Antioksikaps

 Antioksikaps ar selēnu

Farmakoloģiskā darbība

In grupā Antioksikaps attiecas uz multivitamīnu. Izdots aktīvās zāļu formā kapsulu, katrs satur 75 mg askorbīnskābes (C vitamīns), 15 mg alfa-tokoferola acetāts (E vitamīns) un 6 mg betakarotena (prekursoru A vitamīna). Antioksikaps ir komplekss vitamīnu, kas izraisa efektu narkotiku.

Īpašības C vitamīna jau iepriekš rīcības Antioksikapsa paredz regulēt reducēšanās procesus, nodrošinot kolagēna sintēzi. Tiešā ietekme askorbīnskābe ir arī vielmaiņu dzelzs un folijskābes, sintēzes steroīdo hormonu un kateholamīnu. Iekļautas Antioksikapsa vitamīnu E ir antioksidants efekts, aizsargā nepiesātinātas taukskābes membrānas no lipīdu peroksidācijas. Svarīga īpašība E vitamīna ir tās dalība veidošanās elastīna un kolagēna šķiedras, un intracelulāro vielām. Saturs formulēšanā beta-karotīns ir radījis Antioksikapsa imūnmodulējošu iedarbību, un tās spēja stimulēt diferencēšanu B- un T-limfocītu atņemta brīvo radikāļu darbību zemā skābekļa spiedienu.

Indikācijas

Pieteikums Antioksikapsa lietderīgi šādos gadījumos:

  • kā papildu avots antioksidantu vitamīnu kompleksā ārstēšanā iekaisuma un erozijas un čūlaino slimības, kuņģa-zarnu trakta, ādas, acu, aknas, apdegumi, apsaldējumi, eczematous bojājumi plakstiņiem un vājās sadzīšana brūces;
  • lai uzlabotu organisma izturību pret saaukstēšanos un infekcijas slimībām;
  • profilaksei A vitamīna deficīts (vitamīnu trūkumu);
  • lai samazinātu negatīvo ietekmi uz sliktiem ieradumiem un nelabvēlīgiem vides apstākļiem;
  • kad neatbilstoša un nesabalansēta uztura.

Pozitīvas atsauksmes Antioksikapse apstiprinātu efektivitāti narkotika augstāk minētajām indikācijām tās izmantošanai.

Mode piemērošanas

Antioksikapsa dienas deva pieaugušajiem un bērniem no 14 gadiem, kā profilaktisku pasākumu, atbilst vienai kapsulai. Ārstēšanas ilgums ir divas līdz trīs mēnešiem, kvalifikācijas celšanas kursi jāveic tikai pēc konsultēšanās ar ārstu.

Dozēšanas režīms Antioksikapsa ārstniecības nolūkos ārsts nosaka individuāli, pamatojoties uz apjomu un raksturu no slimības smaguma pakāpes, ņemot vērā organisma vajadzību pēc vitamīniem. Narkotiku jāveic pēc ēšanas, mazgājot nosaka nepieciešamo ūdens daudzumu.

Blakus efekti

Atsauksmes Antioksikapse apstiprināt iespēju alerģisku reakciju, lietojot narkotikas.

Kontrindikācijas

Zāles nav indicēts paaugstinātu jutību pret komponentu Antioksikapsa. Dati par efektivitāti un drošību narkotiku grūtniecības un zīdīšanas laikā nav.

Papildus Informācija

Uzglabāšanas laiks ir divi gadi Antioksikapsa. Narkotiku jāuzglabā istabas temperatūrā sausā un tumšā vietā.

Antioksikaps ar selēnu

Antioksikaps selēns, pievienojot A, C, E, vitamīnu satur arī selēnu raugu 0, 2% (15 mg uz vienu kapsulu). Ar šo komponentu Antioksikaps selēns var palēnināt novecošanās procesu, piedalīties regulēšanā audu elastību, palielina aktivitāti faktoru nonspecific organisma aizsardzībā, kas savukārt novērš veidošanos sekundāro infekciju. Selēns ietekmē aktivitāti fermentu un ievērojamu daļu no glutationa peroksidāzes, kas aizsargā starpšūnu struktūras no bīstamās darbības skābekļa brīvo radikāļu. Trūkumu Selēna organismā ir viens no lietošanas indikācijas Antioksikapsa ar selēnu. Narkotiku pārējais ir identisks Antioksikapsu.

Antioksikaps ar cinku

 Antioksikaps ar cinku
 Vienas kapsulas Antioksikapsa cinka maisījums satur 10 mg cinka oksīda, kas rada papildus īpašības narkotiku. Cinks ir iesaistīts kaulu veidošanās un vielmaiņā hormoniem un nukleīnskābes. Indikācijas un izmantošana Antioksikapsa cinka ir tāds pats kā Antioksikapsa.

Pārskatot Antioksikapse daži pacienti pauda par efektivitāti narkotiku saturošu dzelzi un jodu. Antioksikaps dzelzs ir iesaistīta veidošanos hemoglobīna un mioglobīnā, stimulē funkciju asinsrades orgāniem. Antioksikaps jods aktīvi ietekmēt vielmaiņu, stiprina procesus disimilācija un nodrošina normālu morfoloģiskās un funkcionālo stāvokli, vairogdziedzera.

Piemērošanas un devas katrai no šīm narkotikām lietderību nosaka ārsts, ņemot vērā individuālās īpašības un vajadzības organismā.

Яндекс.Метрика