Apilak

Farmakoloģiskā darbība

 Apilak

Apilak ir biogēna stimulējošā narkotika ar tonizējošu efektu. Galvenais viela Šis produkts Apilak kas ir liofilizēta (žāvē vakuumā pie zemas temperatūras) pieniņš, ko ražo dziedzeri darba bites. Apilak ir tonizējoša, antispasticheskoe (mazina spazmas) un trofiskas efekti (ietekmē barības vielu uzsūkšanos audos). Zāles ir pozitīva ietekme uz reģeneratīvo procesu un šūnu vielmaiņu, uzlabo audu trofiku.

Apilak ir sava veida bioloģiski aktīvām vielām, kas ietver vitamīnus (C, B 12 , IN 8 , IN 6 , IN 5 , IN 2 , IN 1 H, inozīta, folijskābe), minerālvielas (kālija, nātrija, kalcija, magnija, fosfors, dzelzs), 23 aminoskābes, tai skaitā tik svarīgiem valīna, triptofāns, histidīns, metionīns, un citas bioloģiski aktīvas vielas.

Indikācijas Apilak

Saskaņā ar instrukcijām, Apilak jāņem šādos gadījumos:

  • zīdaiņi un mazi bērni, kad ēšanas traucējumi (nepietiekama uztura) un apetītes trūkums (anoreksija);
  • zems asinsspiediens (hipotensija);
  • nepietiekams uzturs ar rehabilitācijas pacientiem;
  • seboreja, autiņš izsitumi, atopiskais dermatīts;
  • neirotiski traucējumi.

Izmantojot Apilak par laktācijas sakarā ar augstu saturu tajā bioloģiski aktīvo vielu, kas ir noderīgi, lai māsu māti un viņas bērnu. Apilak par zīdīšanas var atjaunot sievietes ķermeni pēc dzemdībām, uzlabo imunitāti, lai tiktu galā ar hronisku nogurumu un pēcdzemdību depresija. Saskaņā ar dažu atsauksmēm Apilak par zīdīšanu var darboties kā stimulants.

Atsauksmes Apilak apstiprinātu efektivitāti narkotiku šajās slimībām un apstākļiem.

Lietošanas instrukcijas Apilak

Apilak ražots pulveru, ziedes, tabletes un supozitoriju. Mazuļi šīs zāles ir dota formā sveces, kas jāizlieto vienas līdz divām nedēļām laikā. Atkarībā no apjoma Aktīvās vielas svecītēm piešķirtajiem ½ vai 1 svecīte (2, 5 mg 5 mg) trīs reizes dienā.

Vecāki par diviem gadiem, zāles var tikt piešķirts tablešu formā - 1 gabalu. divas reizes dienā.

 Apilak ziede

Pieaugušajiem ir ieteicama tabletes Apilak 10-15 dienu laikā. Viena deva ir 10 mg (1 tabula)., Kas būtu jāņem trīs reizes dienā. Tabletes jāliek zem mēles, un tās nedrīkst iekšķīgi, jo kuņģa skābes sabojājas želejā.

Ziede Apilak piemērot kārtiņu (2-10g) pie bojātās virsmas, piemēram procedūra jāveic vienu vai divas reizes dienā. Ārstēšanas kurss var ilgt no vienas nedēļas līdz diviem mēnešiem.

Kontrindikācijas

Norādījumus, lai Apilak norādīja, ka tas ir nepieņemami lietot narkotikas Addison slimības (virsnieru traucējumiem), kā arī iedzimta paaugstināta jutība pret Apilak vai citus bišu produktus.

Blakus efekti

Neskatoties uz to, ka, pārskatot Apilak nekādu informāciju par negatīvajām sekām narkotiku lietošanas, klīniskie pētījumi ir pierādījuši, ka gadījumā, ja konstatēta pastiprināta jutība var miega traucējumi, alerģiskas ādas reakcijas, paātrināta sirdsdarbība, sausa mute.

Papildus Informācija

Apilak jāuzglabā vēsā (ne vairāk kā 8 0 C) un tumšā vietā. Uzglabāšanas laiks ir divi gadi.

Яндекс.Метрика