Penicilīns

 Penicilīns formula

Penicilīns - antibiotika ar penicilīna grupas.

Farmakoloģiskā darbība

Benzilpenicilīns ir antibakteriālas īpašības, aktīvas pret noteiktām gramnegatīvām mikroorganismu (tajā skaitā pret gonococcus un meningokokiem) steptokokkov anaerobos stieņiem, kas veido sporas, stafilokoki, Spirochaetacea, Actinomeces spp.

Ne Penicilīns ir aktīvs pret daudzām gramnegatīvu baktērijām, vīrusiem, sēnītēm, riketsija, vienšūņiem, iznīcinātas penicilināze.

Pēdējos gados ir notikušas izmaiņas, par jutīgumu pret narkotiku hemolītiskiem streptokokiem, pneimokoku, gonococci, stafilokoku.

Produkta veids

Saskaņā ar instrukcijām Benzilpenicilīnu paredzēts tikai, kas paredzēta ievadīšanai intramuskulāri, tāpēc ir pieejami kā sausā vielas ražošanai injekciju šķīdums.

Šķīdinātājs parasti pievienots.

Indikācijas

Penicilīns noteiktas saskaņā ar instrukcijām par šo slimību ārstēšanā laikā:

  • sifiliss un citām slimībām, ko izraisa Treponema (atsevišķi benzatīna benzilpenicilīnam);
  • tonsilīts akūtā stadijā;
  • skarlatīnu;
  • Roze un brūču infekcijas (penicilīns zāles parasti ir apvienota ar darbībām, kas satur penicilīnus - benzilpenicilīnam nātrija sāls, piemēram)

Penicilīns ir efektīvs, lai novērstu recidīvu skarlatīnu un reimatisko drudzi, iekaisumu, roze, infekcijas komplikāciju raksturu, novēršot zobus un mandeles.

Lietošanas instrukcijas Benzilpenitsillina

 Penicilīns
 Ārstējot iedzimto sifilisu bērniem administratīvi divas injekcijas 0, 6 miljoni vienību benzatīna penicilīnu. Iecelšanā divām injekcijām, tas ir labāk nevar izdarīt vienā vietā. Pieaugušie ārstēšanā sifilisu darām vienu vai divas injekcijas 2, 4 miljonus vienību.

Terapijas pinti (a tropu infekcijas) laikā, paredzēts bērniem 1, 2 miljoniem vienību, un pieaugušajiem - 2, 4 miljoni vienību. Ārstējot yaws, un tropu infekcijas, bērni izdurt 0, 6 un 1, 2 miljonus vienību, pieaugušajam - viena vai divas injekcijas 1, 2 miljoni vienību.

Ārstējot skarlatīnu, tonsilīts, akūtas brūču infekcijas, tonsilīts iecēla pirmo Benzilpenicilīns benzilpenicilīnam nātrija sāls vai kālija sāls - parasto darbību narkotikām. Pēc bērniem līdz 12 litriem. ievada 0, 6 miljonus vienību katru dienu vai ik pēc trim dienām, un pieaugušajiem - 1, 2 miljonus vienību vienu vai divām injekcijām ik pēc 7 dienām.

Lai novērstu akūtu reimatisko endokardīta vai reimatisko drudzi, paredzēts bērniem līdz 12 litriem. viens vai divi injekcijas 0, 6 miljoni SV ik pēc četrām nedēļām. Pieaugušie un bērni, kas vecāki par 12 litriem. - Viena vai divas injekcijas ik pēc četrām nedēļām - 1, 2 miljoni SV.

Kad novēršana iekaisuma erysipelatous iedurt 2 pieaugušajiem, 4 miljoniem vienību, un bērni - viens injekcijas no 0, 6 miljoniem vienību ik pēc divām nedēļām vai viena injekcija no 1, 2 miljoni vienību ik trīs līdz četras nedēļas.

Lai novērstu komplikācijas infekcijas rakstura pēc nelielas ķirurģiskas procedūras parakstītas benzatīna benzilpenicilīnu 0, 6 - 1, 2 miljoni vienību - bērniem un 1, 2 miljoni vienību - pieaugušo. Ja mēs veikta plaša operācija, lai novērstu infekcijas Penicilīns izrakstītas bērniem 1, 2 miljoniem vienību, un pieaugušajiem - 2, 4 katru nedēļu vai divas (līdz pilnīgai atlabšanai).

Blakusparādības

Piemērojot Benzilpenitsillina alerģijas simptomus (drudzis, izsitumi, anafilaktoīdas un anafilaktisku reakciju, angioneirotiska tūska, locītavu sāpes, eksfoliatīvs dermatīts, eritēma), stomatīts, glosīts.

Ilgstoša lietošana var izraisīt Benzilpenitsillina superinfekciju.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām penicilīns nav norādīts klātbūtnē jutību uz to, vienlaicīgi ar bakteriostatisku antibiotikām.

Uzmanīgi administrē klātbūtnē penicilīna jutību pret cefalosporīniem un pacientiem, kam ir nosliece uz alerģiskām reakcijām.

Ja jums ir alerģiskas reakcijas, narkotiku atcelts.

Яндекс.Метрика