Binafin

 Binafin tabletes
 Binafin (starptautiskais nosaukums Terbinafīns) - ārstniecības līdzeklis sēnīšu infekciju ārstēšanai.

Struktūra un sastāvs

Saskaņā ar instrukcijām Binafin pieejams tabletēs 125 un 250 mg. Zāles ir pieejams formā krējuma (1%) ailē par 10 un 15g arī.

Terbinafīns hidrohlorīds tabletes papildus satur papildu palīgvielas (mikrokristāliskā celuloze, ciete, povidons, koloidālais silīcija dioksīds, nātrija laurilsulfāts, nātrija metilparabēns, magnija stearāts, talks, nātrija cietes glikolāts).

Binafin krēms (1%) - 1 g krējuma 10 mg terbinafīns un palīgierīces (ketosterilovy alkohola, baltais mīkstais parafīns, šķidrais parafīns, metil paraben, ketomakrogol izoprēna myristate, nātrija hidrogēnfosfāts, propilparabēns, ūdens).

Farmakoloģiskās iedarbības Binafina

Sagatavošana ir saistīta ar pretsēnīšu līdzekļiem, tai ir plaša spektra darbības. Saskaņā ar instrukcijām Binafin nomāc sēnīšu šūnas starpšūnu sterīnu sintēzi, kas noved pie nāves. Narkotika ir efektīvs pret daudzu sugu sēņu, kas izraisa ādas, matu un nagu slimībām. Binafin saderīga ar citām zālēm, jo ​​tie neietekmē savu metabolismu. Iecelšanā narkotiku tablešu ādā, matos un nagos ir Binafina fungicīdu koncentrācija (ti, kā rezultātā nāves sēnes).

Zāles var lietot neatkarīgi no pārtikas, tā maksimālā koncentrācija plazmā - 2 stundas pēc zāļu ieņemšanas. Binafin ātri iekļūt ādas slāņos, sebum, kas noved pie izveidi augstas koncentrācijas narkotiku uz matu folikulu, matiem, ādu. Nagu plastmasas Binafin izpaužas dažu nedēļu laikā pēc terapijas uzsākšanas.

Pusperiods narkotikas - 17 stundas. Nav sniegusi nevienu pierādījumu, ka pastāv kumulatīvo ietekmi (ti uzkrājas organismā). Pacienti ar nieru un aknu klīrenss likmes Binafina var aizkavēties.

Kad krēms uzsūcas Binafin aptuveni 5% no devas.

Indikācijas

  • Sēnīšu infekciju ārstēšanai uz ādas (kode);
  • Sēnīšu infekciju skalpa ārstēšanu;
  • No onihomikozes (sēnīšu infekcija naga), ko izraisa dermatophyte sēnītes ārstēšana;
  • Rauga infekcijas uz ādas, ko izraisa sēnītes ģints Candida (ģeneralizēta);
  • Krēms Binafin var izmantot, lai ārstētu Pityriasis versicolor (atšķirībā tablešu veidā).

Kontrindikācijas Binafinu

Kontrindikācijas: Paaugstināta jutība pret sastāvdaļām Binafina. Tā kā nav veikti pētījumi par šīs narkotikas lietošanu pacientiem ar aknu darbības traucējumiem, tā lietošana nav ieteicama šiem pacientiem.

Piesardzības pasākumi

Ja ārstēšana pacientam Binafinom notikt: pastāvīga slikta dūša, vemšana, ēstgribas zudums, sāpes labajā augšējā kvadrantā, nogurums, tumšs urīns, balināšanai krēsls, ir nepieciešams nodot bioķīmiskās analīzes asins par aknu enzīmu (ALAT, ASAT) un atcelt ārstēšana ar šo narkotiku. Pacientam būtu informēti par nepieciešamību apmeklēt ārstu kad šādi simptomi.

Pacientiem ar nieru darbības traucējumiem (kreatinīna līmenis asinīs pie vairāk nekā 300 mmol / l), devu ieteicams samazināt Binafina 50%.

Ietekmēt Binafina uz spēju vadīt transportlīdzekļus un apkalpot mehānismus

Nav datu.

