinnes.

Kontrindikācijas

Instruments nevar piemērot bojātu un iekaisušu ādu, gļotādu, izmanto iekšpusē.

Labākais no visiem alkohola taukainai un kombinētai ādai, nav vēlams lietot cilvēkiem ar jutīgu, sausu ādu (bet tas viss ir atkarīgs no individuālā tolerance, iepriekš jākonsultējas ar dermatologu).

Lietošanas instrukcijas Ant alkohola

Lai novērstu sāpes locītavās, dažādās artrīts, muskuļu sāpes, neiralģija alkohols viegli iemasē sāpīgo zonā vairāki p / dienā. Pēc pieteikšanās alkoholu nepieciešamo efektu uzlikt karstā komprese uz apstrādāto platību.

 Veiksmīgi izmanto ant alkohola pinnes
 Ant spirtu izmanto pinnes, jo: tas ir piemērots, lai skartajā zonā ar apļveida kustībām mīksto ar vates tamponu vai diska. Āda bija jātīra ar spirtu pirms ārstēšana nav nepieciešama, jo tas var novest pie pārmērīgas sausu. Pēc pieteikšanās ant alkohola obligāti jāpiemēro mitrinātājs (bet tikai pēc tam, kad alkohols ir pilnīgi sausa).

Ārstēšana pinnes parasti ilgst 2ned-1mes.

Pirms pieteikšanās ant alkoholu uz ādas, būtu nepieciešams veikt alerģijas testu: Uzklājiet to uz ādas un labāk jomās jāārstē (ja ir pimples un Melngalvju). Ja viena diena nav alerģiskas reakcijas, var izmantot alkoholu, lai ārstētu pinnes.

Blakus efekti

Alkohols balstīta skudrskābe var izraisīt alerģiju, nieze, dedzināšana, un apsārtumu ādā.

Яндекс.Метрика