Benzonal

 Benzonal formula

Benzonal - ir pretkrampju.

Farmakoloģiskā darbība

Benzonal ir atvasināts fenobarbitāls, tas ir pretkrampju iedarbību.

Pārskats benzonalom liecina, ka narkotiku atšķirībā fenobarbitāls neizraisa miegainību.

Produkta veids

Saskaņā ar instrukcijām, Benzonal tabletes.

Indikācijas

Benzonal Apmācības parakstītas krampjiem, epilepsija dažādu izcelsmju - Kozhevnikov, Jacksonian, fokusa un mazs (bezsudorozhnyh) lēkmes.

Lietošanas instrukcijas Benzonal

 Benzonal
 Benzonal tabletes lieto iekšķīgi, tos var kombinēt ar citiem līdzekļiem, pretkrampju darbību. Lietot medikamentus pēc ēšanas. Saskaņā ar liecību individuālā ārsts izvēlas vispiemērotāko un efektīvāko devu.

Norādījumos Benzonal sniedz vispārīgus ieteikumus. Pieaugušie iecelt Benzonal vienu devu 0, 1 0, 2 g (dienā - 0, 8g). Kopīga lietošanas modeli - 0, 1 g trīs p / diena.. Procedūra sākas ar pieņemšanu vienas devas, un pēc divām vai trim dienām, deva tika palielināta līdz klīniskā iedarbība (izzušanu krampju vai samazināt to biežumu).

Ārstēšana benzonalom - ilgums, neatkarīgi no tā, krampjiem ilgst vismaz vienu līdz trīs gadus. Viens medikaments tiek izmantots, p. / Diena par summu vienu devu. Ja lēkmes tiek atgriezta, pacients tiek noteikts veikt Benzonal tajā pašā dienas devas.

Max Benzonal pieaugušajiem, kas var tikt veikti vienā laikā - 0, 3 g.

Bērni vienas devas - 0, 025-0, 1d (0 dienā, 1-0, 4a), ir atkarīgs no vecuma.

Ja pacients pirms citu pretkrampju līdzekļu, pāreja uz Benzonal pakāpeniski. Lūdzu nomainīt vienu reizi, pēc 3-5 dienām - un citas gatavošanas metodes.

Blakusparādības

Pieteikums Benzonal var izraisīt traucēta kustību koordināciju, runas traucējumi, ritmiskas patvaļīgas kustības eyeballs.

Ierakstīti un reti miegainība ārstēšanas ar Benzonal laikā, atkarība sindroms "atcelt".

Ir arī atsauksmes par benzonalom kā narkotikas, kas izraisa samazināta ēstgriba, narkomāniju, trombocitopēnija, tromboze, aizcietējumi, caureja, alerģiskas reakcijas, bronhu spazmas, pazemināta spiediena, anēmija, letarģiju, apjukumu, galvassāpes.

Kontrindikācijas

Neiecelt Benzonal ja konstatēta pastiprināta jutība pret narkotikām, ar nepietiekamu aknu, nieru, sirds (2-3 grādi).

Saskaņā ar instrukcijām Benzonal neizmanto diagnostikā pacienta anēmiju, bronhiālā astma, elpošanas ceļu slimības, cukura diabēts, hiperkinēzes, hipertireoze, porfīrija, virsnieru mazspēja, depresija ar pašnāvības mēģinājumiem.

Arī kontrindicēta Benzonal bērniem līdz 3 gadiem.

Яндекс.Метрика