Bellataminal

 Bellataminal tabletes
 Bellataminal - nomierinošs, kas tiek izmantots ar augstu efektivitāti, ārstējot depresijas, veģetatīvās-asinsvadu distonija, neirotisku stāvokļu, miega traucējumi, menstruāciju disfunkciju. Narkotika ir kombinācija augu un ķimikālijām. Pieteikums Bellataminalum 18 gadus vecs. Pēc atsauksmēm, Bellataminal labi panesama un ir augsta efektivitāte.

Darbības Bellataminalum mehānisms

Tā Bellataminal ir kombinācija narkotiku, tā ietekme uz organismu veido ietekmes, ja visas sastāvdaļas savā sastāvā. Fenobarbitāls ir nomierinoša iedarbība, samazina uzbudināmība perifēro nervu galiem. Ergotamīns, un Belladonna alkaloīdi izraisīt nelielu spazmolītiskais efektu.

Indikācijas Bellataminalum

Ņemot Bellataminalum sedācija zāles lieto, lai ārstētu depresiju, samazināt neurovegetative simptomus, un kā papildu līdzekli sarežģītajā terapijas satricinājums. Tika novērota Labs terapeitisko efektu, piemērojot Bellataminalum ārstēšanā neirodermīts un atopiskā dermatīta, kā arī menstruāciju disfunkciju sievietēm.

Kontrindikācijas Bellataminalum

 Sedatīvie Bellataminal
 Izrādās, narkotiku nomierināšana samazina koncentrāciju uzmanības, tāpēc zāles nedrīkst lietot tiem, kas brauc ar auto vai aizņemta darbā, kas prasa ātru reakciju. Spazmolītisku efekts ir negatīva ietekme uz acs iekšējo spiedienu, tāpēc lietošana Bellataminalum kontrindicēta cilvēkiem ar glaukomu. Kontrindikācija saņemt zāles ir grūtniecība, zīdīšana, sākumstadijā. Saskaņā ar norādījumiem, Bellataminal ir kombinēts medikaments, tāpēc var būt individuāla nepanesība sastāvdaļām, kas veido narkotikas.

Features uzņemšana Bellataminalum

Bellataminal, nepastāvot norādēm par tās lietošanu, labi panes pacientiem. Efektivitāte ir apstiprināta ar daudz pozitīvas atsauksmes par Bellataminale. Tomēr efekts narkotiku un īstermiņa iet pēc terapijas pārtraukšanas. Ergotamīns, kas ir daļa no Bellataminalum ir kumulatīvo toksisku ietekmi. Zāles nedrīkst lietot pacienti, kam ir bijusi sirds vadītspēju. Ir nepieciešams stingri sekot instrukcijām Bellataminalum kā iespējamā pārdozēšanas. Nikotīns un adrenostimulyatorov pastiprināt terapeitisko efektu Bellataminalum. Tajā pašā laikā Bellataminal mazina perorālo kontracepcijas līdzekļu.

Pārdozēšana Bellataminalum

Saņemot nepareizu Bellataminalum jaunattīstības pārdozēšanu, kas ir kopā ar reiboni, miegainību, paplašinātas acu zīlītes, apgrūtināta urinēšana, krampji. Ekstrēmos gadījumos, koma attīstās. Palīdzība ar pārdozēšanas Bellataminalom ir kuņģa skalošana un dod sorbenti (aktivētā ogle), tad jums ir nepieciešams steidzami sazināties ar medicīnas iestādē, kas sniegs speciālas ārstēšanas.

Яндекс.Метрика