Azon

Azon - sintētisko narkotiku lieto, lai ārstētu dažāda veida depresiju.

Atlaidiet forma un sastāvs

Zāļu atbrīvošanas formā kapsulu veidā iekšķīgai lietošanai aktīvā viela - trazodona. 25 mg, 50 mg un 100 mg.

Indikācijas

Azon ir antidepresantu un sedatīva (nomierinoša) ietekme. Narkotiku palielina dziļumu un ilgumu miega depresijas valstīs un mazina tieksmi pēc alkohola. To var izmantot, lai ārstētu abstinences, jo tā novērš trauksmes un miega traucējumi, kas ir akūtās fāzes.

Azon nav atkarību, labi uzsūcas no kuņģa-zarnu traktā. Ārstēšanas efekts novērots pēc 4-10 dienām pēc sākuma saņemšanas.

Saskaņā ar instrukcijām, Azokrāsviela izmanto dažādu formu depresijas - endogēna, neirotisku, psihiski, somatogenic. Narkotika ir efektīvs gadījumos, ja pacientam ir simptomi no šiem četriem:

 • Miega traucējumi;
 • Samazināta interesi par apkārtējo pasauli;
 • Letarģija;
 • Ēstgribas zudums vai bulīmija;
 • Slow domāšana;
 • Traucētas koncentrēšanās spējas;
 • Samazināta seksuālo aktivitāti;
 • Trauksme, fobijas;
 • Obsessive vaina;
 • Domas par pašnāvību.

Tas ir arī pierādījums tam, narkotiku lietošanu Azon ir akūta abstinences sindromu ar alkoholisma un benzodiazepīnu narkotiku atkarību. Dažos gadījumos šīs narkotikas lietošana par migrēnas profilaksē.

Kontrindikācijas

Pieteikums Azon ir kontrindicēta grūtniecēm, kā arī sievietēm zīdīšanas laikā. Zāles nevar lietot pacientiem ar paaugstinātu jutību pret trazodona, kambaru aritmijas, tahikardija, anamnēzē priapismu, kā arī par akūtu miokarda infarktu.

Saskaņā ar instrukcijām Azon jāievēro piesardzība pacientiem, kuri nav sasnieguši 18 gadu vecumu, sirds slimības, hipertensija (kopš iespējamo papildu hipotensiju), pacientiem ar nieru vai aknu mazspēju.

Devas un lietošanas veids

Lai ārstētu vieglas depresijas narkotiku devu ir 150-200 mg dienā, sadalīts 3 devās, ar lielāko devu ieteicams vakarā (pirms gulētiešanas). Jo vidēji smagas līdz smagas depresijas, devu var palielināt līdz 300 mg dienā, maksimālā - 600 mg (parasti pie hospitalizācijas).

Blakus efekti

Pieteikumu var pievienot Azon dažas blakusparādības uz centrālo nervu sistēmu, kas parasti izpaužas kā miegainība, reibonis, galvassāpes, uzbudinājums, dezorientāciju, mialģija, koordinācijas traucējumi, bezmiegs, nogurums, trīce, dezorientācija un necaurspīdīgums, apziņas.

Pārkāpumus sirds un asinsvadu sistēmu, var izpausties kā aritmija, bradikardija, ortostatiska hipotensija, vadīšanas traucējumiem, kambaru fibrilāciju, pazemina asinsspiedienu, ģībonis.

Azon arī var izraisīt:

 • Slikta dūša, vemšana, caureja, sausa un rūgta garša mutē;
 • Neskaidra redze un acu kairinājums;
 • Aizlikts deguns;
 • Priapisms;
 • Alerģiskas reakcijas.

Brīdinājumi

Pieteikums Azon mainās varfarīnu, uzlabo ietekmi barbiturātiem un alkoholu. Zāles ir hipotensiju, lai gadījumā, ja pacientam, kas saņem antihipertensīviem līdzekļiem ir jākoriģē devu pēdējo. Azone var pastiprināt koncentrāciju digoksīna plazmā.

Uzņemšana Azon prasa uzraudzību, CBC, kā iespējams samazināt kopējo skaitu leikocītu.

Zāles nav kontrindicēta prostatas hipertrofiju, glaukomu. Ārstēšana vecākiem pacientiem būtu jāveic ar kontroli asinsspiedienu.

Vīriešiem, kas saņem terapiju jābrīdina, ka gadījumā, ja nepiemērotu erekcija jāmeklē neatliekamā medicīniskā palīdzība.

Ārstēšanai narkotiku Azon laikā jābūt uzmanīgiem braucot un citas aktivitātes, kas prasa nedalītu uzmanību.

Analogus

Par darbības mehānismu narkotiku ir analogi Azon Befol, Azafen, Coaxil, Mirzaten, Alventa, Mirtazonal, inkazan, Desprē agomelatīna, Venlaksor, Velafaks, Vensuert, Remeron, Neyroplant, Velaksin, Calixtus, Esprital, Pirazidol, Negrustin, Normazidol, Wellbutrin.

Noteikumi un nosacījumi uzglabāšanas

Azon ir atbrīvota no aptiekās ar recepti. Derīguma termiņš kapsulas ir 5 gadi.

Яндекс.Метрика