Baralgin

 Baralgin

Baralgin - kombinācija pretsāpju līdzekli un spazmolītisku darbību.

Farmakoloģiskā darbība

Struktūra ietver baralgin metamizols nātrija bromīda fenpiveriniya, pitofenone hidrohlorīds - viņi visu apvienot, lai rezultātā nostiprinot farmakoloģisko darbību otru.

Metamizols darbojas kā pretdrudža un pretsāpju līdzeklis. Pitofenone hidrohlorīds sastāvs ir baralgin myotropic vienmērīgu muskuļu darbību, un tas papildina fenpiveriniya bromīdu.

Produkta veids

Baralgin tabletes un svecītes. Arī ražot risinājumu baralgin ampulas - par / m, / in injekcijām.

Jo tablete saskaņā ar norādījumiem, kas ietverti baralgin 0, 5 g dipyrone, 0, 005, spazmolītiskais, (kura darbība ir līdzīga iedarbība papaverīns) un 0, 0001g ganglioplegic. Tādējādi ar 5 ml ampulas baralgin - 2, 5 g / 0, 01/0, 0001g un kompozīcijas baralgin sveču gaismā - 1/0, 01/0, 0001g.

Indikācijas baralgin

Saskaņā ar aprakstu, Baralgin izmanto mērenu un vāja sāpju sindromu ar krampji gludās muskulatūras: zarnu, nieru, aknu kolikas, spazmas urīnpūšļa, urīnvada.

Lietošanas indikācijas baralgin ir arī žults diskinēzija, postcholecystectomical sindroms, hronisks kolīts, iegurņa orgānu slimības, tuberkuloze.

Efektīva Baralgin īstermiņa ārstēšanai mialģija, išiass, artralģija, neiralģija, kā arī par atbalstu sāpju pēc diagnostikas procedūru un ķirurģiskas iejaukšanās.

Lietošanas instrukcijas baralgin

Baralgin tabletes lietot bērniem, kas vecāki par 15 gadiem un pieaugušajiem par vienu - diviem gabaliem divi vai / Trešā diena lpp.. Bērniem no 12-14 gadus veca vienreizējas devas baralgin - ir viena tablete (maksimālā pieļaujamā deva - 1, 5. tabula Four p / d). Bērni 8-11 litri. ņemt poltabletki (maksimāli 4 tabletes dienā). No 5 līdz 7 gadi. - Arī poltabletki, un maksimālā deva - 2 tabletes dienā. Saskaņā ar instrukcijām Baralgin norīt tabletes, noskalo ar nelielu daudzumu šķidruma bez košļāšanas.

Intravenoza un intramuskulārai lietošanai baralgin

 Baralgin injekcija
 Pieaugušie un bērni, kuri ir sasnieguši 15L. klātbūtnē smaga akūta koliku lēnām intravenozi injicē 2 ml (vienu minūti -. viens ml). Ja nepieciešams, administrācijai ir atkārtots sešas līdz astoņas stundas.

Intramuskulāri ievada Baralgin divu pieci ml. 2-3r / dienā, ar dienas devu nedrīkst pārsniegt 10ml. Ārstēšanas kurss parasti ir piecas dienas.

Devas baralgin bērniem, intravenozi, intramuskulāri injekcija tiek aprēķināta atkarībā no to svara. Bērns sver no 5 līdz 8 kg (aptuveni 3-11m) - ievadīt tikai intramuskulāri Baralgin - 0, 1-0, 2 ml; 9-15kg (viens vai divi gadi) - IV - 0, 1-0, 2 ml, un intramuskulārās - 0, 2-0, 3 ml; 16-23kg (trīs vai četri gadi) - IV - 0, 2-0, 3ml, intramuskulāri un 0, 3-0, 4 ml; 24-30kg (no pieciem līdz septiņiem gadiem) - IV - 0, 3-0, 4ml un IM - 0, 4-0, 5 ml; 31-45kg (no 8 līdz 12 litriem) - IV - 0, 5-0, 6 ml un IM - 0, 6-0, 7 ml; Bērniem no 12 līdz 15 litriem - intramuskulāri, intravenozi - 0 8-1ml.

Pirms injekcijas flakona baralgin nepieciešams turēt rokā mazliet, lai sasildītos.

Blakusparādības un atsauksmes

Saskaņā ar aprakstu un atsauksmes, Baralgin var izraisīt alerģiskas reakcijas, nieru mazspēja, anūrija, intersticiāls nefrīts, oligūrija, proteinūrija, krāsošanas red urīna.

Tāpat ir iespējams pazemināt spiedienu, svīšana, agranulocitoze, trombocitopēnija, leikopēnija, sausa mute, tahikardija, parēzes naktsmītnes, grūtības urinācijas. Dažreiz infiltrāts novērota injekcijas vietā baralgin.

Apraksts kontrindikācijas baralgin

Kā norādīts instrukcijā Baralgin kontrindicēta klātbūtnē paaugstināta jutība pret no zāļu sastāvdaļām, smagas nieru un aknu mazspēju, apspiešanu kaulu smadzeņu asinsradi, tahiaritmiju, smagu stenokardiju, trūkst glikozes-6-fosfātdehidrogenāzes, hronisku dekompensētu sirds mazspēju, prostatas hiperplāziju, zarnu nosprostošanās , slēgšana glakome. Jūs arī nevar izmantot baralgin sabrukums, laktācijas, resnās zarnas paplašinājums. Ja grūtniecība Baralgin pieņemts tikai par padomu ārstam.

Nedod tabletes baralgin bērniem līdz 5 gadiem.

Esiet piesardzīgs iecelt Baralgin kad aspirīnu triādi, bronhiālā astma, aknu mazspēja, nieru jutīgums pret citu nesteroidam, tieksmi hipotensija.

Яндекс.Метрика