Betaferon

 Betaferon
 Betaferon - zāles no grupas, kas no interferoniem, kas īpaši par multiplās sklerozes ārstēšanai.

Farmakoloģiskā darbība Betaferon

Galvenā aktīvā sastāvdaļa, interferons beta-1b, kas ir daļa no Betaseron ir pretvīrusu un imūnregulējoša funkcijas.

Interferons ir ietekme uz specifiskiem receptoriem uz cilvēka šūnu virsmas. Sakarā ar šo īpašumu, tā samazina biežumu un smagumu klīnisko paasinājumu skleroze, garāks periods par atlaišanu. Ietekme narkotiku Betaferon aizkavē slimības progresēšanu, un novērstu invaliditāti.

Jo narkotikas Betaferon ietver arī cilvēka albumīns un mannītu.

Produkta veids

Betaferon var iegādāties liofilizētu preparātu injekcijām masas. Šī baltā ciets. Komplektā ietilpst narkotiku šķīdinātāju, nātrija hlorīds 0, 54% no 1, 2 ml. Tas ir dzidrs un bezkrāsains. Injection, pēc tā sagatavošanas, var palikt bezkrāsains vai iegūst izsmalcinātu dzeltenīga nokrāsa.

Nopirkt Betaferon var noteikt tikai tad, kas ietver stikla flakonu ar narkotikām un šķīdinātāju. Flakoni ir laisti plastmasas paliktņiem. Kopums ir iepakota kartona kastē.

Paketē var iekļaut 5 vai 15 komplekti injekcijas. Turklāt, komplekts var ietvert adapteri ar adatām un spirta salvetes injekcijām.

Indikācijas

Galvenās lietošanas indikācijas par narkotiku Betaferon ir šādas slimības:

 • Remitējošu multiplo sklerozi (neparedzamu progresēšanu ar biežiem remisijas);
 • Sekundārā progresējoša multiplā skleroze ar aktīvu pašreizējo (Rezultātā maksātāja multiplo sklerozi - ir izstrādāta apmēram 10 gadus).

Ja remitējošu multiplo sklerozi, narkotiku lietošana samazina biežumu un smagumu paasinājumu. Iecelts, sniedz vismaz 2-sklerozes paasināšanās pēdējo 24 mēnešu laikā, pēc tam seko samazināšanu apmierinošā stāvoklī pacients.

Otrajā gadījumā, zāles tiek izmantotas aktīvās slimības laikā laikā, kurā ir regulāra asināšana. Turklāt iecelšana Betaferon sekundārā progresējošu sklerozi pamatota, ja neiroloģisko funkciju pacientiem pēdējo 24 mēnešu laikā ir skaidri pasliktinās. Šajā gadījumā mērķis ārstēšana tiek likts samazināt biežumu un smagumu paasinājumu, lēni slimības progresēšanu.

Lietošanas instrukcijas Betaferon

Nopirkt Betaferon nav pietiekami, jo self-noteikt un durošas zāles nav ieteicams. Tāpēc ārstēšana ar šo narkotiku jāuzsāk pieredzējuša ārsta uzraudzībā, kam ir pieredze šajā konkrētajā virzienā uzraudzībā.

Betaferon subkutāni, intramuskulāri. Izdurt pacienta vajadzības zāles ik pēc 2 dienām, tas ir, katru otro dienu. Lai sagatavotu injekciju šķīdums, tas ir nepieciešams, lai izšķīdinātu pulveri pievienotajā komponenta Betaferon, nātrija hlorīda 0, 54%. Solvent (1, 2 ml) tika ievadīts flakonā. Sakratīt pudeli nav nepieciešama, pulveris būtu izšķīst par to pašu, bez iejaukšanās no ārpuses. Gatavs risinājums būtu rūpīgi jāapsver klātbūtni izšķīdušo daļiņu no narkotiku. Ja kāds, zāles nevar lietot. Bez tam, nepiemērotība zāļu ir izskats krāsu. Atgādināt pieļaujama tikai maina krāsu, lai smalks dzeltenīgu nokrāsu. Ideālā gadījumā risinājums būtu skaidrs.

