Meronem

 Meronem
 Meronem - pretmikrobu līdzeklis.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā sastāvdaļa antibiotiku Meronem - meropenēmu ar baktericīdu iedarbību karbapenēmu grupas.

Meronem ir aktīvs pret corynebacteria, lactobacilli, enterokoku, streptokoki, bacilis, Staphylococcus, aeromonov, enterobaktērijas Escherichia coli un Haemophilus influenzae, atsinobakterov, Brucella, gardnerelly, Campylobacter, Klebsiella, Neisser, Helicobacter pylori, Proteus, moraksell, Shigella, Vibrio cholerae, yersenii, Salmonella, Pseudomonas, fuzobakterii, actinomycetes, bifidobaktēriju, Bacteroides, Clostridium.

Meronem visos audos, bioloģiskajiem šķidrumiem, tai skaitā galvas un muguras smadzeņu šķidrums, kas dod iespēju izmantot šo narkotiku, lai meningīta ārstēšanai.

Produkta veids

Antibiotiku Meronem produktu pulveris šķīduma pagatavošanai.

Indikācijas Meronema

Meronem ko norādītas instrukcijas: pneimonija, iekaisumi uroģenitālā sistēma, mīksto audu un ādas vēdera, temperatūrā drudža pacientu ar zemu imunitāti (terapija Meronem šajā gadījumā var apvienot ar pretvīrusu, pretsēnīšu līdzekļiem).

Efektīvs narkotiku ārstēšanai meningītu, sepsi, superinfekciju.

Kontrindikācijas

Meronem ir kontrindicēta bērniem līdz instrukciju līdz trim mēnešiem, ja konstatēta pastiprināta jutība

Grūtniecības laikā, zāles tiek noteikts īpašos gadījumos, uz stingriem nosacījumiem. Ja barošana ar krūti nav ieteicams lietot antibiotikas.

Ir vēlams ņemt Meronem vienlaikus ar nefrotoksiskām zālēm, zināms arī, ka antibiotikas var samazināt līmeni valproiskābi.

Sagatavošanās probenecīds kamēr ieceļot ar Meronem var palielināt savu koncentrāciju.

Meronem ir nevēlama dot pacientiem ar neiecietību karbapenēmu, penicilīnu, jo tas var būt pārrobežu alerģija.

Uzmanīgi izrakstīt pacientiem ar patoloģiju no kuņģa un zarnu trakta - riska dēļ pseidomembranozo kolītu.

No psihomotorās reakcijas zāļu darbības likme nav.

Lietošanas instrukcijas Meronema

Meronem at uroģenitālās, ādas infekcijas, pneimonija tiek izmantots kā intravenozas infūzijas - 0, 5 g trīs p / dienā nekā tajā pašā periodā.

Ārstēšanai stacionārā iegūta pneimonija, peritonīts, sepse, iespējams, infekcijas pacientiem ar imūno statusu zemu Meronem 1 g ievada trīs p / dienā, un ar regulāriem laika intervāliem.

Meronem cistiskā fibroze, meningīts jāievada 2 g trīs p / dienā c / o pašiem laika intervāliem.

Pacientiem ar nieru slimību, kam tiek veikta hemodialīze, papildus deva narkotikas iegūst pēc ārstēšanas pacientiem ar nieru mazspēju ir devas pielāgošana. Pacienti ar aknu mazspēju, gados vecākiem pacientiem nav nepieciešams pielāgot devu.

 Antibiotiku Meronem
 Bērniem deva atbilstoši norādījumiem Meronem aprēķināta, pamatojoties uz to svara. Bērni, kas jaunāki par 3 mēnešu-12L. antibiotikas tiek administrēti apjoma 30-60mg / k, dienas deva ir sadalīts trīs posmos. Bērni, kas sver vairāk nekā 50 kg, neatkarīgi no vecuma, veikt noteikto antibiotiku Meronem in "pieaugušo" devām.

Dažos gadījumos, bērni tiek dota lielākas devas. Ārstēšanai meningīta izrakstīt 120mg / kg, hroniskas elpošanas ceļu slimības, cistiskā fibroze - 75-120mg / kg.

Meronem administrē vai nu infūzijas pusstundu, vai bolus injekciju vairāk nekā piecas minūtes. Lai sagatavotu risinājumu bolus injekciju Meronem audzē īpašu ūdeni: 250 mg antibiotiku līdz 5 ml ūdens.

Intravenozai pilienveida pievienot Meronem 50-200ml fiz.rastvora glikozes šķīdumu vai 5, 10%.

Blakus efekti

Meronem reti izraisa negatīvas sekas, dažos gadījumos, ir galvassāpes, slikta dūša, leikopēnija, krampji, anēmija, candida, gremošanas traucējumi, līmeņa izmaiņas aknu paraugiem, alerģisko anafilakses, nieze, izsitumi, angioneirotiska tūska.

Pārdozēšana izraisa līdzīgus simptomus blakusparādībām. Šajā gadījumā redzams hemodialīzi.

Яндекс.Метрика