Artron

Farmakoloģiskā darbība

 Artron komplekss
 Artron ir preparāts ar spēcīgu chondroprotective rīcību, kuras mērķis ir stimulēt procesus reģenerācijas un lēnā procesā deģenerāciju skrimšļa.

Galvenā aktīvā sastāvdaļa ir Artrona Hondreks hondroitīna sulfāts (750 mg uz 1 tablete), kas ir aktīvi iesaistījusies pamata būtību kaulaudu un skrimšļu veidošanā un veicina reģenerāciju kopīgā kapsulu un skrimšļu virsmas. Tā ir šī viela izraisa Artrona Hondreksa rīcību, kuras mērķis ir novērst saspiešanu saistaudu, mobilitāti skarto locītavu uzlabošanu, palielināt ražošanu sinoviālā šķidruma. Hondroitīns sulfāts var palēnināt uzsūkšanos un paātrināt remonts procesus (spēju šūnu, lai labotu kaitējumu DNS molekulām) kaulu, samazinātu kalcija zudumu, lēni progresēšanu osteoartrīta. Pretsāpju spēja Artrona Hondreksa izteikti samazinātu smagumu sāpes locītavās, sāpes staigājot un atpūtu, simptomu iekaisumu.

Struktūra Artrona Kompleksā ietilpst divas aktīvās sastāvdaļas: Hondroitīns sulfāts (500 mg) un glikozamīna hidrohlorīds (500 mg). Turot īpašības Artrona Hondreks, zāles ir sekas, ko rada glikozamīna: palīdz atjaunot virsmu skrimšļa un stimulē sintēzi aminoglycans. Glikozamīns sulfāts uzlabo darbības hondrotina mērķis ir normalizēt ražošanu sinoviālā šķidruma, samazinot sāpes locītavās, viņu mobilitātes uzlabošanai.

Artron TriActive, papildus hondroitīna sulfāts un glikozamīna hidrohlorīda, ietver vairāk methylsulfonylmethane, kas ar sēra tajā ietvertās ir viegli uzsūcas organismā. Sēra arī izraisa Artrona Triaktiva iespēja uzlabot uzsūkšanos makro un mikroelementus, veicināt atjaunošanās procesus, izvadīt vielmaiņas produktus un uzlabot elastību saistaudiem.

Artron izskata pierādījumus par efektivitāti visiem trim zālēm, ārstējot iekaisuma un deģeneratīvām slimībām, muskuļu un skeleta sistēmas.

Indikācijas Artrona

Saskaņā ar instrukcijām, Artron Hondreks, Artron sarežģīts un Artron TriActive piemēro šādi:

 • muguras sāpes, osteoartrīts, spondilartrīts un citas locītavu slimības un kaulu deģeneratīva;
 • osteopātija, chondropathy, parodontopatiya;
 • likvidēt stipras sāpes vecākiem cilvēkiem un sportistiem, ja ir bojāts locītavas;
 • atjaunot skrimšļus;
 • pēc operācijām uz kustību sistēmas un pēc lūzuma.

Atsauksmes Artrone Triaktive apstiprināt savu efektivitāti kā papildus avots organisko sēru.

Lietošanas instrukcijas Artrona

 Artron TriActive
 Visi trīs versijas narkotiku Artron ir apvalkotās tabletes iekšķīgai lietošanai.

Saskaņā ar instrukcijām, Artron jāņem veselas, bez saspiešanas vai košļājamo, zāles vajadzētu būt pārliecināti, dzert daudz ūdens. Dozēšanas režīms un attieksme nosaka ārsts katram pacientam individuāli. Ieteicamie norādījumi Artronu attieksme ir 3 mēneši, un ieteicamā deva pieaugušajiem - 1 tabletes vienu līdz trīs reizes dienā. Ja vēlas terapeitiskais efekts ir sasniegts, narkotiku lieto reizi dienā vienu tableti.

Blakus efekti

Artron atsauksmes apstiprina labu panesamību narkotikām, tomēr, tas ir reti iespējamās reakcijas organismā, piemēram:

 • gremošanas traucējumi, vemšana, slikta dūša, sāpes pakrūtē reģionā;
 • nogurums, reibonis, galvassāpes, traucējumi miegā un nomodā;
 • nātrene, nieze, ādas izsitumi, dermatīts, eritēma, angioneirotiskā tūska, Stīvensa-Džonsona sindromu.

Kontrindikācijas

Norādījumus, lai sarakstā kontrindikāciju Artronu norādīts ir aizliegta šīs narkotikas lietošana:

 • Pacienti ar tādām slimībām kā tromboflebīts, fenilketonūrija, traucējumi aknu un nieru smagu;
 • pacientiem ar noslieci uz asiņošanu;
 • ja paaugstināta jutība.

Kā ticamu informāciju par drošību un efektivitāti Artrona Hondreks, Artrona sarežģīts un Artrona TriActive bērniem jaunākiem par 15 gadiem, grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā nav pieejams, šīs zāles netiek piešķirts šīm pacientu kategorijām.

Piesardzība ir nepieciešama, ja ieceļot Artrona pacientiem ar cukura diabētu un alkohola atkarības.

Papildus Informācija

Uzglabāšana visu Artrona veidu jāveic tumšā, sausā vietā, kur temperatūra tiek uzturēta starp 15-30 0 C. Uzglabāšanas laiks ir 3 gadi.

Яндекс.Метрика