Arimidex

Arimidex - pretvēža zāles lieto, lai ārstētu krūts vēzi sievietēm pēcmenopauzes periodā.  Arimidex 1mg

Farmakoloģiskā darbība

Arimidex rīcību, kuras mērķis ir samazināt līmeni estradiola sievietēm. Zāles nav androgēnu, progestogenic un estrogēnu darbību. Terapeitiskais efekts Arimidex par atbildēm ekspertu ir ļoti efektīvs, ārstējot vēzi gormonozavisimvyh.

Produkta veids

Arimidex ražots formā baltas apaļas tabletes, kas satur 1 mg anastrozola. Palīgvielas - karboksimetilenkrahmal nātrija, magnija stearāts, laktozes monohidrāts, povidons un attīrīts ūdens. 14 tabletes plāksnītēs pa.

Lietošanas indikācijas Arimidex

Saskaņā ar instrukcijām Arimidex lieto krūts vēža sievietēm pēcmenopauzes periodā, kā arī par adjuvantu terapiju agrīnai krūts vēža gormonopolozhitelnogo, tostarp pēc tamoksifēna terapiju.

Kontrindikācijas

Arimidex ir kontrindicēta saskaņā ar instrukcijām, kas attiecas uz:

  • Smaga nieru mazspēja un aknu mazspēja mērenu un smagu;
  • Vienlaicīga terapija ar tamoksifēnu;
  • Paaugstināta jutība pret Arimidex.

Arimidex par norādījumiem kontrindicēta zīdīšanas un grūtniecības, kā arī bērniem laikā. Narkotiku nav paredzēts, lai ārstētu pirmsmenopauzes periodā.

Dozēšanas instrukcijas Arimidex

 Arimidex Tabletes
 Arimidex instrukcijas pastāvīgi lietot vienu tableti reizi dienā, vēlams vienā un tajā pašā laikā. Ja pazīmes slimības progresēšanas saņēma Arimidex jāpārtrauc. Tā kā adjuvantu terapiju ieteicams lietot narkotikas uz 5 gadiem.

Arimidex devas pielāgošana nav nepieciešama mērenā pakāpes nieru darbības traucējumiem un viegliem aknu funkciju traucējumiem.

Arimidex informācija mijiedarbība ar citiem pretvēža līdzekļiem ir klāt. Lietošana vienlaikus tamoksifēna samazināt terapeitisko efektu Arimidex. Nelietojiet zāles vienlaikus ar zālēm, kas satur estrogēnu.

Blakusparādības

Arimidex par atbildēm bieži izraisa pietvīkums, izsitumi uz ādas, karpālā kanāla sindroms, slikta dūša un caureja, galvassāpes, retināšanas matiem, astēnija. Daudz mazāk, ja izmanto narkotiku novērota artralģija, maksts sausumu un miegainību.

Kā uzskata Arimidex visretāk izraisīt asiņošana no maksts, nātrene, anoreksija, angioneirotiska tūska, vemšana, paaugstināta holesterīna fīmeņa, erythema multiforme, anafilaktiskais šoks.

Uzglabāšanas nosacījumi

Arimidex pieder narkotiku B saraksta un atbrīvo tikai ar recepti. Ieteicamā glabāšanas laiks - 5 gadi.

Яндекс.Метрика