Benzilbenzoāts

 Benzilbenzoāts ziede
 Benzilbenzoāts - zāles, ko lieto, lai ārstētu kašķis un citas ādas infekcijas parazitāras izcelsmes.

Galvenā aktīvā sastāvdaļa narkotiku iet kopsolī ar savu starptautisko nosaukumu - benzilbenzoāts.

Produkta veids emulsija formulēšana (flakonus 10% vai 20%, 50, 100 vai 200 ml) ziede vai 10% vai 20% ārēju programmu (25, 30, 40, 50 un 75g bankās un 25, 39, 50g in caurules).

Farmakoloģiskās īpašības benzilgrupas

Saskaņā ar instrukcijām Benzilbenzoāts pieder grupai, pretparazītu medikamentu. Galvenais viela iekļūst dziļi ādā un parāda toksisku ietekmi uz kašķis ērces un to kāpuriem, galvas un kaunuma utis. Emulsija ziede un benzilbenzoāts nav uzsūcas asinīs, tāpēc eksponāti tikai vietēja ietekme un neietekmē organismu.

Indikācijas benzyl

Instrukcijas benzil ļauj izmantot pacientiem ar parazītu ādas infekcijas:

 • kašķis,
 • demodekozes,
 • rosacea,
 • chromophytosis,
 • pedikulozi,
 • taukaina seboreja.

Dozēšanas ziedes un emulsijas benzilbenzoāts un lietošanas veids

Emulsija

 Benzilbenzoāts emulsija
 Pirms izmantošanas benzilbenzoāts emulsija ir sakrata. Uzklājiet nelielu daudzumu šķidruma uz ādas ķermeņa, izņemot galvas, kakla un sejas. Emulsiju uzklāj uz leju: sākt ar ādas plaukstu, stumbra un visbeidzot apakšējās ekstremitātēs.

Ārstēšana tiek veikta katru dienu vai 2 dienas (berzēt narkotiku un 10 minūtes, no plīsumi žāvēšanas ādas). Katru reizi, pēc apstrādes ar ādas pārmaiņu veļa, un pēc mazgāšanas rokas - tālāk apstrādāta āda.

Ja slimība turpina progresēt, vai arī pēc 3. dienas pagarinās laukums (3 dienu) vai 3 dienas iecelt amatā atkārtoti 2 dienu kursu.

Otrais ārstēšanas metode tiek veikta emulsija benzil 6 dienas. 100g apturēšana paberzē vienu reizi pirmajā un ceturtajā dienā no kursa. Pirms katra berzes pamatīgi attīra ādu. Veļa tiek veikta no 1. līdz 6. ārstēšanas dienā.

Ziede

Bērni no 3 gadu benzilbenzoāts ziedes viegli iemasē galvas ādā un sejas, bet uzmanīgi, lai tas nav hit acī. Pieaugušo preparāts tiek piemērots pēc vannas naktī par pārējo ādu, papildus galvas ādas un sejas. Hands tad nav mazgāt no rīta. No 4. ārstēšanas dienā ziede tiek atkārtots, un par 5. diena uzvedības higiēnas un mainās veļu.

Blakusparādības benzilbenzoāts

Norādījumos ietver šādus benzola blakusparādības narkotiku: Var izraisīt alerģisku reakciju saskarē ar acīm - spēcīga dedzināšanas sajūta, bieži kairina ādu.

Kontrindikācijas benzilgrupas

Instrukcijas tiek dota benzil šādu kontrindikācijas:

 • bērna vecums līdz 3 gadiem
 • paaugstināta jutība pret narkotikām,
 • grūtniecība
 • laktācijas,
 • Pustulozi ādas slimības.

Noteikumi un nosacījumi uzglabāšanai emulsiju un ziedes benzil

Preparāts tiek glabāta drošā vietā prom no gaismas, temperatūrā līdz 20 ° C. Derīguma termiņš līdz 36 mēnešiem. Atvērts suspensija ir uzglabāta istabas temperatūrā līdz 1 nedēļu.

Brīdinājumi

Gadījumā, iegūt narkotikas uz deguna dobuma, mutes un acis - rūpīgi izskalot ar ūdeni. Pēc saskares ar emulsiju vai ziedes kuņģī benzilgrupas - noskalo to ar nātrija hidrogēnkarbonāta (1-2%), maisījumu magnēzija šķīduma un aktivētu ogli, kas atrodas ūdenī.

Ziede un emulsija benzilbenzoāts pārdoti bez receptes.

Яндекс.Метрика