Antipolitsay

 Antipolitsay Spera

Antipolitsay attiecas uz grupu uztura bagātinātājiem, kas paredzēti, lai novērstu sliktu elpu, kas izriet no silnopahnuschih produktiem. Tas ir noderīgs vadītājiem un cilvēkiem, kuri nodarbojas ar uzņēmējdarbību bieži nākas sazināties ar citiem.

Farmakoloģiskā darbība

Saskaņā ar instrukcijām, Antipolitsay nav maska, un smakas, ko izraisa patēriņa sīpolu, ķiploku, alkohola, tabakas un citu produktu ostropahnuschih.

Antipolitsay satur sastāvdaļas, kas uzlabo uzsūkšanās smaržojošs molekulu (molekulas - smarža pārvadātājiem), kuras atrodas epitēlijā gļotādām augšējo elpošanas traktu. Tā rezultātā, elpošana ir notīrīta un tad pilnīgi novērstu halitosis, kas apstiprina atsauksmes par Antipolitsae. Tas attiecas uz bioloģiski aktīvām mutes atsvaidzinātāju. Ēteriskās eļļas, kas ir atrodami tās sastāvu, mēdz nodzēstu elpceļus, rīkles un mīkstina toni.

Struktūra un sastāvs

Saskaņā ar instrukcijām, Antipolitsay sastāv no lakrica, eikalipta eļļa, gumiarābiku. Papildu vielas ietver glikozes sīrupu, saharozi, amonija hlorīdu.

Produkts tiek ražots veidā konfektes, kas ir izšķīst mutē. Turklāt komerciāli šķita Antipolitsay spray acumirklīga un Antipolitsay dubultā ar uzlabotu farmakoloģiskajiem efektiem. Formā ar pulverizatoru narkotiku ir ļoti viegli izmantot, apstiprina viedokļos par Antipolitsae.

 Antipolitsay tabletes
 Norādījumi par lietošanu un devu Antipolitsaya

Pēc ēšanas sīpolus, ķiplokus un citus pārtikas produktus ar spēcīgu smaku, un pēc tam, kad alkoholu vai smēķēt ir iesūc mutē vienu vai divas konfektes Antipolitsaya, atsauksmes par zāļu pozitīvo, sakarā ar straujo farmakoloģiskās iedarbības Antipolitsaya. Rokasgrāmata nosaka, ka efekts norīšanas notiek 5 minūšu laikā pēc uzsūkšanās konfektes.

Rīcības Antipolitsaya turpinās stundas pēc viņa uzņemšanas. Norādījumus, lai Antipolitsayu teica, ka, ja uz stundu pēc tam, kad, ņemot Candy cilvēks ēd, dzer alkoholu vai smēķē, ir nepieciešams atkārtot vēlreiz apsveicam Antipolitsaya, injicējamo narkotiku atsauksmes apstiprina šo noteikumu.

Kontrindikācijas un blakusparādības

Saskaņā ar instrukcijām Antipolitsayu dati par blakusparādībām un kontrindikācijām uz narkotiku tur.

Uzglabāšanas nosacījumi

Uzglabāt zāles sausā vēsā vietā. Aptieka Antipolitsay pieejamas bez receptes.

Яндекс.Метрика