Baksin

Baksin - bioloģiskā uztura bagātinātājs, kas stimulē imūnsistēmu.

 Baksin kapsulas

Farmakoloģiskās iedarbības Baksina

Baksin dēļ daļa no aktīvās vielas ir tonizējošs efekts, palielina organisma izturību pret infekcijām, labvēlīga ietekme uz funkciju Uroģenitālās sistēmas, atjauno zarnu mikrofloru.

Sagatavošana ietver Baksin biomasas Halobacterium halobium, rada un piegādā ķermeņa olbaltumvielu, lipīdu, karotinoīdus, peptīdi, aminoskābes, vitamīnus, kāliju, fosforu, mangānu, nātriju, magniju, dzelzi, selēnu, hromu, kalciju.

Produkta veids

Izgatavošanas Baksin pulveri un kapsulas.

Indikācijas

Baksin saskaņā ar instrukcijām, kas norādīti gripas profilaksei, adenovīrusu infekcijām imūndeficīta gadījumos, ko izraisa baktērijas vai vīrusi, ieskaitot herpes, lai ārstētu dermatozēm, hronisku un akūtu, hronisku iekaisumu, no olnīcu vai olvadu, hroniska prostatīta. Palīdz narkotiku artrīts, osteoartrīts, ekzēma, psoriāze, ir labs novēršana dysbiosis, bieži attīstās pēc antibiotiku lietošanas.

Ir pozitīvas atsauksmes no Baksine izmanto, lai ārstētu vēža pacientiem, kas iziet radiācijas un ķīmijterapijas.

Dozēšanas instrukcijas Baksina

 Gel Baksin
 Bērniem un pieaugušajiem pēc 14L Baksin stiprināt ķermeņa iecelt divas kapsulas p / dienā kopā ar ēdienu. Terapija ilgst 4 nedēļas.

Lai ārstētu ādas slimības, ir noteikts veikt narkotiku 2 kapsulas trīs p / dienā 2-4 mēnešus.

Lai ārstētu prostatīts Baksin lietot 2 kapsulas trīs p / dienā. Ārstēšana ilgst 4-6 nedēļas.

Hroniskas herpes, hlamīdijas, elpošanas, endometrija endotsertsevite, iekaisums olnīcās lietot 2 kapsulas trīs Baksina p / dienā. Ārstēšana ilgst 2-4 mēnešus.

Kad vēža Take 6 kapsulas 2-3 p / dienā. Pārtrauciet bagātinātāji 2-3 dienas pirms ķīmijterapijas un atsāka 2-3 dienas pēc beigām - atkal ņem 6 kapsulas 2-3r / dienā. Ārstēšana ilgst 2 mēnešus.

Ir atsauksmes par Baksine piemērot pēc apstarošanas. Terapija ilgst četras nedēļas, tas norāda, veikt 3-6 kapsulas trīs p / dienā.

Blakus efekti

Baksin var izraisīt alerģiju.

Kontrindikācijas Baksina

Baksin apmācības ir kontrindicēta bērniem līdz 14L, staru terapiju un ķīmijterapiju, laktācijas, grūtniecības, paaugstināta jutība laikā.

Яндекс.Метрика