Artrīts

 Artrīts narkotiku
 Artrīts - sintētisko narkotiku lieto ilgstošai ārstēšanai osteoartrīts.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvās sastāvdaļas, kas veido artrīta tabletes ir iesaistīti biosintēzes saistaudu un palīdzēt novērst skrimslis iznīcināšanas procesu, stimulējot veidošanos veselīgu skrimšļa matrices un audu reģenerāciju.

Ārstējot osteoartrīta artrīta, pārskatīt samazina nepieciešamību pēc nesteroīdiem pretiekaisuma līdzekļiem, un atvieglo simptomus slimības. Arī zāles ir maiga pretiekaisuma iedarbība.

Produkta veids

Artrīts zāļu izlaišanas formā baltas, ovālas tabletes ar šļakatām un aromātu, kas satur 500 mg glikozamīna hidrohlorīda un hondroitīna sulfātu. Palīgvielas - nātrija kroskarmelozes, mikrokristāliskā celuloze, kalcija sulfāts, hidrogēnfosfāts, magnija stearāts un stearīnskābe. No augsta blīvuma polietilēna 30, 60, 100 un 120 tabletēm pudele.

Indikācijas artrīts

Artrīts narkotikas lieto osteoartrīta ārstēšanai mugurkaula un perifēro locītavu.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām piemērot artrīts ir kontrindicēta, ja:

  • Smagi nieru darbības traucējumi;
  • Paaugstināta jutība pret artrīta tabletes.

Laika posmā laktācijas un grūtniecības laikā, saskaņā ar instrukciju, artrīts nav ieteicams lietot. Trūkuma dēļ klīniskās izpētes bērniem mazāk nekā 15 gadi, lai izmantotu šo narkotiku ir kontrindicēta.

Dozēšanas artrīts

Artrīts narkotiku ņemot garš un ilgstoša terapeitiskais efekts tiek panākts pēc sešu mēnešu lietošanas.

Pirmo trīs nedēļu ārstēšanas laikā, bērni, kas vecāki par 15 gadiem un pieaugušajiem lietot pa vienai tabletei divreiz dienā, artrīts, tad jums ir nepieciešams palielināt intervālu starp devām narkotikas, lai reizi dienā.

Ārstējot osteoartrīta artrīta var izmantot vienlaicīgi ar glikokortikoīdu aģentiem. Tāpat ņemiet vērā, ka narkotikas palielina uzsūkšanos tetraciklīnu un samazina ietekmi semisintētiska penicilīnu.  Tabletes artrīts

Blakus efekti

Kā uzskata artrīta ir labi panesama. Blakusparādības, ko izraisa medikamenti bieži ietver:

  • Meteorisms;
  • Reibonis;
  • Caureja;
  • Sāpes pakrūtē;
  • Alerģiskas reakcijas
  • Aizcietējums.

Uzglabāšanas nosacījumi artrīts narkotiku

Tabletes artrīts pārdod bez ārsta receptes ieteicams derīguma produkta - 5 gadi.

Яндекс.Метрика