Tūlīt pēc šķīduma pagatavošanas, tas ir nepieciešams, lai veiktu injekciju. Gatavā šķīdums var ledusskapī (no 2 līdz 8 grādi) no ne vairāk kā par 3 stundām. Pēc šī laika, zāles jāiznīcina. Ņemiet vērā, ka iesaldēti gatavs risinājums ir arī iespējams, tā zaudē savas īpašības, un var kaitēt. Tāpēc ir labāk pirkt Betaferon jaunā iepakojumā, un neizmantot beidzās zāles un nav riskēt ar veselību.

Betaferon pulveris, aizzīmogotās flakoni var uzglabāt uz 2 gadiem, un šķīdinātāja (nātrija hlorīda) - 3 gadi. Uzglabāšanas temperatūra nav augstāka par 23-25 ​​grādiem. Izgatavošanas Betaferon kā liofilizētu pulveri injekciju

Blakusparādības no izmantošanas Betaferon

Iecelšanā ārstēšanu ar šo narkotiku, jums vajadzētu ne tikai nopirkt Betaferon pacientam iemācīties karbonāde vai nolīgt māsa, bet arī cieši uzraudzīs ievērošanu norādījumiem uz narkotikām un medicīnas vajadzībām. Fakts, ka Betaferon ir vairākas blakusparādības, tāpēc jums ir nepieciešams, lai izmantotu zāles ļoti uzmanīgi. Iecelšanā devu narkotiku, ārsts ņem vērā ietekmi daudziem iekšējiem un ārējiem faktoriem: vecums, svars, un emocionālo stāvokli pacientiem, kuri lieto narkotikas, un citi.

No ķermeņa gadījumā kļūda veicot iepriekš ārstēšanas Betaseron, šādas reakcijas:

 • Mainīt limfātisko sistēmu un asinis (anēmija, trombocitopēnija, neitropēnija, samazināts trombocītu skaits);
 • Traucējumi endokrīnās sistēmas (hipertireoze, hipotireoze);
 • Traucējumi kuņģa-zarnu trakta (vemšana, slikta dūša);
 • Drebuļi, drudzis, vājums, svīšana.

Nervu sistēma var reaģēt formā depresiju, trauksmi un sajaukšanas. Reizēm pacients var rasties paaugstināts muskuļu tonuss. Sievietēm reproduktīvā vecumā var notikt priekšlaicīga menopauze vai traucējumus menstruālā cikla laikā. Dažreiz ir elpas trūkums tūlīt pēc injekcijas narkotiku ražoti.

Tā bieži notiek, ir alerģija pret Betaferon. Tādējādi var būt apsārtums, iekaisums, sāpes un tūska dažu ādas daļām (it īpaši, injekcijas vietā).

Retos gadījumos ir bijuši vissmagākie blakusparādības no lietošanas Betaferon: anafilakse, nātrene, bronhu spazmas.

Kontrindikācijas Betaferon

Absolūtās kontrindikācijas par Betaferon ir šādi nosacījumi:

 • Epilepsija;
 • Smaga depresija (pašnāvības mēģinājumi);
 • Paaugstināta jutība pret interferonu;
 • Grūtniecība;
 • Barošana ar krūti.

Tas nav ieteicams izmantot narkotiku cilvēkiem līdz 18 gadu vecumam, jo ​​pieredze ko Betaseron ietekmi uz bērniem nav pētīta.

Betaferon lietot ārkārtīgi piesardzīgi, ja šādi traucējumi:

1. Sirds slimība (sirds mazspēja, kardiomiopātija);

2. mielosupresija (anēmija, trombocitopēnija);

3. Aknu mazspēja;

4. Nieru mazspēja.

Attiecībā uz lietošanas Betaferon grūtniecības, praksē ir daudzi gadījumi spontāno abortu sievietēm pēc lietojat šīs zāles. Turklāt, ārstēšana ar šo narkotiku sievietēm reproduktīvā vecumā, kā rezultātā pastāvīgu seksuālo dzīvi sākumā terapijas vajadzētu iegādāties Betaferon un kontracepcijas līdzekļus. Tas ir saistīts ar to, ka grūtniecību, šajā gadījumā nevēlama un bīstami.

Яндекс.Метрика