Bifikol

Farmakoloģiskā darbība

 Bifikol sauss

Bifikol ir eubiotic apvienojumā sagatavošana normalizēšanai zarnu mikrofloru.

Bifikol ir mikrobu masu, kas sastāv no celmiem bifidobaktēriju un koliformu. Šīs zāles ir antidiarrheal un antibakteriālas īpašības. Bifikol ir plaša spektra iedarbība pret patogēniem, tostarp Proteus, Salmonella, Shigella, un nodrošina regulējumu zarnu mikrofloras līdzsvaru. Atsauksmes Bifikol apstiprinātu efektivitāti tās piemērošanas, lai normalizētu vielmaiņu un uzlabotu imunitāti.

Bifikol ražots veidā sausā pulvera šķīduma sagatavošanai (vienas devas flakons satur 5) formā tablešu (1 tablete atbilst vienai devai).

Indikācijas

Instrukcija Bifikol norāda efektivitāti narkotiku:

  • disbakteriozes;
  • akūta dizentēriju, kopā ar smagu zarnu dysbiosis;
  • vīrusu caureja;
  • enterokolīts, kolīts, čūlainais kolīts.

Lietošanas instrukcijas Bifikol

Bifikol perorāli 20-30 minūtes pirms ēšanas. Sausais pulveris jābūt iepriekš atšķaidīt ar ūdeni istabas temperatūrā: viena tējkarote ūdens atbilst vienas devas šīs narkotikas.

 Bifikol tabletes

Tabletes var ņemt Bifikol veselas un saspiesti ar ūdeni.

Lai neitralizētu lielāku aktivitāti kuņģa sulas 5-10 minūtes pirms šīs narkotikas lietošanu ieteicams izdzert ½ glāze minerālūdens vai risinājumu cepamā soda.

Norādījumus, lai Bifikol ieteica šādu devu: bērni 6-12 mēneši - 3 devas dienā bērniem, kas vecāki par 1 gadu un pieaugušajiem - 5-10 devas dienā, ārstēšanas ilgums nosaka ārsta, izmantošana Bifikol parasti ilgst 2 līdz 6 nedēļām.

Blakus efekti

Atsauksmes Bifikol apstiprinātu labu panesamību.

Retos gadījumos var rasties vieglas formu gremošanas traucējumi, kas iet ātri un nav jāpārtrauc terapija.

Kontrindikācijas

Instrukcija Bifikol brīdina norīšanas ar bērniem līdz 6 mēnešu vecumam. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šīs zāles nedrīkst lietot kopā vienlaicīgi ar antibiotikām.

Papildus Informācija

Saskaņā ar instrukcijām, Bifikol jāuzglabā 2-8 0 NO.

Fit for šīs narkotikas lietošanu tiek uzskatīta par 1 gada laikā no izdošanas dienas. Gala šķīdumu no sausā pulvera nevar saglabāt.

Яндекс.Метрика