Bellaspon

 Bellaspon tabletēm
 Bellaspon ir kombinācija fenobarbitāls, ergotamīns, un Belladonna alkaloīdiem. Šo vielu mijiedarbība, gatavojot ļauj Bellaspon kombināciju nomierinošs un spazmolītisku iedarbību. Zāles ir izmanto medicīnā par vairāk nekā divdesmit gadus. Šajā laikā uzkrātā daudz pozitīvu atsauksmju par Bellaspon. Šīs zāles ir atradis pieteikumu neiroloģisks praksē un ginekoloģijā, lai ārstētu neirozes fona menopauzes.

Par rīcības Bellaspon mehānisms

Saskaņā ar instrukciju, tas sastāv no ergotamīna Bellaspon 0, deva 3 mg, fenobarbitāla - 20 mg, un BELLADONNA alkaloīds - 0 1 mg. Katra no šīm sastāvdaļām ir tās ietekme uz organismu. Ergotamīns ir non-hidrogenētu melno rudzu graudu alkaloīdu. Tās iedarbība uz organismu izpaužas ar vazokonstriktors, nedaudz nomierinoša iedarbība. Tas samazina sirds ātrums palēninās bazālo vielmaiņas ātrumu, tādējādi ietaupot enerģiju ķermenī.

Fenobarbitāls ir ilgstošas ​​darbības barbiturāti. Šī viela, kas ir daļa no Bellaspon, ir nomierinoša iedarbība, mazina konfiskāciju organismā, stimulē aktivitāti aknu enzīmu, tādējādi paātrinot vielmaiņu.

Belladonna alkaloīdi palielināt sirdsdarbība, atslābina muskuļus bronhos un vēdera orgānu.

Indikācijas Bellaspon

Ņemot vērā to, nomierinoša iedarbība, kas iedarbojas Bellaspon, tās galvenais piemērošana ir attieksme pret neirožu, īpaši ar veģetatīvo traucējumiem. Bez tam Bellaspon lieto, lai ārstētu neirozes uz fona sistēmisku slimību, neirozes menopauzes, ārstēšanā satricinājums.

Kontrindikācijas Bellaspon

 Bellaspon - zāles, ko lieto, lai ārstētu neirozes
 Saskaņā ar instrukcijām, Bellaspon nav ieteicams lietot cilvēkiem ar aterosklerotisko bojājumiem smadzeņu kuģiem ar nieru vai aknu mazspēju, glaukoma, akūta miokarda infarkta laikā grūtniecības un zīdīšanas laikā.

Dozēšanas Bellaspon

Bellaspon ievadītas kā tabletes pēc ēšanas. Dienas devu ieteicams saņemt, tas ir 3 tabletes dienā, kas būtu sadalīts 3 devās. Īpašos gadījumos ieskatiem ārstējošais ārsts dražejas Bellaspon summu var palielināt līdz sešiem.

Brīdinājumi

Bellaspon nomierinošs un izraisa samazināšanos cilvēka atbildi. Ar to ir nepieciešamība neefektivitāti ārstēšanas no braukšanas un veicot darbus, kas prasa uzmanību un ātru reakciju laikā. Ja Bellaspon veikti ilgu laiku, tad, lai izvairītos attīstību konvulsīvs valsts, jūs nevarat atsaukt šīs zāles uzreiz. Atcelšana pakāpeniski jāpalielina ar samazinot devu medikamentu. Bellaspon ietekmē aknu enzīmu sistēmu, tāpēc ir ieteicams, lai novērstu alkohola lietošanu terapijas laikā.

Blakusparādības Bellaspon

Saskaņā ar pārskatīšanu Bellaspon, šīs zāles ir labi panesama pacientiem. Blakusparādības ir retas, un var parādīties kā alerģiska reakcija (akūta nātrene), menstruāciju disfunkciju. Individuālā neiecietību komponentu, kas veido narkotikas. Bellaspon medicīnā lietošanas laikā ziņots par narkotiku pārdozēšanas.

Яндекс.Метрика