Bebinos

Farmakoloģiskā darbība

 Bebinos

Bebinos - zāles paredzētas, lai ārstētu meteorisms.

Bebinos ir kombinēts medikaments augu izcelsmes, kas sastāv no ekstrakta fenheļa, kumelīšu ziedu ekstraktu un izraksta koriandra sēklas. Papildus izteiktu carminative (liekā gāzu uzkrāšanos zarnās) un spazmolītisku darbību Bebinos arī dažas antiseptiska, pretiekaisuma, mucolytic, cholagogue un diurētiķis īpašības. Bebinos palīdz gremošanu, uzlabo sekretoro funkciju zarnas, aizkuņģa dziedzera, kuņģa, novērš vēdera uzpūšanās, normalizē zarnu peristaltiku.

Pozitīvas atsauksmes par Bebinos apstiprinātu efektivitāti narkotiku profilaksē un likvidēšanu sāpes un spazmas kuņģa-zarnu traktā, kopā ar meteorisms.

Indikācijas Bebinos

Saskaņā ar instrukcijām, Bebinos lietot bērniem un gados vecākiem cilvēkiem vairāk nekā 60 gadus kuņģa-zarnu kolikas, vēdera uzpūšanās un traucējumu gremošanas traktā.

Lietošanas instrukcija Bebinos

 Bebinos pilieni
 Bebinos ražots kā pilieni iekšķīgai lietošanai. Pirms izmantot flakonu jāsakrata iespējami veidošanās dūņu mērīšanas pilieni nepieciešams, lai saglabātu pudeli stāvus, otrādi.

Ieteicams lietot narkotikas atšķaidītu Bebinos Zīdaiņu izšķīdināti 20-40 ml ūdens, un bērniem, kas vecāki par 1 gadu - 1 ēdamkaroti ūdens.

Raksturīgi, zāles lieto 3 reizes dienā pie šādām devām: 10-15 pilieni - gados vecākiem pacientiem un bērniem no 6 gadu; 6-10 pilieni - bērniem no 1 gada līdz 6 gadiem; 3-6 pilieni - zīdaiņus.

Bebinos jaundzimušajiem būtu jāizmanto tikai tad, ja to paredz ārstējošais ārsts, un saskaņā ar viņa ieteikumiem.

Blakus efekti

In Bebinos pārskats trūka informācijas par negatīvo ietekmi uz narkotiku, bet dažos gadījumos var būt izpausme alerģiskas reakcijas.

Jebkādu blakusparādību rašanās ir iemesls anulēšanas pieteikuma Bebinosa un ārstēšanu pie ārsta.

Kontrindikācijas

Norādījumus, lai Bebinosu norādīja, ka zāles nav piešķirts personām, paaugstināta jutība pret no zāļu sastāvdaļām, kā arī ar sorbīta neiecietību.

Papildus Informācija

Uzglabāšana sagatavošana Bebinos jāveic tumšā, sausā vietā, kur temperatūra nepārsniedz 25 0 C. Uzglabāšanas laiks ir 3 gadi, bet pēc pudeles atvēršanas zāles jāizlieto 1 gada.

Яндекс.Метрика