Bifiform

Farmakoloģiskā darbība

 Bifiform
 Bifiform - nozīmē, lai normalizētu zarnu.

In grupā Bifiform attiecas uz mikrobu antidiarrheal narkotiku, probiotikas. Probiotikas ir dzīvi mikroorganismi, pareizu izmantošanu, kas ļauj, lai norēķinātos par zarnu mikrofloras līdzsvaru.

Viena kapsula satur bifiform 10 miljoni bifidobaktēriju un enterokoku, kas novietoti īpašās kapsulās, aizsargājot tos no sekām, kuņģa sulas. Tikai sasniedzot zarnās, kur pH atbilst 6, 0-6, 8, Bifiform kapsulas izšķīdina, ļaujot viņiem ievietots baktērijas kolonizēt kolu un tievajās zarnās. Bifidobaktērijas un enterokoki ir spēja kavēt augšanu un vairošanos patogēno mikroorganismu uzrādot etiķskābes un pienskābes.

In bifiform uzrāda baktēriju celmus, ar augstu izturību pret antibiotikām.

Pieteikums bifiform uzlabo sintēzi un absorbciju vitamīnu un veicina Enzimātiskā komplekso ogļhidrātu, tauku un olbaltumvielu.

Atsauksmes bifiform apstiprinātu efektivitāti narkotiku, kad tas tiek izmantots, lai normalizētu zarnu mikrofloru, stimulēšana koriģēt gremošanas trakta pārkāpumus, uzlabojot nespecifisku izturību pret dažādiem faktoriem.

Indikācijas bifiform

Pieteikums bifiform lietderīgi šādos gadījumos:

  • profilakse un ārstēšana zarnu dysbiosis in gastroenterīts, kolīts, hypoacid (samazinātu skābumu) un anatsidnyh (skābuma) teikts, ārstēšanā antibiotikas un sulfonamīdiem;
  • kuņģa-zarnu trakta traucējumi dažādas izcelsmes;
  • ārstēšana un profilakse gremošanas trakta hronisku rakstura slimībām;
  • uzturētu imunitāti pieaugušajiem un bērniem;
  • akūts un hronisks caureja dažādas izcelsmes;
  • laktozes nepanesamība, dispepsija (pārkāpums kuņģī), meteorisms.

Lietošanas instrukcijas bifiform

Saskaņā ar instrukcijām Bifiform pieaugušajiem un bērniem, kas vecāki par diviem gadiem būtu jāveic divas reizes dienā pa 1 kapsulai, ar maksimālo pieļaujamo dienas devu ir 4 kapsulas. Pieteikums bifiform neatkarīgi no ēdienreizēm.

Divas reizes dienā ½ kapsula lietot bērniem no diviem līdz sešiem mēnešiem, un 1 kapsula bērniem vecumā no sešiem mēnešiem līdz diviem gadiem. Mazuļi nespēj norīt kapsulas, saturs tiek sajaukti ar pārtiku. Protams, parasti izmanto bifiform  Baby Bifiform
 Tas ir 10-21 dienas. Kuņģa-zarnu trakta traucējumi, kopā ar akūtu caureju, izturas 2-3 dienas.

Jaundzimušajiem un maziem bērniem, var izmantot arī pienskābes baktērijas, kas izpaužas kā eļļainu šķīduma vai suspensijas veidā, kas sagatavots no pulveriem - Baby Bifiform. Narkotiku sastāvs ir bifidobaktērijas un streptokoki. Baby Bifiform lieto vienu reizi dienā, par summu, no vienas devas (0, 5 mL). Ārstēšanas kurss ir 10-20 dienas.

Atsauksmes bifiform liecināt ne tikai uz normalizētu zarnu pēc šīs narkotikas lietošanu, bet arī stiprināt imunitāti un uzlabo vispārējo veselību.

Blakus efekti

Instrukcijas, lai bifiform negatīvās sekas pēc narkotiku nav norādīts. Pārskatot bifiform neatbilst sūdzības blakusparādību probiotikas.

Kontrindikācijas bifiform

Iemesls nelietošanas bifiform var palielināt jutību uz papildu komponentiem sagatavošanā: glikozi, rauga ekstrakts, sīrups akācijas sveķi, magnija stearāts, laktuloze sausām, titāna dioksīds, polietilēnglikols, sojas eļļa, acetilgrupai monoglicerīdiem.

Papildus Informācija

Saskaņā ar instrukcijām Bifiform jāuzglabā tumšā, sausā vietā, kur temperatūra nepārsniedz 15 ° C. Zāles tiek uzskatīts ietilptu divu gadu laikā no dienas, kad produkcijas. Baby Bifiform tur ar tādiem pašiem nosacījumiem kā Bifiform. Balstiekārta Bifiform Baby jāizlieto divu nedēļu laikā.

Яндекс.Метрика