Bifiliz

Bifiliz - sagatavošana par zarnu mikrofloras reģenerāciju.

Farmakoloģiskās iedarbības bifiliz

 Bifiliz sauss pudelēs
 Bifiliz - ir antibakteriāls zāles, kas nomāc attīstību oportūnistisko patogēno mikroorganismu un radīt apstākļus, lai izveidotu normālu zarnu floru un uzlabo gremošanu.

Produktā satur lizocīmu, kas uzlabo efektu daudzu antibiotiku un piemīt pretiekaisuma darbība.

Produkta veids

Bifiliz release pulveris, kas satur liofilizētu masu dzīvu bifidobaktēriju un taisnās zarnas svecītēm.

Indikācijas

Bifiliz par instrukcijām, ņemot dysbiosis dažādu izcelsmi, zarnu problēmas, akūtām zarnu infekcijām (saindēšanos ar pārtiku, salmonelozi, dizentērijas), hronisku un akūtu nespecifiska iekaisums kuņģa-zarnu trakta, kam pievienoti nomācot pašatjaunošanās procesus gļotādas.

Labas atsauksmes par bifiliz izmanto destruktīvas un infekcijas komplikācijām: draudi sepse, nepietiekama uztura, eksudatīvu diatēzi, nekrotizējošs kolīts, anēmija.

Bifiliz par jaundzimušajiem un priekšlaicīgi dzimušiem bērniem ir parakstītas jauktajam patoloģiju pagājušo intensīvās terapijas laikā.

Instrukcijas bifiliz

Pirms lietošanas flakons pulvera Bifiliz pārlej vārītu ūdeni istabas temperatūrai, vāku, stāvēt 2-3 minūtes un sakrata. Veikt iegūto vircas 20-30 minūtes pirms ēšanas, bet bērni var dot medikamentus tieši pirms ēšanas. Veikt Bifiliz 2-3 reizes dienā 5 devas.

Ārstēšanai akūtām zarnu infekciju zāles ieteicams ņemt kursu 5-7 (mazāk nekā 10) dienu laikā. Turklāt, instrukcijas Bifiliz norādīja, ka atsevišķos gadījumos tas ir iespējams palielināt ārstēšanas ilgums ir 20 dienas.

Lai nepieļautu zarnu infekcijas un dysbiosis narkotiku ņemot divas p / dienā 10 dienas.

Bifiliz zīdaiņiem līdz trim mēnešiem, ko ievada ar vienu devu 2, 5 devām. Atkārtot ārstēšana var būt pārtraukums 2-3 mēnešus.

 Bifiliz svecītes
 Taisnās zarnas svecītes tiek ievadītas pēc higiēnas procedūrām. Ieteicams ievadīt sveci pēc katras zarnu kustības un dabas uz nakti. Kopumā vajadzētu būt ne vairāk kā 4 sveces naktī.

Uzglabāt šīs zāles būtu jābūt 2-10 grādiem.

Blakus efekti

Atsauksmes Bifiliz, izraisot blakusparādības, netiek fiksēts.

Kontrindikācijas bifiliz

Pulveris un taisnās zarnas svecītes ir kontrindicētas paaugstināta jutība pret aģents atklāts.

Pacientiem ar noslieci uz alerģiskām reakcijām, jāņem zāles ārsta uzraudzībā.

Яндекс.Метрика