Antigrippin

Antigrippin - pretiekaisuma līdzeklis.  Antigrippin Anvi

Farmakoloģiskās iedarbības Antigrippin

Antigrippin - visaptveroša zāles, kas mazina drudzi un iekaisumu, pietūkums deguna gļotādas, simptomi alerģijas, saaukstēšanās.

Produkts ir pieejams vairākās šķirnes, ar dažādu sastāvu: Antigrippin, Antigrippin maksimālais Antigrippin ANVI Antigrippin un bērniem.

Antigrippin satur acetaminofēns, askorbīnskābi, hlorfeniramīns maleātu. Paracetamols - pretiekaisuma, pretsāpju un mazina drudzi, hlorfeniramīns maleāta atvieglo simptomus alerģiju un ir nomierinoša iedarbība, samazināt ražošanu gļotām. Askorbīnskābe - antioksidants, ir imūnmodulējošu iedarbība, mazina asinsvadu caurlaidību.

Sagatavošana sastāv no maksimālā Antigrippin paracetamols un laktozi (blue pill), askorbīnskābe, rimantadīns, loratadīnu, Rutozide, kalcija glikonātu (sarkans tableti). Rimantadīns ir spēcīga pretvīrusu iedarbība, nomāc gripas vīrusu A, encefalīts, herpes pirmais un otrais veidi. Loratadīns mazina niezi, un ir anti-alerģiskas efektu. Kalcija glikonāts arī novērš simptomus alerģijas, mazina tūsku. Rutozide samazina caurlaidību un trauslumu asinsvadu, intensitāte iekaisumu, pietūkumu audos, uzlabojas.

In Antigrippin ANVI ir metamizols nātrija, difenhidramīnu kalcija glikonāts (baltas tabletes), aspirīns, askorbīnskābe, Rutozide (zaļa tablete).

Aspirīns un Metamizols - nesteroīdie pretiekaisuma līdzekļi, padarot zharoponizhayusche un pretsāpju iedarbība. Difenhidramīna ir anti-alerģiskas iedarbība, mazina tūsku, gļotādas hiperēmija, asinsvadu caurlaidība, atvieglo elpošanu, mazina spazmas, ir vietējo anestēziju un sedācija.

Antigrippin bērni - ir homeopātiskā, pamatojoties uz augu un minerālu komponentiem. Viņš ir imūnsistēmas stiprināšanai, pretiekaisuma, pretdrudža iedarbība, tas palīdz ar saaukstēšanās un klepus.

Produkta veids

Visi narkotiku veidu, zāļu forma, izņemot bērniem, tabletes un pulveri.

Antigrippin bērni ražoti homeopātisko granulas.

Indikācijas

Antigrippin instrukcijas izmanto simptomātiskai ārstēšanai akūtas elpceļu slimības, gripa, pavada galvassāpes, drudzis, iekaisis kakls, rinoreja, deguna gļotādas tūska, muskuļu sāpes.

Labas atsauksmes gripa aizsardzības līdzekļi ir piemēroti alerģisku, baktēriju un vīrusu rinīta.

Instrukcijas Antigrippin: kā izmantot

Putojošās tabletes Antigrippin iepriekš izšķīdina 250 ml ūdens. Kids pēc 15L, pieaugušo PRESCRIBE veikt vienu tableti divas vai trīs p / dienā. Intervāls starp devām nedrīkst būt mazāks par 4 stundām. Terapija ilga 3-5 dienas.

Atļauts sniegt putojošās tabletes bērniem: 3-5l - 0, 5 tabletes divas p / dienā; 5-10l bērni - viena tablete divas p / dienā; 10-15l bērni - viena tablete divas vai trīs p / dienā.

Pulveris Antigrippin lai saņemtu instrukcijas pirms lietošanas, kā iepriekš izšķīdina ūdenī. Kids pēc 15L, pieaugušie ņem 1 rāda paketi divu vai trīs lpp / dienā. Starp devas būtu jādara pārtraukuma - vismaz 4 stundas. Ārstēšana ilgst 3-5 dienas.

Pacientiem, kas cieš no traucējumiem, aknu, nieru ieteica palielināt intervālu starp devām pulverus un tabletes - līdz 8 stundām.

Antigrippin maksimāli ņem vienu kapsulu zilā un sarkanā krāsas laikā. Kids pēc 12L, pieaugušajiem, kuri lieto narkotikas parādīt divas vai trīs p / dienā.

Pulveris Antigrippin maksimālo pacelšanās 2-3r / dienā vienā paciņā. Ārstēšana narkotiku un kapsulu un pulvera 3-5dn ilgst.

Kapsulas Antigrippin Anvi veikt, kā arī kapsulu Antigrippin maksimālā noteiktā saviem bērniem pēc 15L un pieaugušajiem. Ārstēšana ilgst ne vairāk kā trīs dienas. Ja pēc šī laika simptomi saglabājas, ieteicams doties uz atkārtotu pārbaudi, mainīt terapeitisko shēmu.

Antigrippin bērni ņem zem mēles. Bērniem līdz trīs gadiem pirms granulas izšķīdina ūdenī. Veikt Antigrippin saskaņā ar instrukcijām, iesakām veikt par 15min pirms ēšanas vai vienu stundu pēc. Zīdaiņu 1-3l narkotiku tiek noteikts, balstoties uz vienu granulu viena dzīves gadā. Bērni pēc trim gadiem un pieaugušajiem, lai samazinātu temperatūru Antigrippin bērni iecelt veikt apmērā piecu granulu katru 10-15min uzlabošanai. Lai ārstētu akūtu elpceļu slimībām, gripa ir noteikts veikt piecas granulas trīs p / dienā.  Antigrippin bērni

Labas atsauksmes gripa aizsardzības līdzekļi ir piemēroti, lai novērstu ar gripu, saaukstēšanos: ņem piecus graudiņus viens p / dienā epidēmijas laikā.

Blakus efekti

Antigrippin var izraisīt galvassāpes, bezmiegs, nogurums, sausa mute, hemolītisko anēmiju, sejas piesarkums, trombocitopēnija, nātrene, epidermas nekrolīze. Ir viedokļi gripa aizsardzības līdzekļi, cēlonis tūska, urīna aizture, papillārā nekroze, nefrīts, hipervitaminoze, vielmaiņas traucējumi.

Blakusparādības Antigrippin bērni tika atrasti.

Kontrindikācijas Antigrippin

Antigrippin Anvi, Antigrippin maksimālā normāls Antigrippin un to nevar izmantot, ja: paaugstināta jutība, kuņģa čūla, smagi nieru darbības traucējumi, aknu, prostatas paplašināšanās, slēgta kakta glaukomu, vīrusu hepatīts, anēmija, leikopēnija, fenilketonūrija, alkoholismu, laktācijas, grūtniecības laikā pacientiem. Putojošās tabletes ir kontrindicētas bērniem līdz 3 gadu vecumam.

Spriežot pēc viedokļos par gripas aizsardzības līdzekļiem, jālieto ar piesardzību narkotiku vecākiem pacientiem un tiem, kas cieš no alkohola hepatīta, giperoksalaturiey, progresējošas ļaundabīgas slimības.

Antigrippin bērniem nedrīkst dot bērniem līdz viena gada.

Яндекс.Метрика