Atoris

 Atoris

Atoris - zāles no statīnu samazina lipīdu asins plazmā.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā viela Atoris - atorvastatīns. Piesakoties Atoris ķermeni pārtrauc ražošanu holesterīna aknās samazinās holesterīna zema blīvuma lipoproteīnu.

Pozitīvas atsauksmes Atoris runāt par to kā efektīvu anti-aterosklerotisko līdzekli. Lietojot Atoris uzlabo hemodinamiku, samazina risku iznīcināšanas aterosklerotisko plāksnīšu.

Pēc iekšķīgas lietošanas Atoris uzsūcas zarnās. Suction Atoris palēninot jo uzturu, bet tas nemazina iedarbību atorvastatīna.

Analogi parādās Atoris atorvastatīns, Anvistat, Lipitor, Liptonorm, Torvakard, tulpēm, Atomaks, Anvistat, Lipoford - narkotikas ar tādu pašu aktīvo vielu.

Produkta veids

Atoris tabletes.

Indikācijas Atoris

Atoris izmanto, lai ārstētu pacientus ar primāro (IIa un IIb veida) un jauktu hiperlipidēmija.

Saskaņā ar instrukcijām, Atoris arī nominēta pacientiem ar homozigoti pārmantotā hiperholesterinēmija paaugstināts holesterīns kopējiem, zema blīvuma lipoproteīnu holesterīna, apolipoproteīna B un triglicerīdu līmenis.

Lietošanas instrukcijas Atomaksa

 Atomaks - līdzīgi Atoris
 Atoris iekšķīgi. Pirms, ārstēšanas kursa laikā jāierobežo uzturs lipīdu.

Saņem līdzekļus, tiek veikta, tajā pašā laikā, neatkarīgi no ēšanas.

Saskaņā ar instrukcijām Atoris pieaugušo izrakstīt pieņemts vienreiz / dienā. Divas nedēļas 10mg. Ja tiek novērota terapeitiskais efekts pēc sākotnējās likmi, dienas deva tika paaugstināta līdz 80 mg (maksimālā pieļaujamā deva pieaugušajiem), ar devas pielāgošana tiek veikta ar ārstējošā ārsta, pamatojoties uz lipīdu profilu.

Pusaudži, kas vecāki par 10 gadiem, tiek izraudzītas Atoris reizi dienā - 10 mg. Pielāgot devu tikai ar pārtraukumu 4 nedēļas, palielinot līdz 20 mg (maksimālā dienas deva), kas ir arī veic, pamatojoties uz lipīdu profilu.

Nē korekcija tiek veikta, piešķirot Atoris pacientiem ar nieru darbības traucējumiem, gados vecākiem pacientiem.

Par iespēju aizstāt izmantošanu narkotiku un analogu Atoris jākonsultējas ar ārstu.

Blakus efekti

Parasti zāles ir labi panesams, bet ir atsauksmes Atoris runā par klātbūtni šādu blakusparādību:

  • aknās un zarnu: pārkāpumu izkārnījumos, slikta dūša, apetītes zudums, pankreatīta zudums, patoloģija aizplūšana žults, vemšana, hepatīts, sāpes pakrūtē, vēdera uzpūšanās;
  • nervu sistēma: reibonis, parestēzija, pārkāpjot nomodā un gulēt, perifēru neiropātiju, galvassāpes;
  • muskuļu un skeleta sistēma: krampji, muskuļu vājums, miopātija, muskuļu sāpes, miozīts;

Tas ir arī iespējams, alerģiskas reakcijas, ārstēšana ar Atoris laikā: angioneirotiskā tūska, alopēcija, izsitumi, nieze, izsitumi uz ādas. Ir bijuši gadījumi, impotence, nogurums, sāpes krūtīs.

Kontrindikācijas

Atoris nav norādīta klātbūtni viņa individuālo nepanesamību, ar galactosemia, malabsorbciju glikozes-galaktozes laktāzes deficītu. Tāpat saskaņā ar norādījumiem Atoris ir kontrindicēta pacientiem ar nieru slimības akūtā stadijā, un patoloģijas skeleta muskuļiem.

Nav piemērojams Atoris grūtniecības, zīdīšanas, lai ārstētu bērnus līdz 10 gadu laikā.

Ar Atoris atsauksmes jāņem piesardzīgi alkoholismu, aknu slimībām, un pacientiem, kuru darbs ir saistīts vadot automašīnu, darbojas sarežģītu mehānismu.

Kontrindikācijas un analogus Atoris būtu jāprecizē norādījumus narkotikām.

Яндекс.Метрика