Anti-stenokardija

 Anti-stenokardija tabletes
 Anti-stenokardija - antiseptisks zāles, lai ārstētu iekaisumu mutē.

Farmakoloģiskā darbība anti-stenokardijas

Anti-stenokardija tiek izmantota ENT-prakses un stomatoloģijā, tai ir pretsāpju un antibakteriāla iedarbība. Aktīvās sastāvdaļas narkotiku - tetrakaīna, un hlogeksidin aksorbinovaya skābes.

Antiseptisks Chlorhexidine ir aktīvs pret streptokoku, stafilokoku, pneimokoku, Corynebacterium, Haemophilus influenzae, Klebsiella, sēnīte Candida.

Vietējās anestēzijas efekts ir tetrakaīna, tā efekts rodas minūti vai divas pēc lietošanas laikā.

Askorbīnskābe palīdz uzlabot organisma izturību pret infekcijām.

Produkta veids

Izgatavošanas Anti-stenokardijas aerosolu un tabletes.

Analogs narkotiku - Anti-stenokardija formulu, ar tām pašām aktīvajām vielām un indikācijas.

Indikācijas

Anti-stenokardija lieto, lai ārstētu tonsilīts, faringīts, stomatīts, gingivīts, periodonta slimību. Papildus anti-stenokardija instrukcijas norāda, ka to var izmantot pēc zoba ekstrakcijas vai tonsillectomy.

Anti-stenokardija rokasgrāmata: kā izmantot

Tabletes Anti-stenokardija turēti līdz rezorbcijas mutē. Ieteicamā deva pieaugušajiem - 6 tabletes dienā, lai ņemtu pārtraukuma divās stundās. Mazuļi 5-10l dod 3 tabletes dienā, ar pārtraukumu 4 stundas. Mazuļi 10-15l dod 4 tabletes dienā ar pārtraukumu 3h.

 Anti-stenokardija spray
 Anti-stenokardija aerosols tiek izsmidzināts gļotādām rīklē un mutē, turot viņas elpu. Bērni var darīt 10-15l 1-2 smidzināšanas līdz trim p / dienā; pieaugušajiem un bērniem pēc 15L ieteicams 1-2 apūdeņošanas līdz sešiem p / dienā. Infekciju ārstēšana ar zālēm ilgst aptuveni piecas dienas.

Blakusparādības anti-stenokardijas aerosolus un tabletes

Tabletes un aerosols anti-stenokardija vairumā gadījumu labi panes. Tikai gadījumā, ja individuālā nepanesība var rasties alerģiska reakcija, kas parasti prasa jāpārtrauc narkotiku.

Retos gadījumos attīstīt caurejas traucējumi: vēdera uzpūšanās, dedzināšana, atraugas, slikta dūša, pavājināta ēstgriba, aizcietējums, biežas šķidro izkārnījumi.

Pārdozēšanas gadījumā nokļūt reibonis, tur cianoze, uzbudinājums, trīce, trauksme, slikta dūša, apgrūtināta elpošana, vemšana. Lai novērstu šos simptomus mazgā vēderu, veikt Ieplūstot sālsūdenim caurejas.

Kontrindikācijas

Anti-stenokardija saskaņā ar instrukcijām ir kontrindicēta bērniem līdz 5 litriem, grūtniecēm pirmajā trimestrī, kad paaugstināta jutība.

Piesardzības pasākumi būtu jāizmanto sievietes otrajā un trešajā trimestrī un zīdīšanas laikā, pacientiem ar cukura diabētu, anēmiju sideroblastic, hemochromatosis, talasēmiju, oxalosis, nieru slimību hiperoksalūriju.

Laikā, kad šīs narkotikas, ir jāuzskata, ka aktīvā viela tetrakaīna samazina efektu sulfonamīdiem, un askorbīnskābe ietekmē koncentrāciju tetraciklīns, penicilīnu un perorālo kontracepcijas.

Turklāt, jūs nevarat izmantot anti-stenokardijas formula un anti-stenokardija vienlaicīgi ar jodu saturošu medikamentu, piemēram, Povidona-joda, un Lugola joda šķīdumu.

Яндекс.Метрика