Baktroban

 Baktrobal

Baktroban - ir pretmikrobu līdzeklis uzklāšanai uz ādas.

Farmakoloģiskā darbība

Kā daļu Baktrobana iesaistīti Mupirocīns - plaša spektra antibiotiku iedarbības, kas ir īpaši izstrādāts lietošanai ārpus telpām. Mupirocīns nomāc par summu proteīna baktēriju šūnu palielināšanos un ir bakteriostatiska, ja lielāku devu, baktericīda iedarbība.

Pētījumi neatrada krustenisko rezistenci pret citiem antibakteriāliem Mupirocīns.

Baktroban ir aktīvs pret noteiktu stafilokoku, streptokokoov, meningokoku, diplokokkov ģints Neisseria, izraisot gonoreja, Haemophilus influenzae, aģentiem oportūnistiskas infekcijas, infekcijas gļotādas, elpceļu, zarnu, uroģenitālo hronisku iekaisuma slimību, enterobaktērijām, garo klepu nūjiņas, dažām Protea sugu, tsitrobakter.

Produkta veids

Pieejams Baktobran ziede un krēms uzklāšanai uz ādas. Arī ražots Baktroban deguna lokālai ārstēšanai infekcijas deguna dobumā.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Baktroban izmanto, lai ārstētu bakteriālas infekcijas mīksto audu un ādas, folikulīts, vārās, impetigo, infekcijas deguna dobumā.

Baktroban ziede un krēmi var lokāli, ārstējot monoterapijas, bet ar nosacījumu, ka tajā pašā laikā ar tām uz ādu, nav attiecināms uz citām narkotikām. Ja tas ir nepieciešams, tas jātur pusstundu intervālus.

Deguna Baktroban arī nav ieteicams jaukt ar citām zālēm, jo ​​tas mazina antibakteriālā iedarbība un var samazināties stabilitāti aktīvās vielas.

Lietošanas instrukcijas Baktrobana

 Nanensenie Baktrobana
 Baktroban krēms piemērots ar tamponu kokvilnas vai marli, lai trīs p / dienā uz bojātās ādas, kas pirms pieteikšanās Baktrobana iespējams iztīrīt. Virs skartajā zonā un var ārstēt ar medikamentiem pārsēju.

Ārstēšanas ilgums un shēmas piemērošana Baktrobana nosaka ārsts, bet instrukcijā Baktrobana norādīja, ka vidējais ārstēšanās ilgums - 7-10 dienas.

Pēc krēma Baktroban rūpīgi jāmazgā rokas un izvairīties no kļūst to acīs.

Pacientiem ar nieru darbības traucējumiem devas pielāgošana nav nepieciešama Baktrobana.

Lietojot krēmu Baktroban jāatceras, ka sistēmiskā absorbcija narkotiku palielinās kā pārkāpjot integritāti ādas.

Baktroban ziede plānā slānī uz notīrītas ādas laukumu no viena līdz trim p / dienā, tad jūs varat pieteikties pārsēju.

Pēc ārstēšanas, āda ziede Baktroban rūpīgi jāmazgā rokas, nedrīkst pieļaut kontaktu ar viņu acīs.

Teica Baktrobana instrukciju ārstēšanas kurss - no vienas nedēļas līdz 10 dienām.

Deguna Baktroban nelielā apmērā ir ievietots katrā nāsī divās rindās / dienā. Ieteicamā ārstēšanas kurss - piecas dienas.

Baktrobana Instrukcijas norādīja, ka pēc tam, kad ar ko ziedi intranazāli, lai labāk izplatīt, jums ir nepieciešams labs degunu aizslēgt ar pirkstiem, nospiediet vairākas reizes uz viņa spārniem abās pusēs un maigi berzēt. Trešajā piektajā ārstēšanas kursa ir atbrīvots no deguna dobuma patogēniem.

Pacientiem ar nieru, aknu mazspēju devas deguna Baktrobana ADJUST nepieciešams.

Blakus efekti

Baktroban parasti labi panesama, bet tika ziņots par atsevišķiem nieze, dedzināšana, sausums, apsārtums, nātrene, ekzēma, eritēma.

Reti, bet, iespējams, izraisa sliktu dūšu, sāpes pakrūtē reģionā, sekundāro infekciju no brūces, čūlainais stomatīts, galvassāpes, sistēmiskas alerģiskas reakcijas.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Baktroban nav ordinēts pacientiem, kuri ir identificēti neiecietību Mupirocīns, un citas sastāvdaļas līdzekļiem.

Aizliegts lietot krēmu un ziede Baktroban intranazāli un oftalmoloģija.

Esiet piesardzīgs iecelt Baktroban gados vecākus pacientus, un tiem, kuriem ir nieru darbības traucējumiem, it īpaši, ja ārstēšana būtu krējums vai ziede lielu platību ādas vai ādas ar pavājinātu integritāti.

Neparedz ziedes Baktroban bērniem līdz divu gadu laikā, un krējumu - bērni līdz vienam gadam.

Krējums un ziedes Baktroban ordinēt grūtniecības un zīdīšanas tikai atsevišķos gadījumos, bet var būt attieksme pret ieplīsušu sprauslas laktācijas laikā. Tieši pirms barošanu vajadzētu nomazgāt ziedi zem tekoša ūdens, ziepēm.

Baktroban deguna parasti parakstītas bērniem, kas vecāki par 12 gadiem, jo ​​nav veikti pētījumi par tēmu iespaidā narkotikas uz jaunākiem bērniem. Nav datu par pielietojamības Baktrobana deguna grūtniecība. Ir tikai zināms, ka zāles neizdalās mātes pienā.

Baktroban deguna neietekmē spēju vadīt satiksmes un sarežģītu mehānismu.

Яндекс.Метрика