Baneotsin

 Baneotsin

Baneotsin - līdzeklis lokālai antibakteriāla iedarbība.

Farmakoloģiskā darbība

Struktūra ietver divas Baneotsina antibiotika ar baktericīdu darbību sinerģisku efektu (palielināt ietekmi viens otru, ja to izmanto kopā) - ir neomicīnu un bacitracin.

Neomicīns ir pretmikrobu iedarbība un ir aktīvs pret lielu skaitu gramnegatīvu un gram-pozitīvo mikroorganismiem. Bacitracin darbojas galvenokārt pret gram-pozitīviem mikroorganismiem - tas Clostridia, stafilokoki, izraisītājvielas difteriju, hemolītisko streptokoku, gaiši Treponema; jutīgi pret to un aktinomitsity, fuzobakterii, daži veidi, gram-negatīvo baktēriju - Haemophilus influenzae, Neisseria.

Baneotsin neuzrāda aktivitāti pret Pseudomonas, vairumā sēnēm, Nocardia, vīrusiem.

Aktuālā piemērošana Baneotsina atsauksmēm ievērojami samazina risku izpausme paaugstināta jutība pret tā sastāvdaļām. Ir arī zināms, ka Baneotsina lielisks audu toleranci.

Pulveris Baneotsin, ka pamatne ir dabisks svīšana, kas ir dzesējoša iedarbība.

Produkta veids

Izgatavošanas Baneotsin ziedes un pulveris Baneotsin.

Indikācijas

Ziede Baneotsin lieto šādu slimību:

  • Bakteriālas infekcijas ādas un gļotādu: lipīga impetigo, vārās, folikulīts galvas ādu no galvas, Hidradenitis strutains, paronihija, carbuncles (pēc apstrādes ar ķirurģiskām metodēm), ecthyma, piodermas, vairākas abscesi no sviedru dziedzeri, abscesi pēc atvēršanas, sekundāro infekciju ar ekzēma, čūlas;
  •   Sekundārā inficēšanās ar hronisku, akūtu rinītu, vidusauss ārējo;

Arī Baneotsin ziede ir efektīvs, lai novērstu, ārstēšanai sekundāro infekciju brūču vietās, ar dažādām skaistumkopšanas procedūrām.

Ir pārskati par Baneotsine kā narkotiku lieto ginekoloģijā un dzemdniecībā ārstēšanai dzemdībām starpenes asaras un sekcijas, kā arī pēc laparotomiju.

Baneotsin ziede lieto profilaksei, ārstēšanai, mastīta, terapija pēc operācijas uz deguna blakusdobumu, mastoīda piedēklim piedēklis.

 Baneotsin pulveris
 Baneotsin pulveris lieto dermatoloģijā profilaksei, ārstēšanai bakteriālo infekciju būtību ādas, virspusēja brūces, apdegumus. Arī Baneotsin pulveri, ko izmanto pēc sekundāras bakteriālas infekcijas, ja herpes simplex, herpes zoster, vējbakas.

Ir arī pozitīvi komentāri par Baneotsine pulveri, ko izmanto pediatrijā, lai izvairītos no infekciju izplatīšanās nabas, ar autiņbiksīšu dermatīts baktēriju dabu.

Ziede Baneotsin pediatrijā izmantošana pati kā pieaugušajiem norādīts.

Lietošanas instrukcijas Baneotsina

Saskaņā ar norādījumiem Baneotsina, pirms to izmanto jābūt mikroflora, kas izraisa noteiktu slimību, testu jutību uz narkotiku.

Pieaugušie un bērni Baneotsin pulveri piemēro noteiktā daļu sakāves no diviem līdz četriem p / dienā, un ziede Baneotsin - 02:58 p / dienā. Ja nepieciešams, ir iespējams piemērot ziedes vai pulveri ar pārsēju, kas uzlabos efektivitāti narkotiku.

Baneotsina Instrukcijas norādīja, ka viņa dienas deva nedrīkst pārsniegt vienu gramu. Ārstēšana parasti ilgst nedēļu. Ja ieceļ otrajā kursā, maksimālā pieļaujamā deva Baneotsina samazināts divas reizes.

Ja lieto apdegumu apstrādei un tādējādi Baneotsin pulveris, bojātā platība aizņem vairāk nekā 20% no pacienta ķermeņa, zāles ir jāpiemēro tikai vienu reizi dienā.

Piesakoties novēršanai mastītu Baneotsina, tieši pirms barošanas nepieciešamību likvidēt paliekas ziedes no vietas tās piemērošanas sterils kokvilnas un vārītu ūdeni.

Kontrindikācijas

Neiecelt Baneotsin ja pacients jutība, lai izveidotu narkotiku bacitracin, neomicīnu, citām antibiotikām aminoglikozīdiem.

Tāpat saskaņā ar norādījumiem Baneotsin neizmanto būtisku kaitējumu ādai, kad bojājumi no auss gliemežnīcas un vestibulārā aparāta sistēmu (pacientiem ar anomālijas nieru ekskrēcijas funkcijas, ja pastāv risks, ka sistēmiskā uzsūkšanās asinīs Baneotsina).

Nelieciet Baneotsin auss kanālā, ja pacients bungādiņa ar cauri defektu.

Baneotsin jālieto piesardzīgi, ārstējot grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā, kas cieš no paskābinot asinīs, muskuļu vājums smagām, citām slimībām, neiromuskulārās sistēmas, kā arī informāciju par to, alerģiskas reakcijas klātbūtnes (vēsturē).

Ziede un pulveris Baneotsin netiek piemēroti uz aci.

Яндекс.Метрика