Baralgetas

Baralgetas - anestēzijas.  Baralgetas tabletes

Farmakoloģiskā darbība

Baralgetas - kombinēts medikaments mazina sāpes un spazmas.

Aktīvās sastāvdaļas narkotiku - metamizolu nātrija hidrohlorīds pitofenone bromīda fenpiveriniya.

Metamizols ir pretdrudža un pretsāpju iedarbība, fenpiveriniya bromīdu pitofenone hidrohlorīds atslābina gludās muskulatūras iekšējo orgānu. Action pitofenone hidrohlorīds līdzīgs efekts papaverīns.

Produkta veids

Baralgetas tabletes, šķīdums intramuskulāras injekcijas, intravenozas infūzijas.

Indikācijas Baralgetasa

Baralgetas norādījums parakstītas mērenu un vāju sāpes, ko izraisa spazmas muskuļos iekšējo orgānu: spazmas urīnpūšļa un urīnvada, nieru, kuņģa-zarnu trakta un žults kolikas.

Pieteikums Baralgetasa efektīvs arī tad, kad žults diskinēzija, hronisks kolīts, algodismenoree, postcholecystectomy sindroms, iegurņa orgānu slimības.

Reviews Baralgetase arī norāda, ka zāles var izmantot īsā ārstējot muskuļu sāpes, išiass, artralģija, neiralģijas, kā pretsāpju līdzeklis pēc operācijām un diagnostikas procedūrām.

Dozēšanas instrukcijas Baralgetasa

Tabletes Baralgetas pusaudži pēc 15L, pieaugušo iecelts veikt 1-2 tabletes 2-3r / dienā. Bērni, 12-14 gadus vecs, ir atļauts lietot vienu tableti Baralgetasa vienā reizē, bet ne vairāk kā 6 tabulā / dienā; Bērni 8-11 gadu tiek izraudzītas uzņemties 0, 5 tabletes laikā, ne vairāk kā 4 tabletes / dienā; Bērni 5-7 gadi - un 0, 5 tabletes, ne vairāk kā 2 tabletes / dienā.

Intravenoza narkotiku lieto, lai pusaudžiem pēc 15L, pieaugušajiem ar smagu un akūtu kolikas - par summu 2 ml. Ievadiet Baralgetas parādīts lēnām, 1 ml uz 1 minūti. Ja nepieciešams, zāles var ievadīt atkal - caur 6-8ch.

Baralgetas intramuskulāri ievada 2-3 p / dienā - 2-5ml. Pieļaujamo dienas devu - 10ml. Ārstēšana ilgst 5 dienas.

Saskaņā ar instrukcijām Baralgetas var ievadīt intramuskulāri un intravenozi bērniem: vecumā 3-11mes - par summu 0, 1-0, 2 ml tikai intramuskulāras injekcijas; bērni 1-2l - 0, 2-0, 3 ml intramuskulāri vai 0, 1-0, 2 ml intravenozi; Bērni 3-4L - 0, 3-0, 4 ml intramuskulāri vai 0, 2-0, 3 ml intravenozi; Bērni 5-7l - 0, 4-0, 5 ml intramuskulāri vai 0, 3-0, 4 ml intravenozi; Bērni 8-12l - 0, 6-0, 7 ml intramuskulāri vai 0, 5-0, 6 ml intravenozi; bērni 12-15l - 0 8-1ml intramuskulāri vai intravenozi.

Pirms no flakona zāļu ieviešana būtu turēt rokā, lai sasildītu risinājumu.  Baralgetas tabletes

Blakus efekti

Baralgetas var izraisīt alerģiju: nātrene, angioneirotiska tūska, eritēma, nekrolīze, bronhu spazmas, anafilaktiskais šoks.

Pieteikums Baralgetasa dažos gadījumos izraisa nieru disfunkcija, Anūrija, proteinūrija, oligūrija, nefrītu, urīna, samazinot spiediena, leikopēnija, agranulocitoze, trombocitopēnija.

Ir atsauksmes par Baralgetase, kas izraisa sausa mute, svīšana, urinācija, tahikardija, infiltrāciju pasliktināšanās injekcijas vietā.

Pārdozēšanas gadījumā ir vemšana, miegainība, slikta dūša, sāpes pakrūtē, spiediena samazināšanu, traucēta nieru un aknu funkciju, krampjiem. Šādos gadījumos pacientiem nomazgā kuņģis dot dzert ogli.

Kontrindikācijas Baralgetasa

Baralgetas instrukciju nav noteiktas par apspiešanu kaulu smadzeņu asinsrades funkciju, nopietnas nieru un aknu mazspēja, tahiaritmijas, stenokardiju, dekompensētu hroniskas sirds mazspējas, glaukomas slēgšanu, prostatas hiperplāziju, zarnu nosprostojumu, sabrukuma, paaugstināta jutība, grūtniecība, laktācijas.

Intravenoza narkotiku nav lietot bērniem līdz 3 mēnešiem vai sver mazāk nekā 5 kg. Tabletes Baralgetas kontrindicēts bērniem līdz 5 gadu vecumam.

Atsauksmes Baralgetase liecina, ka jāievēro piesardzība, lietojot ar nieru un aknu mazspēja, astma, noslieci uz zems asinsspiediens, kas nav nesteroīds pretiekaisuma paaugstināta jutība pret narkotikām.

Яндекс.Метрика