Glēvē

 Glēvē
 Glēvē - antibakteriāls medikamentu no grupas fluorhinolonu.

Farmakoloģiskā darbība

Glēvē - pretmikrobu līdzeklis ar plaša spektra darbības. Tā ietver antibiotiku fluorhinolonu - levofloksacīnu iznīcinot olbaltumvielu sintēzi, iznīcinot baktērijas.

Glēvē antibiotika īpaši efektīvs pret infekcijām, ko izraisa Gram-negatīvas, Grampozitīvas organismi, t.sk. baktērijas izturīgas pret penicilīniem, aminoglikozīdiem, cefalosporīniem.

Nav jūtīga pret Glēvē spirochetes.

Produkta veids

Tabletes 250 mg un 500 Glēvē, šķīdumu intravenozas aģenta (100ml).

Indikācijas

Instrukcijas Glēvē norādīja, ka tas var nozīmēt, lai ārstētu pneimoniju, sarežģītus urīnceļu kanāliem, ādas infekcijas, mīksto audu infekcijas, baktēriju hronisku prostatītu, vēdera dobuma infekcijām, septicēmija, bakteriēmija.

Ir pozitīvas pārskati par Glēvē, viņa līdzdalību ārstēšanai sinusītu, hroniska bronhīta viņa saasināšanās laikā.

Lietošanas instrukcijas Glēvē

Tabletes Glēvē 500, 250 mg iekšķīgi, sasmalcināt vai sadalīt tos neiespējama. Veikt Glēvē antibiotiku neatkarīgi no ēdienreizes. Parasti ārsts izvēlas devu, bet instrukcijas ir uzskaitītas Glēvē standarta optimālo devu.

Akūtas sinusīts, prostatīts, vēdera dobuma infekcijas iecelt Glevo500 mg - 1 tablete 1 p / dienā.

Ar infekcijas slimību urīnceļu kanāliem paredzētajiem 250mg no levofloksacīnu 1 p / dienā.

Pneimonija, bakteriēmiju septicēmija, infekcijas mīksto audu, ādas Glēvē veikt 500 mg - 1 tablete 1-2 p / dienā.

 Glēvē tabletes
 Paasinājuma hroniska bronhīta laikā Glēvē ņemt 500 vai 250 mg 1 p / dienā.

Ārstēšana nekomplicētu urīnceļu infekcijas parasti ilgst trīs dienas, prostatīts -. 28d, citām infekcijas slimībām - 7-14dn.

Glēvē ieteicams lietot 500, 250 mg citam 2-3dn. pēc simptomu izzušanas.

Vecākiem pacientiem, pacientiem ar traucētu aknu darbību, nav nepieciešams pielāgot devu levofloksacīnam.

Infūzijām šķīdumu ievada intravenozi Glēvē. Introdukcijas 100 ml stundā ātrums. Procedūra tiek veikta 1-2 lpp / dienā. Parasti, pēc uzlabošanai pacientam tiek pārnests uz perorālas antibiotikām.

Norādījumos uzskaitīti Glēvē šādas devas pagatavošanai: hroniska bakteriāla prostatīts, pneimonija, infekcijas mīksto audu, ādas - 500mg 1-2 p / dienā; sarežģītās urīnceļu infekcijām - 250 mg 1 p / dienā.

Ārstēšana parasti ilgst 7-14dn.

Atlikušo šķīdumu flakonā nevar izmantot atkārtoti Glēvē, tas jāiznīcina.

Blakus efekti

Ir atsauksmes par Glēvē, ka tas izraisa blakusparādības dažādu sistēmu: dekompresijas, neitropēniju, tahikardija, pancitopēniju, trombocitopēniju, hemolītisko anēmiju, tahikardija, leikopēnija, agranulocitoze, eozinofīlija, pārkāpjot krēsls, apetītes zudums, sāpes sāpes vēderā, vemšana, slikta dūša, hiperbilirubinēmija, samazināts glikozes līmenis, paaugstināts aknu enzīmu. Ir atsevišķi gadījumi, kad sakarā ar ilgstošu lietošanu Glēvē izstrādāti pseidomembranozā kolīta.

Glēvē var izraisīt vertigo, apjukums, trīce ekstremitāšu, traucējumus miega, galvassāpes, nemiers, depresija, krampji, parestēzija, uzbudinājums.

Ir atsauksmes par Glēvē, norādot uz to, ka pēc tam, kad tās piemērošana var būt sāpes locītavās, muskuļos, rabdomiolīze, muskuļu vājums. Dažreiz ir zaudējums cīpslu, attīstība tendinīts. Šajā gadījumā zāļu lietošana jāpārtrauc.

Glēvē antibiotiku un var izraisīt dažādas alerģiskas reakcijas, izraisa akūta nieru mazspēja, vājums, drudzis, intersticiālu nefrītu, un attīstība Candida superinfekciju pasliktināt porfīrija.

Kontrindikācijas

Glēvē nav norādīts nepanesības gadījumā levofloksacīnu citām hinolonu, kad diagnosticēt pacientu epilepsijas, cīpslu bojājumi, kas saistīti ar izmantošanu fluorhinoloniem.

Glēvē nepiešķir grūtniecēm, laikā laktācijas, pusaudžiem un bērniem līdz 18L.

Saskaņā ar instrukcijām Glēvē noteiktajā piesardzīgi pacientiem, kuri lieto kortikosteroīdus, gados vecākiem pacientiem ar cukura diabētu, ar bojājumiem centrālās nervu sistēmas, garīgās veselības traucējumiem, trūkst glikozes-6-fosfāta dehidrogenāzes.

Ārstēšanas laikā Glēvē jābūt uzmanīgiem braucot, sarežģītiem mehānismiem.

Яндекс.Метрика