Avodart

 Avodart

Avodart ir medikaments, lai ārstētu labdabīgas prostatas hiperplāzijas.

Atlaidiet forma un sastāvs

Avodart tiek ražots formā mīksto dzeltenas iegarenas kapsulas ar nosaukumu «GX CE2», kurā ietverta 0, 5 mg dutasterīds un blakuspakalpojumu komponenti: mono-diglicerīdu Kaprilskābe un BHT. Par plāksnītēs pa 10 kapsulām.

Indikācijas

Dutasterīds, Avodart aktīvā viela, kas spēj nomākt aktivitāti fermentu iesaistīto metabolismā testosterona. Maksimālais efekts, kā rezultātā viņa rīcību sasniegts pēc vienas līdz divām nedēļām pēc uzsākšanas medikamentiem.

Narkotiku samazina izmēru prostatas un uzlabot urīna un samazināt risku, urīna aiztures akūtā formā. Saskaņā ar norādījumiem, zāles jālieto ārstēšanai un profilaksei labdabīgas prostatas hiperplāzijas.

Kontrindikācijas

Avodart ir kontrindicēta:

  • Sievietes un bērni;
  • Ar augstu jutību pret narkotikām un citām narkotikām saistīta ar 5α-reduktāzes inhibitoriem.

Tā kā dutasterīds tiek plaši metabolizēts aknās, jāievēro piesardzība, lietojot Avodart pacientiem ar aknu darbības traucējumiem.

Devas un lietošanas veids

Avodart var lietot kombinācijā ar tamsulosīna, vai nu kā monoterapiju. Veikt narkotiku neatkarīgi no ēšanas. Neskatoties uz to, ka pozitīvā ietekme ārstēšanas var notikt diezgan ātri tās uzņemšana būtu jāturpina vismaz 6 mēnešus.

Adult male, saskaņā ar instrukcijām Avodart, ieteicamā deva ir 0, 5 mg (1 kapsula) dienā. Lai novērstu iespējamo kairinājumu gļotādām mutes un rīkles kapsulā ir jānorij veselas, nesakošļājot un atvēršanu. Medikamenta gados vecākiem vīriešiem un pacientiem ar nieru darbības traucējumiem deva ir līdzīga devas pieaugušiem vīriešiem, un neprasa korekciju.

Blakus efekti

Saskaņā ar klīnisko pētījumu, Avodart izmantošanu kā līdzekli pret monoterapiju var būt vairākas negatīvo ietekmi, kas izpaužas kā:

  • Samazināts libido,
  • Impotence,
  • Ejakulācijas traucējumi,
  • Ginekomastija (paplašināšanās un krūšu sāpes).

Kombinācijā ar tamsulosīna un Avodart, turklāt iespēju šādas blakusparādības monoterapijas reiboni.

Novērojumi klīniskajā praksē ļauj piešķirt šādas reakcijas uz zālēm, piemēram, nieze, izsitumi, nātrene, angioneirotiskā tūska, ierobežota pietūkums.

Brīdinājumi

Sievietes un bērni, jāizvairās no saskares ar bojātu kapsulas Avodart kā aktīvā viela spēj absorbēt narkotikas caur ādu. Pēc saskares ar dutasterīda attiecīgajā jomā ādas jānomazgā ar ziepēm un ūdeni.

Analogus

Par darbības mehānismu narkotiku ir analogi Avodart: Penester, Alfinal, Urofin, Finasta, Sonirid Duo, Finasteride-obl, Zerlon, Proscar, Finpros, Finasteride, Prosterid.

Noteikumi un nosacījumi uzglabāšanas

Saskaņā ar norādījumiem par Avodart, uzglabāšanas laiku kapsulām - 4 gadi. Uzglabāt šīs zāles būtu temperatūrā, kas nav augstāka par 30 ° C nepieejamās vietās bērniem.

Яндекс.Метрика