Atacand

 Atacand tabletes
 Atacand - kombinēts medikaments, kuru izmanto, lai ārstētu hipertensijas un sirds mazspējas.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā viela Atacand hipertensijas izraisa ilgstošas ​​devas atkarīga asinsspiediena pazemināšanos bez izmaiņām sirdsdarbības ātrumu. Maksimālais efekts izstrādāts, ņemot narkotikas par mēnesi un saglabājās visu turpmāko ārstēšanu. Aktīvā viela nodrošina vienmērīgu un efektīvu asinsspiediena pazemināšanos dienas ar diennakts deva narkotikas reizi dienā.

Kā uzskata Atacand pēc pirmās devas neizraisa smagas hipotensijas un atteikuma spēkā pēc terapijas pārtraukšanas. Atacand efektivitāte ir atkarīga no vecuma un dzimuma pacientu.

Turklāt izmantošana Atacand sirds mazspējas kā papildus terapiju uzlabo kreisā kambara sistolisko funkciju un samazina kopējo perifēro asinsvadu pretestību un plaušu kapilāru spiedienu.

Produkta veids

Atacand ražots veidā apkārt gaismas sārtas tabletes, kas satur 8, 16 un 32 mg kandesartāna cileksetilam. Palīgvielas - karmelozes kalcija, magnija stearāts, giproloza, krāsu sarkanais dzelzs dioksīds, laktozes monohidrāts, makrogols, un kukurūzas cieti. 14 tabletes blisterī.

Ar analogiem Atacand satur vienu un to pašu aktīvo vielu, zāles ir Kandekor.

Lietošanas indikācijas Atacand

Saskaņā ar instrukcijām Atacand izmanto:

  • Hipertensija;
  • Sirds mazspēja un sistolisko disfunkciju kreisā kambara kā papildus terapija AKE inhibitoru vai gadījumos neiecietību.

Kontrindikācijas

Atacand ir kontrindicēta saskaņā ar instrukcijām, kas attiecas uz:

  • Aknu darbības traucējumi, vai holestāze;
  • Paaugstināta jutība pret aktīvo vielu - candesartan tsileksetilu vai citas sastāvdaļas tabletes Atacand.

Grūtniecība un zīdīšana ir kontrindikācijas šīs narkotikas.

Atacand jāņem piesardzīgi:

  • Smagas nieru mazspēju;
  • Divpusējā nieru artēriju stenozi;
  • In cerebrovaskulārām slimībām un sirds išēmiskā slimība;
  • Pēc nieru transplantācijas vēsturē;
  • Vecumā no 18 gadiem.

Kā lietot Atacand

 Atacand - zāles, ko lieto sirds mazspējas
 Saskaņā ar instrukcijām lietot Atacand ar ēdienu vai bez tā vienreiz dienā. Kad hipertensija sākumdeva un saglabājās neatkarīgi no vecuma 8 mg dienā, un dažos gadījumos - 16 mg. Ja terapija tiek veikta nenoved pie asinsspiediena pazemināšanos, ieteicams kombinēto izmantošanu Atacand ar tiazīdu diurētisko līdzekļu.

Gaisma un vidēji smagiem nieru darbības traucējumiem devas pielāgošana nav nepieciešama. Ja aknu darbības sākuma deva nedrīkst pārsniegt 2 mg Atacand diena. Maksimālā antihipertensīvā iedarbība ārstēšanai no narkotiku tiek panākta mēneša laikā pēc ārstēšanas uzsākšanas.

Sirds mazspēja, agrīna ārstēšana ņemt Atacand 4 mg dienā. Ņemt devu var dubultojās ik pēc divām nedēļām līdz 32 mg dienā. Atacand ir efektīvs vērtējumus, bet izmantot citu narkotiku no hroniskas sirds mazspējas - beta blokatori, AKE inhibitoru, sirds glikozīdus un diurētisko līdzekļu.

Ja nepieciešams, piemēro analogi Atacand Jums vajadzētu konsultēties ar savu ārstu.

Galvenie simptomi pārdozēšanas Atacand instrukcijas ietver reiboņus un smagu hipotensiju.

Blakusparādības Atacand

Atacand viesiem ir labi panesama. Blakusparādības, kas rodas, lietojot narkotikas, nav atkarīgs no vecuma un devu saņēma. In hipertensijas ārstēšanai bieži rodas vājums, reibonis, elpošanas ceļu infekcijas, galvassāpes, muguras sāpes.

Sarežģītajā hroniskas sirds mazspējas Atacand atsauksmēm var izraisīt ievērojamu asinsspiediena pazemināšanos, leikopēnija, neitropēnija, nieru darbības traucējumi, slikta dūša, agranulocitoze, angioedēma, hiperkaliēmija, hiponatriēmija, locītavu sāpes, reibonis, galvassāpes, muguras sāpes, vājums, izsitumi, mialģija, nātrene, nieze, nieru mazspēja.

Uzglabāšanas nosacījumi

Atacand attiecas uz B saraksta zāles un palaiž uz ārsta recepti. Ieteicamā glabāšanas laiks produkta - 3 gadi.

Яндекс.Метрика