Artezin

 Artezin 2 mg
 Artezin - sintētisko antihipertensīvā zāles lieto, lai ārstētu labdabīgas prostatas hiperplāzijas.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā viela Artezina hipotensīvo efektu. Maksimālā asinsspiediena pazemināšanās stāvot un guļus bija pēc 3-6 stundas pēc vienas devas narkotiku un ilgst visu dienu. Artezin apmācības ir efektīvs hipertensiju sarežģī aptaukošanās un glikozes tolerances traucējumiem.

Zāles arī samazina risku, koronāro sirds slimību, un pēc pieteikšanās Artezina uz divām nedēļām ir pastāvīgs samazinājums simptomiem labdabīgas prostatas hiperplāzijas.

Produkta veids

Artezin ražots veidā baltas līdz krēmkrāsai notekcauruli tabletes, kas satur 1, 2, un 4 mg doksazosīna. 10 tabletes kontūras iepakojuma.

Citas sastāvdaļas - mikrokristāliskā celuloze, laktoze, kartupeļu ciete, magnija stearāts, nātrija laurilsulfāts, povidons, koloidālais silīcija dioksīds.

Indikācijas Artezina

Saskaņā ar instrukcijām Artezin piemēro:

 • Lai hipertensijas ārstēšanai. Šīs zāles lieto monoterapijā vai kopā ar citiem antihipertensīviem līdzekļiem;
 • Ārstēšanai labdabīgas prostatas hiperplāzijas. Artezin var pielietot gan paaugstināts un ar normālu asinsspiedienu.

Kontrindikācijas

Artezin lai saņemtu instrukcijas piemēro kontrindicēta, ja konstatēta pastiprināta jutība pret aktīvo vielu - doksazosīna un quinazolone atvasinājumus vai citas sastāvdaļas, kas ietverti tabletēm. Izmantojiet narkotiku grūtniecības laikā un zīdīšanas ir iespējama tikai saskaņā ar stingriem nosacījumiem, jo ​​uzticami dati par šajos periodos tā lietošanas drošību, nav.

Tas arī nav ieteicams prostatas Artezin tabletēm 2 un 4 mg, kas jaunāki par 18 gadiem.

Jāievēro piesardzība, lietojot šo narkotiku ortostatiska hipotensija, aortas un mitrālā vārstuļa stenoze un aknu darbības traucējumiem.

Dozēšanas instrukcijas Artezina

Saskaņā ar instrukcijām Artezin neatkarīgi no ēdienreizēm viena tablete vienu reizi dienā, no rīta vai vakarā. Dienas deva un ārstēšanas ilgums ir atkarīgs no slimības un nosaka ārsts.

Sākotnējā dienas deva hipertensija ir 1 mg Artezina. Narkotiku lieto pirms gulētiešanas, pēc pirmās devas nepieciešams ievērot gultas režīms uz 6-8 stundām, lai novērstu attīstību blakusparādības, kas izpaužas kā "parādību pirmās devas." Ja terapeitiskais efekts ir nepietiekams pēc dažām nedēļām dienas devu var dubultot. Pēc tam pakāpeniski ik pēc pāris nedēļām devu var palielināt līdz 2 mg un efektīva, kas parasti ir 8 mg.

Nelietojiet vairāk kā 16 mg dienā Artezina. Pēc tam, kad sasniedzot stabilu terapeitisku efektu devu, ieteicams, lai samazinātu uzturēšanu, kas parasti ir no 2 līdz 4 mg dienā Artezina.

Ārstējot prostatīta Artezinom kas nepieciešams, lai izslēgtu ļaundabīgi audzēji prostatas pirms ārstēšanas. Sākotnējā deva ir 1 mg dienā, kas, ja nepieciešams, var palielināt līdz 2-4 mg dienā. Maksimālā dienas deva ārstēšanai prostatīta Artezinom nedrīkst pārsniegt 8 mg.

Pārdozēšanas gadījumā var rasties Artezinom atzīmēti asinsspiediena pazemināšanos, kas var pavadīt ģībonis.

 Tabletes 4 mg Artezin

Zāles var lietot kopā ar beta blokatori, netiešo antikoagulantu, perorālo hipoglikēmisko līdzekļu, tiazīdu grupas diurētiskie līdzekļi, furosemīdu, AKE inhibitorus, kalcija kanālu blokatori lēns, antibiotikas un urikozūrisko aģentiem.

Nesteroīdie pretiekaisuma līdzekļi, simpatomimētiskie līdzekļi un estrogēni var samazināt hipotensīvo efektu Artezina. Ar vienlaicīgu šīs narkotikas lietošanu ar fosfodiesterāzes inhibitoriem, jāievēro piesardzība, jo iespējamā pieauguma hipotensijas rīcības.

Blakus efekti

Ārstējot hipertensijas atbilstoši instrukcijām Artezin bieži izraisa ortostatiska hipotensija, īpaši ārstēšanas sākumā. Arī zāles var izraisīt viedokļus par ģīboni, pietūkums, reibonis, miegainība, nogurums, galvassāpes, slikta dūša, rinīts, astēnija, nespēks un retos gadījumos - miokarda infarktu, stenokardiju, bradikardija, insults, sirdsklauves, tahikardija, sāpes krūškurvja un aritmija.

Ārstējot prostatīts Artezinom Papildus iepriekš minētajām blakusparādībām, var rasties arī:

 • Sausa mute, hipoestēzija, priapisms, aizkaitināmība, impotence, parestēzija, trīce un bezmiegs;
 • Muskuļu spazmas, locītavu sāpes, muskuļu vājums, un mialģija;
 • Alopēcija;
 • Ādas izsitumi un nātrene;
 • Bronhu spazmas, aizdusa, klepus, deguna asiņošana;
 • Dizūrija, traucēta urinācija, hematūrija, poliūrija, niktūrija un nesaturēšana;
 • Ginekomastija;
 • Asinsspiediena un ortostatisku hipertensijas samazinājums;
 • Ēstgribas zudums, caureja, sāpes vēderā, hepatītu, aizcietējums, aknu enzīmu, dispepsija, meteorisms, dzelte, slikta dūša un holestāzi;
 • Purpura, leikopēnija un trombocitopēnija;
 • Neskaidra redze un zvanīšana ausīs;
 • Muguras sāpes un sajūta siltumu.

Alkoholu var saasināt nevēlamas blakusparādības Artezina.

Uzglabāšanas nosacījumi

Artezin attiecas uz B sarakstā un recepšu zāļu ieteicamo derīguma termiņu - 3 gadi.

Яндекс.Метрика