Bioparox

 Bioparox

Bioparox - zāles, lai ārstētu plaušu un bronhu slimībām.

Farmakoloģiskā darbība

Pateicoties aktīvajām sastāvdaļām narkotikas - fusafungine, antibiotikas polipeptīda, lietojot pretiekaisuma Bioparox, fungistatiskos, bakteriostatisku darbību.

Iedarbojoties ar Bioparox uzņēmīgu stafilokoku, infekcijas izraisītājiem gļotādas, pinnes, saindēšanos ar pārtiku, kādu coccobacillus, Listeria, Bacillus subtilis.

Produkta veids

Bioparox izlādētos aerosola formā lokālai ārstēšanai.

Indikācijas Bioparox

Efektīva izmantošana Bioparox vietējā akūtu iekaisuma slimību augšējo elpceļu, LOR orgānu, tostarp infekcijas izcelsmi.

Jo īpaši, izraisītās slimības jutīgu mikroorganismu fusafungine: sinusīts, nazofaringīts, rinīts, faringīts, laringīts, tonsilīts, bronhīts, traheīts.

Tāpat ir iespējams izmantot Bioparox profilaksei un ārstēšanai slimību rodas pēc tonsillectomy.

Lietošanas instrukcijas Bioparox

Saskaņā ar instrukcijām Bioparox izmanto inhalācijas caur degunu vai muti.

Iekaisuma slimības, deguna gļotādas - iesnām, nazofaringīts, sinusīts, zāles tiek ievadītas caur deguna eju, ieskaita pirms tā deguna gļotas. Zāles ievada, turot brīvo nāsi, aizverot muti un degunu, dziļi ievilka elpu.

 Bioparox spray
 Jo no augšējo elpceļu slimībām, gļotādas rīkles (traheīts, bronhīts, tonsilīts, laringīts, faringītu) un pēc tonsillectomy Bioparox ieviesta caur muti, dziļi elpu. Lai labāk apūdeņošanas bronhu un trahejas pacientam vajadzētu aizturēt elpu mazliet pēc ieviešanas Bioparox.

Sprauslas inhalācijas, kas ir iekļautas ar flakona jādezinficē katru dienu, noslaukot ar etilspirtu 90%.

Saskaņā ar instrukcijām Bioparox pieaugušajiem un bērniem, kas bija 12 l. Ieceļ četrus devas jālieto iekšķīgi vai 2 devās 4 p / dienā katrā nāsī.

2 bērni, 5 -12l. 2-4 devas, ko lieto Bioparox ievadīšanai perorāli vai ar vienu vai divām nepieciešamo devu caur degunu (4 / dienā katrā nāsī).

Vidējais terapijas ilgums ir ne vairāk kā nedēļu (citādi var attīstīties superinfekciju).

Blakus efekti

Pieteikums Bioparox reti izraisa blakusparādības, bet dokumentēti gadījumi, kad pacientiem, kuri lieto narkotikas radās gļotādas sausumu, dedzinoša sajūta, bronhu spazmas, astma, šķaudīšana, klepus, laringospazmas, tūska, elpošanas mazspēja, slikta dūša, nepatīkama garša mutē, asarošana, mainot garša, acu apsārtums, nieze, ādas izsitumi, nātrene, anafilaktiskais šoks (atsevišķos gadījumos).

Kontrindikācijas Bioparox

Neiecelt Bioparox ar konkrētā pacienta jutīgumu pret vēlētājiem ir bērni, kas jaunāki par 2, 5 litriem.

Esiet piesardzīgs iecelt Bioparox tiem, kuri ir novērojuši tendenci alerģiskas reakcijas.

Nav klīnisko datu par iespēju izmantot Bioparox grūtniecības laikā nav ieteicams tās lietošanu bez konsultēšanās ar ārstu. Iecelšana Bioparox grūtniecības laikā ir iespējama, ja tiek konstatēts, ka risks bērnam ir mazāks nekā ieguvumu mātei.

Mēs neiesakām izmantot Bioparox un zīdīšanu.

Яндекс.Метрика