Lietošana grūtniecības un zīdīšanas laikā

Klīniskā pieredze Binofina grūtniecēm ir ļoti ierobežota. Narkotiku iecelšana ir iespējama tikai tad, ja potenciālais risks zem paredzamo ietekmi terapijas auglim. Binofin izdalās mātes pienā, tāpēc, kamēr lietojat narkotikas iekšpusē vajadzētu atteikties zīdīšanu.

Devas un administrēšana Binafina

 Krējums cauruļu Binafin
 Bērniem līdz 2 gadu šīs narkotikas lietošanas nav ieteicama.

Saskaņā ar instrukcijām piešķirtajiem Binafin tabletes 1 reizi dienā.

Vienas devas bērniem tiek nozīmēts, pamatojoties uz ķermeņa svara pacienta:

  • Bērni, kas jaunāki par 20 kg - 62 mg 5 (puse tabletes 125 mg);
  • Bērniem, kuri sver no 20 līdz 40 kg - 125 mg;
  • Bērniem no 40 kg - 250 mg.

Kā uzskata Binafin laba panesamība bērniem norijot.

Pieaugušie Binafin piešķirts 250 mg vienu reizi dienā.

Saskaņā ar instrukcijām Binafina terapijas ilgums ir atkarīgs no smaguma slimības: infekcijas ādas 2-6 nedēļas; laikā infekcija matu un galvas ādas - 4 nedēļas; sēnīšu infekcijas naga plāksnes - 2 līdz 12 nedēļām.

Devas pielāgošana Binafina gados vecākiem pacientiem nav nepieciešams, ja viņiem nav ietekmes aknu un nieru mazspēja.

Cream Binafin iecelt pieaugušajiem un bērniem, kas vecāki par 12 gadiem. Uzklājiet krēmu uz bojātās ādas (iepriekš tie jātīra un žāvētas), un tad berzēt to viegli. Kā uzskata Binafin krēmu ir viegli piemērot, neatstāj traipus drēbes un ir neitrāla smarža. Ja krēms tiek lietots naktī, vieta piemērošanas var pārklāt ar marles saiti. Ieteicams lietot krēmu 1-2 reizes dienā. Ārstēšanas ilgums krēma uz Binafin norādījumiem - 1-2 nedēļas.

Blakus efekti

Pēc atsauksmēm Binafin tabletes labi panes pacientiem. Blakusparādības ir retas, un ir vieglas. Visbiežāk ir simptomi kuņģa-zarnu traktā (1-10%) - apetītes zudums, slikta dūša, sāpes vēderā, caureja zaudējumiem. Tāpat ir ādas reakcijas - izsitumi, nātrene. Ja ādas izpausmes parādījās, tas prasa izņemšanu no narkotiku.

Aprakstītas atsevišķi gadījumi nopietnas komplikācijas, piemēram, Stīvensa-Džonsona sindromu (toksiskā epidermālā nekrolīze). Reti (0, 1-1%) ir pārkāpums garšas sajūtas. Pie 0, 01 - 0 1% gadījumu ir izskats pārkāpuma aknām (holestāze, aknu mazspēja).

In atzinums Binafina krējuma reti izraisa nevēlamas blakusparādības, galvenokārt tās parādās apsārtums, nieze vai nātrene notikumu vietā pieteikumu.

Mijiedarbība Binafina ar citām zālēm

Klīniskie pētījumi ir pierādījuši, ka "in vitro" zāles ir milzīgs ietekme uz narkotikām, piemēram, perorālo kontracepcijas līdzekļu, cikliskās antidepresantus, beta - blokatoru un selektīviem MAO inhibitoriem.

Pārdozēt

Pārdozēšanas Binafinom (5 g), var parādīties galvassāpes, reibonis, slikta dūša, sāpes vēderā. Pārdozēšanas gadījumā ārstēšanai ietver izmantošanu enterosorbents (piemēram, aktivēto ogli), kuņģa skalošanu un simptomātisku terapiju iecelšanu.

Яндекс.Метрика