Ascorutin

Farmakoloģiskā darbība

 Ascorutin

Ascorutinum vitamīnu preparātu, kas satur askorbīnskābi (C vitamīns) un rutīnu (vitamīns P).

Pieteikums Ascorutinum samazina trauslumu un caurlaidību kapilāru, stiprinot asinsvadu sieniņas, samazinot tās iekaisumu un tūsku. Ūdenī šķīstošo vitamīnu satur produkts, ir iesaistīti ogļhidrātu metabolismu, oksidēšanās-reducēšanās procesus, veidojot steroīdo hormonu, reģenerācijas un sintēzei saistaudu. Ascorutin ir radioprotective (vājināt starojuma uz ķermeni) un antioksidanta īpašības.

Indikācijas Ascorutinum

Šīs zāles ir dota šādos gadījumos:

  • zemu plūsmas vai trūkst vitamīna P un C;
  • iznīcināšana kapilāru, kā rezultātā salicilātu un antikoagulantus.

Saskaņā ar instrukcijām, Ascorutin var izmantot arī kā daļu no slimību ārstēšanai, kas saistīti ar pārkāpumu asinsvadu caurlaidību: tīklenes asiņošana, hemorāģisko diatēzi, staru slimības, kapillyarotoksikoz, reimatisko drudzi, baktēriju endokardīts, glomerulonefrīts.

Pozitīvas atsauksmes Ascorutinum apstiprinātu tās efektivitāti ārstēšanā skarlatīnu, masalām, arahnoidīta, tīfu, alerģiskas slimības, trombocitopēniskā purpura.

 Ascorutin tabletes
 Lietošanas instrukcijas Ascorutinum

Ascorutin jālieto iekšķīgi, pusaudžiem un pieaugušajiem 1-2 tabletes 2-3 reizes dienā, bērniem no 3 gadiem - puse vai viena vesela tablete dienā. Ārstēšanas kurss parasti ir 3-4 nedēļas.

Atļauts tikšanās Ascorutinum grūtniecības laikā, bet devu nosaka, nosaka ārsts.

Blakus efekti

Atsauksmes Ascorutinum pierādīt savu labo izturību, bet retos gadījumos iespējamas blakusparādības, piemēram, galvassāpes, slikta dūša, vemšana, vēdera krampji, alerģiskas reakcijas. Ilgstoša narkotiku lietošana var izraisīt miega traucējumi, paaugstināts asinsspiediens un uzbudināmība, veidošanos akmeņiem urīnceļos.

Kontrindikācijas Ascorutinum

Vai nav piešķirts šīs zāles, ja Jums ir paaugstināta jutība pret askorbīnskābes un rutīna.

Kad nosliece uz trombozi, un nosacījumi, kas saistīti ar asins hypercoagulability (augsts potenciāls asinsreces), jāievēro piesardzība, piemērojot Ascorutinum.

Nav kontrindikāciju saņemšanas Ascorutinum grūtniecības un zīdīšanas laikā.

Papildus Informācija

Norādījumus, lai Ascorutinum norādīja, ka uzglabāšanas jābūt sausai un tumšs, un temperatūra - ne vairāk kā 25 0 C. Uzglabāšanas laiks ir 4 gadi.

Яндекс.Метрика