Barboval

Farmakoloģiskā darbība

 Barboval
 Barboval - nomierinošs un miega.

Šīs zāles ir spazmolītiskais, hipotensijas un nomierinoša iedarbība. 1 ml Barboval satur 18 mg etil alfa bromizovalerianovoy skābes, 80 mg un 17 mg validola fenobarbitāls. Pieteikums Barboval samazina vēdera uzpūšanos un atpūsties gludās muskulatūras un palēnināt motilitāti kuņģa un zarnu, sakarā ar darbības validol. Arī šis elements nomierinoša iedarbība uz centrālo nervu sistēmu, ir viegla vazodilatatori un spazmolītiskais īpašības. Šīs pašas īpašības ir dažādās pakāpēs, un citas aktīvās vielas Barboval.

Fenobarbitāls diezgan ātri uzsūcas kuņģa, saistība ar plazmas proteīniem - aptuveni 40-60% izdalās ar urīnu nemainītā veidā (30%). Atkārtoti Barboval fenobarbitāls izraisa uzkrāšanos organismā. Barboval atsauksmes apstiprināt mīkstāka un ilgstošu efektu narkotiku salīdzinājumā ar korvalola.

Indikācijas Barboval

Saskaņā ar instrukcijām, Barboval iecelts šādos gadījumos:

  • bezmiegs, histērija, uzbudināmība pavada neirozes;
  • sinusa tahikardija, hipertensija, pirmais posms, nelieli uzbrukumi stenokardija;
  • kuņģa un zarnu spazmas, meteorisms.

Dozēšanas Barboval

 Thomas Izdošanas Barboval - pilieni
 Narkotika ir pieejama šķīduma formā, lietojot iekšķīgi. Viena deva pieaugušo, norādīts instrukcijā Barbovalu atbilst 10-15 pilienus narkotiku, daudzveidība saņemšanas - 2-3 reizes dienā. Veikt Barboval ieteicams pirms ēšanas (20-30 minūtes), dzert nedaudz ūdens vai likt zem mēles, iepriekš pilienveida narkotiku uz cukura kuba. Precīzāka deva un ārstēšanas ilgums nosaka ārstējošais ārsts.

Saskaņā ar pārskatiem Barbovale, lietošana narkotikas ir daudz efektīvāka, ja 10-15 dienas pārtraukums, lai atsāktu ārstēšanu.

Blakus efekti

Retos gadījumos pārdozēšana var notikt Barboval acu asarošana, reiboni, sliktu dūšu un miegainību. Šīs nevēlamās blakusparādības izzūd pēc zāļu atsaukšanas vai samazinot devu.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām, Barboval ne lietot bērniem, grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā, kā arī indivīdiem ar paaugstinātu jutību pret aktīvajām sastāvdaļām narkotikas.

Papildus Informācija

Uzglabāšana Barboval jāveic tumšā vietā, kur temperatūra nepārsniedz 25 0 C. Tā atbrīvošanu narkotikas tiek uzskatīts ietilptu divu gadu laikā.

Яндекс.Метрика