Aromasin

Aromasin - sintētisko pretvēža zāles, ko lieto progresējoša krūts vēža sievietēm ar dabīgu vai radītu pēc menopauzes.  Aromasin

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā viela AROMASIN līdzīga struktūra ar dabas vielu androstenedione, kas var samazināt pēcmenopauzes periodā estrogēnu koncentrāciju asinīs. Narkotiku nav aktivitāti estrogēna un progestogēna. Ārstēšana AROMASIN atsauksmes onkologi efektīvi neatkarīgi no vecuma.

Produkta veids

AROMASIN ražots kā baltas, cukura apvalkotās tabletes ar atzīmi "7663" vienā pusē. Katra tablete - 25 mg exemestane, palīgvielas - krospovidons, polisorbāts 80, hipromeloze, mitrināta koloidāls silīcija dioksīds, magnija stearāts, mikrokristāliskā celuloze, karboksimetilcelulozes nātrija cietes. 15 gabaliņi blisterī, 1, 2, 6 blisteri kartona kastē.

Indikācijas Aromasin

Aromasin tiek lietots atbilstoši norādījumiem:

  • Ārstējot progresējošu krūts vēzi sievietēm ar dabīgu vai radītu pēc menopauzes. Ārstēšana AROMASIN parādīts pēc pagājušo dažādu hormonu terapiju, un gadījumos, kad slimības progresēšanas uz fona antiestrogen terapiju;
  • Kā adjuvantu terapiju sievietēm pēc menopauzes ar agrīnu krūts vēzi ar estrogēnu receptoru pozitīviem, pabeidzot sākotnējo adjuvantiem tamoksifēnu, lai samazinātu risku, ka recidīva.

Kontrindikācijas

Aromasin ir kontrindicēta instrukcijas pieteikties:

  • Sievietes ar premenopauznom endokrīno statusu;
  • Gadījumā, ja konstatēta pastiprināta jutība pret aktīvo vielu - eksemestanu vai citām sastāvdaļām Aromasin.

Aromasin ir kontrindicēta veikt grūsnības, laktācijas laikā, un bērniem.

Dozēšanas instrukcijas AROMASIN

 Aromasin Tabletes
 AROMASIN norādījums veikt vienu tableti pēc ēšanas vienu reizi dienā. In sākumposmos krūts vēža ārstēšanas ilgumu jāilgst vismaz 5 gadus. Gadījumos, kad slimības progresēšanas šīs narkotikas lietošanu jāpārtrauc. AROMASIN devas pielāgošana nieru vai aknu darbības traucējumiem nav nepieciešama.

Nelietojiet Aromasin vienlaikus ar zālēm, kas satur estrogēnus.

Blakusparādības

Aromasin ar atsauksmēm terapeitiskās devās ir laba panesamība. Visbiežāk, narkotika izraisa sliktu dūšu, bezmiegs, galvassāpes, piesarkums, svīšana, locītavu un muskuļu un skeleta sāpes.

Daudz mazāk, kad saņem AROMASIN atsauksmes var notikt: anoreksija, aizcietējums, reibonis, sāpes, nekonkrēti, kāju pietūkums, sāpes vēderā, alopēcija, dispepsija, vemšana, depresija, caureja, karpālā kanāla sindroms, izsitumi, perifēra tūska.

Uzglabāšanas nosacījumi

Aromasin atbrīvots stingri pēc receptes, un B attiecas uz saraksta produktu derīguma ieteikto - 3 gadiem.

Яндекс.Метрика