Bagotiroks

Bagotiroks - hormonālo narkotiku.  Bagotiroks 100 mcg

Farmakoloģiskā darbība

Bagotiroks satur vairogdziedzera hormoni, kas ietekmē vielmaiņu, šūnu augšanu, palielināt aktivitāti nervu un sirds-asinsvadu sistēmu.

Terapeitiskais efekts narkotikas tiek novērota c / o 7-12 dienu laikā pēc ārstēšanas uzsākšanas, un tāda pati summa tiek saglabāts pēc terapijas pārtraukšanas.

Hipotireoze klīniskā iedarbība attīstās Bagotiroksa c / o 3-5 dienu laikā. Samazinot difūzā goiter redzējis c / o 3-6 mēnešiem.

Produkta veids

Buy Bagotiroks var būt tabletēs.

Indikācijas Bagotiroksa

Norādīti hipotireoze, euthyroid goiter, vairogdziedzera vēzi, difūzu toksisko goiter, vairogdziedzera testa nomākumu Bagotiroks.

Labas atsauksmes par Bagotirokse piemērojams pēc saīsināšanu par vairogdziedzera, lai novērstu atkārtošanos goiter.

Mode piemērošanas

Bagotiroks lieto vienu reizi dienā, pirms ēšanas.

Par aizstājterapiju pacientiem līdz 55 gadiem, ja nav sirds un asinsvadu slimības, narkotiku noteikts devā 1, 6-1, 8mkg / kg ķermeņa masas dienā; pacientiem, kas vecāki par 55 gadiem, vai arī tad, ja sirds slimība - 0, 9mkg / kg.

Kad euthyroid kākslis narkotiku ievadāms devā 75-200mkg / dienā, tireotoksikoze - 50-100mkg / dienā; vairogdziedzera vēzis - 50-300mkg / dienā.

Lai novērstu euthyroid kākslis Bagotiroks ievadāms devā 75-200mkg / kg atkārtošanos.

Smagas, ilgstošas ​​hipotireoze, ārstēšana tiek uzsākta ar mazām devām -12 5mkg / dienā. Pēc tam, kad divreiz nedēļā deva tiek palielināta par 12 5mkg dienā.

Ja pacients ir aptaukojušies, aprēķins veikts, "ideālo svaru."

Kad aizvietošanas terapija pacientiem 55L bez kardiovaskulāras slimības noteiktajā 75-100mkg Bagotiroksa dienā, vīriešiem sieviešu vidū - 100-150mkg / dienā. Ārstēšana pacientiem pēc 55L, vai cieš no sirds slimības sākuma ar deva 25mkg / dienā, kas tiek pakāpeniski palielināts ik pēc diviem mēnešiem 25mkg.

In iedzimtām hipotireoze bērniem līdz sešiem mēnešiem, deva noteiktā Bagotiroks 10-15mkg / kg; bērnu 6-12mes - 6-8mkg / kg; bērni 1-5l - 5-6mkg / kg; bērni 6-12l - 4-5mkg / kg; bērniem pēc 12L - 2-3mkg / kg.

Vairogdziedzera apspiešana testa sagatavošana tiek veikta, izmantojot šādu shēmu: 4 un 3 nedēļas pirms testa - 75mkg / dienā 2 nedēļas un 1 - 150-200mkg / dienā.

Ārstēšana hipotireoze ilgst mūža garumā, tas turpinājās pat zīdīšanas, grūtniecības laikā.  Tabletes 150 mg Bagotiroks

Vienīgais grūtniece nevar apvienot ar Bagotiroks tireostatikami - aktīvās sastāvdaļas šīm zālēm šķērso placentu un var izraisīt hipotireoze bērniem.

Nopirkt Bagotiroks tikai ar recepti.

Blakus efekti

Spriežot pēc atsauksmēm, Bagotiroks ja to lieto terapeitiskās devās reti izraisa blakusparādības.

Ja Jums ir paaugstināta jutība pret narkotikām var attīstīties alerģija.

Kontrindikācijas Bagotiroksa

Bagotiroks kontrindicēta akūtu miokarda infarktu, miokardītu, virsnieru mazspēja un tireotoksikozi, kas iepriekš nav apstrādāta, ja konstatēta pastiprināta jutība.

Ar saudzīgu izmantošanu Bagotiroks išēmija, ateroskleroze, iepriekšējo sirdslēkme, stenokardija, hipertensija, malabsorbcijas sindroms, cukura diabēts, aritmiju, ilgstošas ​​hipotireoze.

Ir atsauksmes par Bagotirokse, pastiprina efektu netiešo antikoagulanti, antidepresanti, un samazina ietekmi sirds glikozīdiem.

Par koncentrācijas aktīvās zāļu vielas asinīs nelabvēlīgi ietekmē holestipols, alumīnija hidroksīdu, holestiramīns.

Яндекс.Метрика