Arfazetin

 Arfazetin fito

Farmakoloģiskā darbība

Arfazetin hipoglikēmiskās aģents augu izcelsmes, galvenā ietekme kuras mērķis ir samazināt glikozes līmenis asinīs, paaugstinātu toleranci pret ogļhidrātu un paaugstinātu glikogenobrazuyuschey aknu darbību.

Struktūru veido vākšanas Arfazetin saknes Aralia, zāle asinszāli, kumelīšu ziedi, lapu augļus kopējās pupas, garšaugu kosa, melleņu dzinumi un gurniem.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām, Arfazetin iecelts diabēta vieglu un vidēji smagi. Varbūt kā neatkarīga šīs narkotikas lietošanu un kombinētā ārstēšana ar insulīna preparātiem un sulfonilurīnvielas atvasinājumiem.

Klīniskie pētījumi un Arfazetin vērtējumiem liecina, ka efekts zāļu tiek novērota cukura diabēta pacientiem pirmā veida (insulīna atkarīgā), bet pacientiem ar II tipa cukura diabētu labiem rezultātiem novēroti pēc lietošanas infūzijas kolekcijas.

Lietošanas instrukcijas Arfazetina

 Arfazetin kolekcija
 Dārzeņu kolekcija Arfazetin izsniegts veidā brikešu, pulvera un izejmateriālu sasmalcinātiem.

Saskaņā ar instrukcijām Arfazetinu, infūzija gatavo šādi: 1 paciņa vai 1 ēdamkarote (10 g) sasmalcinātu izejvielu jāieliek katlā, emaljētas labāk, pārlej 2 glāzes (400 ml) karsta vārīta ūdens, pēc tam turiet 15 minūtes ūdens vannā, pēc tad - noņemiet no karstuma. Ne mazāk kā 45 minūtes, infūzija stāvēt istabas temperatūrā atdzist, tad žāvē un izspiest izejvielas atlikušos, jums ir nepieciešams izmantot vārītu ūdeni celt infūzijas sākotnējam tilpumam (2 glāzes).

Sagatavot buljons ņemt pusstundu pirms ēdienreizes siltā (vēlams) 2-3 reizes dienā par trešo daļu vai pusi stikla. Ārstēšanas kurss parasti ir 3-4 nedēļas. Ieteicamā intervāls starp kursiem - 10-15 dienas.

Arfazetin atsauksmes apstiprina lielāku efektivitāti narkotiku laikā 3-4 kursiem gada laikā.

Blakus efekti

Saskaņā ar instrukcijām, Arfazetin var izraisīt blakusparādības, piemēram, grēmas, alerģijas, augsts asinsspiediens.

Kontrindikācijas Arfazetina

Vajadzētu atteikties izmantot Arfazetina Ja pacients slimībām, piemēram, no peptiskas čūlas slimības un hipertensija.

Paaugstināta jutība pret kaut viens no elementiem klātesošs preparātā ir iemesls noraidīšanai iecelšanu Arfazetina.

Papildus Informācija

Kolekcija jāuzglabā oriģinālajā iepakojumā vietā, kur temperatūra nepārsniedz 25 0 C. sagatavots infūzija jāuzglabā ne ilgāk nekā 48 stundas vēsā vietā (temperatūras diapazonā no 8-15 0 NO). Uzglabāšanas laiks Arfazetina - 2 gadi.

Яндекс.Метрика