Balarpan

 Balarpan
 Balarpan - zāles, kas stimulē sadzīšanu radzenes.

Farmakoloģiskās iedarbības Balarpana

Aktīvās sastāvdaļas Balarpana - sulfātu glikozaminoglikāni. Šis aktīvās vielas, kas ietekmē saistaudus radzenes un tās stimulē brūču defekti veidojas pēc iedarbības, traumas, infekciju, ķīmisku vai termisku apdegumu.

Balarpana aktīvās vielas mēdz mitrina un ieziest virsmas radzenes, lai novērstu diskomfortu uzvilktu lēcas un nopietnu acu celms: darbs pie datora, transporta vadības, izlasīt fine print.

Pēc iepilināšanas narkotiku darbojas vairāk nekā pusotru stundu.

Produkta veids

Pilieni bez smaržas, skaidrs, viskozs konsekvenci 10ml flakoni.

Indikācijas Balarpana

Balarpan Mācību paredzētais: čūlainā keratīts, keratotomy, keratomileusis, radzenes apdegumus, radzenes audu vielmaiņas traucējumiem, radzenes distrofija, keratokonjunktivītu, kas notika pēc keratoplastikai.

Oftalmoloģijas Balarpan lieto, lai mazinātu tūsku un iekaisumu, gatavojoties operācijas par kaitējumu radzenes, sklēras un konjunktīvas un rehabilitācijai pēc operāciju laikā.

Instrukcijas Balarpana, lietošanas metodi

Balarpan pilieni jāiepilina konjunktīvas. Bojājumu gadījumā, ieskaitot darbojas, radzenes ieaudzināta 1-2 pilieni 3-6 p / dienā vienu nedēļu.

Ar palielinātu sausuma radzenes, keratīts, keratokonjunktivītu iedvest 1-2 pilieni Balarpana līdz 4 reizes dienā, mēnesī.

Kad involutional izmaiņas pilēt 1-2 pilieni divi p / dienā katrā acī.

 Balarpan - acu pilieni
 Labas atsauksmes par Balarpane izmanto kā profilaktisku līdzekli paplašinātā nodiluma lēcām. Preparāts tika ieaudzināta 1-2 pilienus divi p / dienā katrā acī.

Ja lēcas tiek piešķirti par redzes korekcija, Balarpan aprakti divi p / nakts 2 pilieniem pēc izņemšanas objektīva pirmajās trijās dienās pēc šā termiņa beigām, kritums bija jāiepilina ar izmanto ilgstoši valkā lēcas shēmu.

Uzglabāt pilienus atklātā paketē jābūt tumšā vietā, ne vairāk kā divas nedēļas, ievērojot temperatūrai - 8-25 grādi; slēgtā iepakojuma - divi gadi. Freeze pilieni neiespējami.

Blakusparādības

Pēc iepilināšanas Balarpana var nosarkt konjunktīvas acs. Blakusparādības nav ilgi pēc atcelšanas no pilieniem.

Kontrindikācijas Balarpana

Nelietojiet acu pilienus, ja atklātos paaugstināta jutība pret to.

Tikai negatīvās Balarpane, ko lieto kopā ar antibiotikām, lai acu slimību ārstēšanā, nav.

Яндекс.Метрика