Askofen

Farmakoloģiskā darbība

 Askofen-ARPI

Askofen ir kombinēts preparāts, kas ir pretsāpju un pretiekaisuma iedarbība.

No viena tablete askofen sastāvs ietver 0, 2 g acetilsalicilskābi, fenacetīns, un 0, 04 g kofeīna. Aspirīnu nomāc sintēzi prostaglandīnu atbild par izskatu sāpes un pietūkums vietā iekaisumu, kavē trombocītu agregāciju un trombu veidošanos. Ar šo komponentu, programma ļauj askofen atvieglotu sāpes, jo īpaši tā iekaisuma procesi, ko izraisa, uzlabo mikrocirkulāciju iekaisumu.

Fenacetīns uzlabo pretdrudža un pretsāpju īpašības aspirīnu. Kofeīns, kas ir daļa no askofen ietekmē refleksu uzbudināmība muguras smadzenēm, stimulē vazomotoros un elpošanas centrus, samazina trombocītu agregāciju un paplašina asinsvadus. Arī kofeīns var uzlabot fizisko un garīgo veiktspēju, samazinātu jūtas nogurums un miegainība, normalizē asinsvadu tonuss smadzeņu asins plūsmu un ātrumu.

In Askofene P aizstāj fenacetīns paracetamolu (0, 2 g), un tas noveda pie pretiekaisuma, pretdrudža un pretsāpju īpašības šo narkotiku. Šī komponenta priekšrocība ir tā, ka varbūtība veidošanās methemoglobin lietošanas laikā ir minimāla.

Indikācijas askofen

Šīs zāles ir ieteicams galvassāpes, saaukstēšanās, neiralģija. Jāatzīmē, ka izmantošana askofen arvien aizvietojot izmantošanu askofen askofen II un A, pateicoties lielākai drošībai paracetamola salīdzinot ar fenacetīns, kā arī efektīvāku kombinējot sastāvdaļas, kas veido šīs zāles.

Askofen P parakstītas:

  • mēreni izteiktas sāpes sindroms (zobu sāpes, migrēna, galvassāpes, artralģija, neiralģijas, sāpīgas menstruācijas);
  • drudzis, ko izraisa reimatiskas un saaukstēšanās.

Lietošanas instrukcijas askofen

 Askofen P
 Saskaņā ar instrukcijām, askofen iecelts par 1 tabletei 2-3 reizes dienā. Askofen P ieteicams devā 1-2 tabletes, kas ir jāņem trīs reizes dienā pēc ēšanas, pavadot narkotiku dzert daudz šķidruma. Ārstēšanas kurss parasti ilgst Askofenom R 5-7 dienas. Lai mazinātu akūtas sāpes, kad jāieņem 2 tabletes.

Blakus efekti

Pieteikuma askofen un askofen P var izraisīt nevēlamas sekas kā alerģiskas reakcijas, caureja traucējumiem, paasināšanās astmas, aknu un nieru bojājumiem, kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūlu-hemorāģisko.

Kontrindikācijas askofen

Norādījumus, lai Askofenu II uzskaitītas slimības, kurā šīs narkotikas lietošana var kaitēt organismam:

  • kuņģa-zarnu trakta asiņošana;
  • kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūla;
  • nieru aknu darbības traucējumi;
  • hypocoagulation;
  • trūkums no glikozes-6-fosfāta dehidrogenāzes;
  • portāla hipertensija.

Grūtniecība, zīdīšanas periods un paaugstināta jutība pret detaļām askofen askofen un P ir iemesli atteikumam saņemt šos medikamentus.

Papildus Informācija

Uzglabāšanas laiks ir 4 gadi askofen, askofen P - 3 gadi. Šīs zāles ir jāuzglabā sausā un tumšā vietā temperatūrā, kas nepārsniedz 25 0 NO.

Яндекс.Метрика