Lente

 Lente

Feed - sagatavošana no insulīna grupas.

Farmakoloģiskā darbība

Barība - Hipoglikemizējošus (cukura līmenis asinīs pazemina) aģents, apturēšana attīrīta liellopu (vai cūkgaļas) insulīnu par vidējo laika ilgums.

Darbība tape sākas 2, 5 h pēc zemādas injekcijas un ilgst vidēji vairāk stundas (ilgumu devas dēļ veidā, vietā administrācijas).

Produkta veids

Atlaidiet lentu ar suspensijas pagatavošanai.

Indikācijas Feed

Fīders saskaņā ar norādījumiem, kas norādīti: Cukura diabēts pirmā un otrā veida gadījumos, kad pacients tiek ievērots pretestību, lai perorālo hipoglikēmisko līdzekļu tiek izmantoti kā narkotiku slimībām, kas sarežģī diabētu.

Piešķirt instrumentu un grūtniecības laikā, kad diēta terapija bija neefektīva.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Tape nevajadzētu lietot hipoglikēmiju laikā, aizkuņģa dziedzera vēzis, kad audzējs (insulinoma). Nelietojiet instruments noņemšanai pacientam no diabētiskā koma.

Efektivitāte nozīmē palielināt Oksitetraciklīns, salicilāti, beta-adrenostimulyatorov, alfa blokatori, un samazināt - hormonālo pretapaugļošanās tabletes, steroīdus. Alkohola un lentes kombinācija var izraisīt hipoglikēmiju.

Neiesakām insulīna injekcijas vienā un tajā pašā vietā. Kad izpausme hipoglikēmiju, pacientam vajadzētu ņemt cukuru.

Jāievēro piesardzība, lietojot zāles pacientiem ar nieru mazspēju, aknu, vairogdziedzera darbības traucējumi, Adisona slimība, pēc operācijas, infekcijas grūtniecības laikā, pēc 65l.

Lietošanas instrukcijas Feed

Feed noteiktajā veikt vienu vai divus p / dienā. Pirms no flakona ieviešana jāsakrata, lai nodrošinātu pilnīgu sajaukšanos šķīdinātājā ar insulīnu, pēc tam, kad šis medikaments tiek ievadīts pacientam.

Par cukura diabēta pirmā veida lentes ārstēšanu izmanto kā primāro narkotiku, apvienojot to ar ātras darbības insulīna.

 Feed suspensiju injekcijām

Barība, kā norādīts ar II tipa cukura diabēta, zāles var izmantot kā monoterapijā.

Parasti, deva tiek noteikts atkarībā no pacienta veselības stāvokļa, ko ārstējošā ārsta, un katru dienu insulīna daudzumu ir no 0 5-1ME kg.

Ja nepieciešams deva barojas ar norādēm sasniedz 0, 6ED kg, tiek ievadīts divas injekcijas dažādās vietās uz ķermeņa.

Blakus efekti

Pēc injekcijas vietā ādas izsitumi var parādīties, var būt alerģija tūska zemādas audos, var samazināt summu, taukaudiem.

Tāpat novērots trūkumu, reaģējot uz insulīnu pēc pieteikuma lentu.

Яндекс.Метрика