Avastin

 Avastin

Avastin ir pretaudzēju līdzeklis, un ir saistīts ar monoklonālo antivielu. Narkotiku lietošana veicina apspiešanu metastāžu un samazināt mikrovaskulārā caurlaidība dažāda veida audzējiem (krūts, prostatas, aizkuņģa dziedzera, resnās zarnas).

Atlaidiet forma un sastāvs

Avastin tiek ražots koncentrāta formā, lai šķīduma pagatavošanai, var būt gaiši brūnu krāsā vai bezkrāsains. Aktīvā sastāvdaļa narkotiku ir bevacizumabs.

Šīs zāles ir pieejamas iepakojumos ar koncentrācijas bevazumaba flakonos pa 100 mg / 4 ml un 400 mg / 16 ml.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Avastin ir norādījusi:

 • Metastātisku vai lokāli recidivējoša krūts vēzis;
 • No sabojājies metastātisku vai recidivējošu nesīkšūnu plaušu nonsquamous izplatīšanos;
 • Izplatīšana un / vai metastātiska nieru šūnu karcinoma;
 • Metastātiska kolorektālā vēža;
 • Recidīvs glioblastoma.

Avastin oftalmoloģijā, jo tās efektivitāti, ārstējot mitro vecumu saistītu makulas deģenerāciju, makulas tūsku, audzēja okolomakulyarnoy reģionā, diabētiskās retinopātijas un dažu citu acu slimībām, kas ir saistītas ar patoloģisku asinsvadu augšanas procesā. Rezultāti administrācija Avastin injekcijām stiklveida pierādīt šīs procedūras efektivitāti un tās labu panesamību pacientiem ar proliferatīvu diabētiskās retinopātijas. Avastin efekts oftalmoloģijā ir stabilizēt subretinālā neovaskulāro membrānu. Blakusparādības no zāļu lietošanas fani stiklveida zems.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām, Avastin nedrīkst lietot, lai ārstētu pacientus ar paaugstinātu jutību pret narkotikām, kā arī grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā. Avastin ir kontrindicēts bērniem un personām ar nieru un aknu mazspēju, jo efektivitāte un drošība narkotiku šādiem pacientiem nav noskaidrota. Visi iepriekš ir attiecīgās kontrindikācijas un piemērošana šīs narkotikas oftalmoloģijā.

Devas un lietošanas veids

Narkotiku ieviešana intravenozi stingri aizliegta, atļauts tikai Avastin ievadīts intravenozi. Stud nepieciešamo daudzumu koncentrāta līdz vajadzīgajam tilpumam notiek caur 0, 9% nātrija hlorīda šķīdumu, tādējādi neizbēgami ietver visus noteikumus sterilitāti. Jaukta sastāva jāsatur bevacizumabu robežās 1, 4-16, 5 mg / ml. Sākotnējā deva Avastin lietoja pēc ķīmijterapijas intravenozas infūzijas veidā 90 minūšu laikā, pieteikums turpmākiem devu var gan pirms un pēc ķīmijterapijas. Ja pacientam bija laba pirmā infūzija, savukārt otrais injekcija tiek samazināts līdz 60 minūtēm, saglabājot pozitīva reakcija nākamo infūziju Avastin notika 30 minūtes. Gadījumā, ja blakusparādību Avastin jābūt pilnībā vai uz laiku pārtraukt.

Standard dozēšana

In metastātiska kolorektālā vēža:

 • Kā pirmās rindas narkotiku 5 mg uz 1 kg ķermeņa svara vienu reizi 2 nedēļās, vai 7,5 mg uz 1 kg ķermeņa masas 1 līdz 3 reizes nedēļā intravenozi, lēnām.
 • Kā sagatavošanas otrajā līnijā no 5 līdz 10 mg uz kilogramu ķermeņa svara vienu reizi divās nedēļās, intravenozi, lēnām.

Lokāli recidivējoša vai metastātiska krūts vēža 10 mg uz 1 kg ķermeņa masas vienu reizi divās nedēļās intravenozi, lēnām.

Ar plašu sabojājies, recidivējošas vai metastātiska plaušu vēža nonsquamous Avastin devā no 7. 5 līdz 15 mg uz kilogramu ķermeņa masas ik pēc trim nedēļām, atkarībā no tā, vai papildus kāda veida ķīmijterapijas tika noteikts.

