Atoxil

 Atoxil

Farmakoloģiskā darbība

Atoxil enterosorbent jaunu paaudzi ar spēcīgiem absorbēšanas īpašībām. Narkotiku parāda antibakteriālas, detoksikācijas un brūču dzīšanas efektu. Aktīvā viela ir silīcija dioksīds.

Atoxil uzsūcas no kuņģa-zarnu trakta un izvadīti toksīni atšķirīgas izcelsmes, ieskaitot endotoksīnu, mikrobu, baktēriju un pārtikas alergēniem un citu toksisku produkti tiek ražoti zarnās. Pieteikums Atoxil veicina pārvadājumus audu, asins un limfas gremošanas traktā toksisko vielu un to turpmāku izņemšanu no organisma.

In Atoxil nav atgriezeniskās saites efekts sorbcijas, un spēja pulvera daļiņas ievērotu vairākas šūnas ļauj aglutinācijas reakciju (turēties kopā un izņemiet nogulumus), visu baktēriju masu.

Indikācijas Atoxil

Narkotiku dots šādos gadījumos:

 • terapija akūtas zarnu slimības, kam raksturīga caureja (salmonelozi, saindēšanos ar pārtiku);
 • kompleksa terapija vīrusu hepatītu A un B;
 • alerģiskas slimības (atopiskais dermatīts, diatēze);
 • saindēšanos ar pārtiku, tai skaitā alkohola saindēšanās un sēnēm;
 • lokāli ārstēšanai strutojošu brūču, trofisko čūlu, apdegumu;
 • kā līdzekli detoksikācijas enterokolīts, aknu ciroze, hroniska hepatīta, gepatoholetsistite, nieru slimību, kam pievienota hronisku nieru mazspēju;
 • Ļoti efektīvs Atoxil - par saindēšanās
 kā detoksikācijas aģents intoksikācijas pievienotajā pyo-septisks procesus un apdegums slimība, kad alkohola un narkotiku intoksikācijas, kā arī ādas slimības (dermatīts, ekzēma, neirodermīta).

Lietošanas instrukcijas Atoxil

Šis medikaments ir pieejams pulvera veidā, kas ir suspensijas.

Pirms lietošanas flakonu Atoxil pulveris nepieciešams pievienot dzeramo ūdeni (līdz 250 ml) un rūpīgi samaisa. Apjoma 1 ml suspensijas, kas atbilst 50 mg Atoxil. Paciņas tiek lietoti šādi: 100-150 ml dzeramā ūdens izšķīdiniet 1-2 maisiņu.

Saskaņā ar instrukcijām, kā Atoxil sagatavotā suspensija jāņem 1 stundu pirms ēšanas vai lietojat citas zāles. Dienas deva parasti tiek sadalīta 3-4 reģistratūrā. Pieaugušie un bērni vecāki par 7 gadiem, ieteicams lietot 12 gramus narkotiku dienā, bet, ja nepieciešams, šo summu var dubultot. Dienas deva bērniem Atoxil aprēķina, reizinot svaru 150-200 mg uz bērnu. Paturiet prātā, ka vienā reizē summa jāpiemēro Atoxil bērniem nedrīkst pārsniegt pusi no dienas devas.

Ārstējot ar narkotiku vīrusu hepatīta un akūtām zarnu infekcijām, ieteicams sākt ar maksimālo vienu devu, kas atbilst 7-10 g, 2-3 reizes dienā. No akūtu zarnu infekciju ilgums Atoksilom parasti ir mazāks nekā 5 dienas. Jo par smagu terapijas kursa slimību var pagarināt līdz 15 dienām. Ārstējot vīrusu hepatīta šis medikaments tiek lietots, lai 7-10 dienas.

Ja Atoxil neatkarīgais piemērošana nav iespējama, virca tiek ieviesta kuņģī ar zondi.

Āra narkotiku lietošana ir nepieciešama iepriekšēja tīrīšanas brūces un piemērojot tai slāni pulvera 5 mm. Atoksilom apstrādāta brūce būtu jāslēdz, sausu aseptisku pārsēju.

Āra narkotiku lietošana ir ieteicama katru otro dienu līdz pilnīgai brūču tīrīšanai.

Blakus efekti

Saskaņā ar instrukcijām, Atoxil labi panes, bet dažos gadījumos pastāv iespēja, aizcietējumiem. Jebkādu nevēlamu reakciju uz šīs narkotikas lietošanu izpausme prasa obligātu apspriešanos ar ārstu.

Kontrindikācijas Atoxil

Norādījumus, lai Atoksilu uzskaitītajām slimībām, kurām zāles netiek iecelti:

 • divpadsmitpirkstu zarnas čūlas un kuņģa (paasinājums);
 • čūlas un erozijas gļotādu zarnās;
 • ileuss.

Aizliegts lietot Atoxil bērniem līdz 1 gada un personām ar paaugstinātu jutību pret silīcija dioksīdu. Contra narkotiku grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā, jo trūka datu par drošumu tā lietošanu šiem pacientiem kategorijām.

Papildus Informācija

Saskaņā ar norādījumiem, Atoxil pulveris jāuzglabā sausā vietā pie temperatūras, kas atbilst 15-25 0 NO.

Narkotiku sagatavota veidā suspensiju jātur cieši noslēgtu pudeli vēsā vietā (8-15 0 C) ne vairāk kā 32 stundas.

Яндекс.Метрика