Antakson

 Antakson
 Antakson - narkotiku ārstēšanai narkotiku un alkohola lietošanu.

Farmakoloģiskās iedarbības Antaksona

Aktīvā viela Antaksona - naltreksons, kas spēj novērst rīcību dažādu opioīdi - narkotisko pretsāpju līdzekļu un surogātiem.

Antaksona Instrukcijas norādīja, ka deva 50 mg dienā narkotiku bloki efekts 25 mg heroīna ieviesto intravenozi. Pieaugot devās divas vai trīs reizes periods narkotikas ir ilgstošāka. Antaksona efektu var neitralizēt vai novājināta, ņemot lielākus opioīdu devas.

Atsauksmes Antaksone apstiprina, ka zāles neizraisa atkarību no narkotikām.

Produkta veids

Antakson release želatīna kapsulas.

Indikācijas

Kompleksā terapijā opioīdu atkarības pret opioīdiem ir jāievēro pacientiem Antakson ietver netiek sniegta viņa ierasto ietekmi.

Antaksona Papildu instrukcijas norādīja, ka zāles var izmantot ārstēšanai no alkohola pārmērīgas lietošanas kombinācijā ar psihoterapiju. Tādējādi, izmantojot to pašu shēmu kā heroīna atkarības.

Labas atsauksmes Antaksone noteikta gadījumos, kad pacients ir augsta personīgā motivācija piedzīt no narkotiku atkarības un alkoholisma.

Instrukcijas Antaksona: metodes izmantošanu

Kad heroīna atkarības pirms apstrāde padara urīna analīzi, pārbaudot opioīdiem uzturēšanu, lai apstiprinātu pacienta atturību no narkotikām. Veikt zāles tikai pēc abstinences simptomu novēršanai un ne agrāk kā c / o 7-10 dienas pēc pēdējās izmantošanas opiātu narkotikas. Tajā pašā laikā tas ir ļoti ieteicams sākt ārstēšanu slimnīcā, un vēlāk novērot pacients tiek ārstēts.

Jūs nevarat sākt ārstēšanu līdz negatīvu testu ar 0, 5 mg naloksona.

Standarta dienas deva no narkotiku - 50 mg, bet sākotnējā deva ir tikai 20 mg Antaksona. Tikai tad, ja par stundu nav abstinences simptomus, pacients var veikt atlikušos 30 mg.

Jūs varat arī izmantot šādus kursus: 1) katrs trīs dienas pacients ieņem narkotiku 150 mg vai 100 mg ik pēc divām dienām 2), ņemot 50 mg dienā piecas darba dienās un sestdienās 3 100 mg), pirmdien un otrdien veltījāt 100mg un 150mg Antaksona piektdiena . Spriežot pēc pārskatiem Antaksone, tas ir pēdējais shēma ir visefektīvākais tiem, kas dodas uz ilgu laiku, lai ņemtu opioīdus.

Saskaņā ar instrukcijām Antaksona minimālo ārstēšanas kursa ir trīs mēneši, ar ieteicamo kursu - sešiem mēnešiem.

Lai ārstētu alkoholismu pacienta katru dienu veikt noteiktajā 50 mg Antaksona vismaz 3 mēnešus.

 Kapsulas Antakson
 Pacienti vienmēr jāinformē medicīnas personālu, kas nepieciešams, Antakson bet ir vēlams veikt karti ar iecelšanu narkotikas - tajos gadījumos, ja jums ir nepieciešams, neatliekamo medicīnisko palīdzību.

Blakus efekti

Antakson reti izraisa negatīvu ietekmi, saņemot to saskaņā ar instrukcijām un terapeitiskas devas.

Dažos gadījumos tas Antakson izraisīt trauksmi, nogurums, sāpes vēderā, vemšana, galvassāpes, aizkaitināmība, muskuļu un locītavu sāpes, bezmiegs, caureja, uzbudinājums, slikta apetīte, izsitumi, pasliktinās iedarbību, reiboni, apjukumu, klepus, halucinācijas, depresija , fotofobija.

Kontrindikācijas Antaksona

Antakson Instrukciju nevar ņemt vienlaicīgi ar narkotisko pretsāpju līdzekļiem, ja ir pozitīvs tests urīna par opiātiem un opioīdiem, ja nav datu, kas izdarīti no parauga naloksona akūtu hepatītu, opioīdu abstinences sindromu, aknu slimības, paaugstināta jutība.

Tas nav vēlams lietot zāles, lai ārstētu pacientus, kas jaunāki par 18L, laktācijas laikā, grūtniecību.

Piesardzības pasākumi Antakson in patoloģijas nierēm un aknām.

Ja plānojat operācija, kurā izmanto opioīdu pretsāpju līdzeklis, Antakson divas dienas pirms operācijas būtu jāatceļ.

Zāles neietekmē spēju vadīt satiksmes, iesaistīties tādās darbībās, kas prasa uzmanību.

Яндекс.Метрика