Ja sadales un / vai metastātiskas nieru šūnu vēzis medikaments ievadīts devā 10 mg uz kilogramu ķermeņa svara reizi divās nedēļās intravenozi, lēnām.

Kad glioblastomas (gliomas ļaundabīgiem audzējiem pakāpe IV) Avastin devā 10 mg uz kilogramu ķermeņa svara reizi divās nedēļās intravenozi, lēnām.

In epitēlija olnīcu vēzi, olvados, un ar primāro peritoneālo vēzis zāles ievada devā 15 mg uz kilogramu ķermeņa masas ik pēc trim nedēļām intravenozi, lēnām.

Kā pirmās līnijas terapija ar Avastin ievadīt papildus karboplatīnu un paklitakselu, ar maksimālo ilgumu, protams, ir 6 cikli ķīmijterapija, kam seko Avastin monoterapijā turpinājās.

Kopējais ārstēšanas ilgums ar šīs narkotikas, ir 15 mēneši. Ja simptomi slimības progresēšanas ārstēti ar Avastin nevajadzētu turpināt.

Kad audzējs atkārtošanās Avastin lieto kombinācijā ar karboplatīnu un gemcitabīna (kurss 6-10 cikliem), tad narkotiku lietošana notiek kā monoterapiju.

Blakus efekti

Komentāri par Avastin liecina, ka visnopietnākās blakusparādības izpaužas formā perforācija kuņģa-zarnu trakta asiņošana, ieskaitot hemoptysis vai plaušu asiņošana un artēriju trombemboliju. Tas ir arī bieži iespējams izpildīt sūdzības par augstu asinsspiedienu, caureja, sāpes vēderā, nogurums vai astēnija. Norādījumus, lai Avastin, papildus tiem, kas minēti, norādīja šādus iespējamos simptomus blakusparādībām zāļu lietošanai:

 • Paaugstināts asinsspiediens, arteriālā trombembolija, dziļo vēnu tromboze, sastrēguma sirds mazspēja, asiņošana;
 • Neitropēniju, leikopēnija, febrilas neitropēnijas, trombocitopēnijas, anēmija;
 • Aizcietējums, caureja, slikta dūša, vemšana, asiņošana no taisnās zarnas, anoreksija, stomatīts;
 • Ileuss, kuņģa-zarnu trakta traucējumi, sāpes vēderā, perforācija kuņģa-zarnu traktā;
 • Rinīts, deguna asiņošana, aizdusa, hipoksija, plaušu trombembolija;
 • Sausa āda, mainot savu krāsu, eksfoliatīvs dermatīts, plaukstu-pēdu sindroms;
 • Pastiprināta asarošana, redzes funkcijas pārkāpums;
 • Artralģija, mialģija, muskuļu vājums;
 • Proteinūrija, urīnceļu infekcija;
 • Nogurums, drudzis, paaugstināta nogurums, sāpes dažādu lokalizāciju, abscess, dehidratācija, sepsi.

Tāpat ir iespējams, lai samazinātu hemoglobīna līmeni, izskatu hiperglikēmija, leikopēniju, hipokaliēmiju, trombocitopēnija.

Brīdinājumi

Terapiju ar Avastin laikā un vismaz sešus mēnešus pēc tam, vīriešiem un sievietēm reproduktīvā vecumā jālieto droša kontracepcija. Kaut saturs norādījumu uz Avastin ar visu nepieciešamo informāciju, lai, no risinājuma sagatavošana un tā deva jāveic tikai pieredzējuši specializētā ārsta.

Avastin Farmācijas pazīmes nav saderīgas ar glikozes šķīdumu.

Analogus

Ar analogiem Avastin, mehānisms tuvu iedarbības saistīts vienā saimniecībā. apakšgrupa ietver: Vectibix, Herceptin Campath, MabThera, Erbitux, Arzerra, Removab, Pereta Herceptin liofilizātu, rituksimabu, Atsellbiya, MabThera.

Analogi par zāļu aktīvo vielu ne.

Noteikumi un nosacījumi uzglabāšanas

Saskaņā ar norādījumiem Avastin jāuzglabā tumšā vietā, 2-8 ° C Galīgais risinājums tiek uzskatīts par piemērotu lietošanai dienas laikā.

Яндекс.Метрика