Betoptik

Betoptik (starptautiskais nosaukums - Betaksolod) ir pretglaukomas līdzeklis sērijas beta blokatoru.

 Betoptik
 Zāles tiek plaši izmantota oftalmoloģijā sākotnējā stadijā glaukomas un tās atvērto-formā.

Galvenā aktīvā sastāvdaļa - betaksolod.

Farmakoloģiskā darbība

Betoptik darbojas kā selektīvu blokatoru tipa, kas normalizē acs iekšējo spiedienu, mazina izplūdušu skolēnus, nerada spazmas acs muskuļu; resorbtīvas efekts narkotiku minimāli izteikta. Terapeitiskais efekts ir acīmredzams 1-2 stundas, ilgums nav mazāks kā 24 stundu laikā.

Produkta veids

Acu pilieni pudeli 5 ml.

Ūdens šķīdums betaksoloda hidrohlorīds dzidrs vai gaiši dzeltenā krāsā nāk kartona kastē, katra flakona 5, 6 mg.

Betoptik Sastāvs: ūdens betaksoloda, benzalkonija hidrohlorīds, nātrija hidroksīds, sālsskābe pH, attīrīts ūdens.

Lietošanas indikācijas

Acu hipertensija, novēršana glaukomu, sākotnējais posms glaukomas, rehabilitācija pēc plastmasas lāzera acu redzes korekcija.

Pozitīva atgriezeniskā saite par Betoptik novērots ārstēšanai atvērtā kakta glaukomas.

Instrukcijas Betoptik

Zāles lieto ārīgi.

Pirmajās ārstēšanas nedēļās ir jāiepilina konjunktīvas maisiņā narkotiku acīm 2 pilienus 2 reizes dienā. Ieteicams kontrolēt procesu stabilizāciju IOS un glaukomu.

Par atsevišķu režīmu tikai Betoptik vēlēšanās pozitīvu rezultātu vajadzētu notikt dažu pirmo terapijas mēnešu laikā, pretējā gadījumā būtu jāpapildina ar papildu terapijas zālēm. Daudzi pārskati Betoptik pierādīt savu augsto terapeitisko efektu.

Hipotensijas efekts rodas 30 minūšu laikā no sākuma izmantošanu, un samazināšana oftalmoloģijas toniskumu tiek sasniegta 2 stundu laikā.

Tas nav ieteicams lietot perioda Betoptik valkāt kontaktlēcas. Narkotiku neietekmē skolēnu izmēru un slēgta kakta glaukomas tiek izmantots tikai kombinēto terapiju ar citām zālēm miotikov kategorijā.  Betoptik - acu pilieni

Ārstēšanas kursa, kā norādīts Betoptik ar piesardzību laikā strādāt bīstamo profesiju un izpildīt uzmanību, vadot transportlīdzekļus, jo zāles var palēnināt psihomotorās reakcijas.

Kontrindikācijas Betoptik

Paaugstināta jutība pret primāro vai sekundāro narkotiku komponentiem, bradikardija, AV blokāde stāvokļa II - IV fāzes, tireotoksikoze, smaga sirds mazspēja.

Betoptik Lietot ar īpašu piesardzību un saskaņā ar ārsta diabēta, Reino sindroms uzraudzībā, lieto narkotikas vairākas kategorijas, beta - blokatori, kā arī grūtniecības un zīdīšanas laikā, bērnībā un vecumdienās laikā.

In myasthenia un dažādiem pārkāpumiem Betoptik muskuļu funkciju vajadzētu lietot tikai tad, ja īpaša vajadzība un ārsta recepti.

Blakusparādības Betoptik

Tipiski stils - trūkst skaidrības un redzes traucējumi, alerģiskas reakcijas, pastiprināta asarošana, keratīts, svetofobiya, nieze, un ādas apsārtums.

Sistēmas tips - bezmiegs, samazināts muskuļu tonuss, samazinās uzmanība un koncentrēšanās, neirotisks depresija.

Lietojot Betoptik blakusparādības ir ļoti reti un ir virspusēji. Ar turpmāku izmantošanu narkotikas var rasties nelielas neuromotor patoloģijas.

Яндекс.Метрика