Anuzol

 Anuzol

Farmakoloģiskā darbība

Anuzol ir sarežģīts gatavošanās vietēju terapiju, kas ir pretiekaisuma, spazmolītiskais, antiseptiska, savelkoša, žāvēti un antipruritic īpašībām. Jo narkotiku grupā dalība attiecas uz protivogemorroidalnym līdzekļus. Pieejams Anuzol formā supozitoriju taisnās zarnas (svecītēm ievietošanai taisnās zarnas). Aktīvās sastāvdaļas narkotiku ir belladonna ekstrakts, tribromophenol bismuta un cinka sulfātu. Pēc sveces Anuzol ievešanu taisnās zarnas caur iedarbības narkotikas ir 15-90 minūtes. Ilgums resorbtīvas darbība (efekts narkotiku pēc uzsūkšanās asinīs) ankaloidov ilgst no diviem līdz sešām stundām.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām, Anuzol piemēro šādos gadījumos:

  • iekšējie un ārējie hemoroīdi;
  • anorektālo bojājumus;
  • anālais plīsumi;
  • dedzināšana vai kairinājums anālo atveri;
  • anālais tirpšana.

Lietošanas instrukcijas Anuzol

Anuzol svecītes ievadīt rektāli, parasti paraksta viena svecītēm divas vai trīs reizes dienā.

Maksimālā dienas deva nedrīkst pārsniegt 7 sveces Anuzol.

Blakus efekti

Atsauksmes Anuzol apstiprina iespēju nelabvēlīgu ietekmi pēc ārstēšanas, piemēram, sausa mute, slāpes, aizcietējumi, tahikardija, midriāze, urīna aizture, krampji, galvassāpes, reibonis, miegainība, alerģiskas reakcijas.

Kontrindikācijas

Norādījumus, lai Anuzol konstatētas slimību skaits, kurās ir aizliegta šīs narkotikas lietošana:

  • kakta glaukomu;
  • hipertrofija prostatas ar pazīmēm pārkāpumu aizplūšanu urīnu;
  • labdabīga prostatas audzēji.

Anuzol sveces netiek iecelti ja konstatēta pastiprināta jutība pret narkotikām, kā arī grūtniecības un zīdīšanas periodā.

Papildus Informācija

Anuzol Sveces jāuzglabā tumšā vietā temperatūrā, kas nepārsniedz 20 0 C. Pass narkotiku divus gadus no ražošanas datuma.

 Neo Anuzol

Neo Anuzol

Neo Anuzol par pamata īpašības un lietošanas indikāciju ir analogs Anuzol.

Neo Anuzol struktūra ietver cinka oksīds, bismuta nitrāta pamata, tanīns, rezorcīna, jodu un methylthioninium hlorīdu. Šīs zāles ir savelkoša un antiseptiska.

Neo Anuzol piemērota rektāli 1 svecīte vienu vai divas reizes dienā. Kontrindikācijas un blakusparādības ir identiski īpašībām Anuzol.

Яндекс.Метрика