Biotredin

 Biotredin
 Biotredin - ārstēšanai alkoholisma, iedarbojas anti-alkohola iedarbību, samazina ko novēro fona abstinences sindroma. Ir atsauksmes par Biotredine, sakot, ka, pateicoties tās izmantošanai uzlabo garīgo veiktspēju un normālu vielmaiņu.

Farmakoloģiskā darbība

Pieejamība sagatavošanā L-treonīns, kas klātbūtnē vitamīnu B6 (piridoksīna) ir sadalīt glicīnu un acetaldehīda, stimulē ķermeņa reducēšanās reakcijas, sintēzi ATP (adenozīna trifosfātu) šūnās, un vienlaicīgi aktivizē bremzēšanas procesu.

Tā kā ātrums regulators vielmaiņas procesus audos, atsauksmes, Biotredin veicina smadzeņu veselību, uzlabo fizisko stāvokli pārmērīgas alkohola lietošanas samazina alkohola izņemšanu.

Piezīme Biotredina sniegumu, sagatavošana sāk ietekmēt ķermeņa, pēc 10-20 minūtes pēc ēšanas (tablete izšķīst zem mēles).

Produkta veids

Biotredin tabletes 5 mg + 100 mg, ploskotsilindricheskoy forma (konusveida komatu), baltā vai pelēkbaltā krāsā.

Blisteri ar 30 tabletēm.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Biotredin noteikts, ja pacientam ir patoloģisku tieksmi pēc alkohola, kas ir kopā ar nomākts garastāvoklis, aizkaitināmība, izsalkums, iekšējo diskomfortu. Izrakstīt zāles, kas hroniska alkoholisma, kādā stāvoklī abstinences sindroms (amid asu noraidījumu alkoholu). Ir pozitīvas atsauksmes no Biotredine, tā izmantošanas efektivitāte pieaugušajiem, pusaudžiem un bērniem pie samazinātas koncentrācijā, lai uzlabotu garīgo sniegumu.

Pieteikums Biotredina grūtniecība un zīdīšana

Daži pētījumi par ietekmi uz narkotiku par grūtniecības un zīdīšanas notika nebyli, tāpēc šādos gadījumos, tas nav ieteicams.

Bet dažos gadījumos, kad sieviete "stāvoklī" pārmērīgas alkohola pārmērīgu lietošanu, Jūsu ārsts var novērtēt risku, narkotikas ir zemāka par kaitējumu augļa veselību un nākotnes māte alkohola atkarības un uzticēt ārstēšanas Biotredinom.

Biotredin, instrukcijas

Lai hroniska alkoholisma ievadītās 0, 1-0, 3 g narkotiku laikā, kad izmantošana daudzveidība divi vai trīs p / dienā. Kursa ilgums - 4-5dn.

Ārstēšanai abstinences simptomu Biotredin izmantots 1 dienas Tabula 1-4. trīs vai četri lpp / dienā. Pieļaujamo dienas devu - 3-16 tabula. Nākamajā dienā - tabulā 1-2. vienā reizē, divi vai trīs p / dienā (tabula 3-6 / dienā). Kursa ilgums - 21-28 nedēļas.

Labs efekts ir sarežģīts terapija Biotredin - glicīns. Par 10-15min. pirms narkotiku Biotredin, glicīns (0, 1 g) atrisina zem mēles.

Remisijas laikā lietojis narkotikas tukšā dūšā 2 3tabletki - atklāt slēptās alkoholismu. Ja tur bija pazīmes, kas norāda, ka slēptās alkas alkoholu joprojām ir tur (pietvīkums, reibonis, svīšana), iecēla uzņemties Biotredin 1-2tabl. divi vai trīs p / dienā. Kursa ilgums - 5-10dn. Šajā gadījumā, kā 10-15min pirms Biotredina, glicīns novieto zem mēles (0, 1 g).

Lai uzlabotu garīgās spējas, uzmanība zem mēles narkotiku parakstītas. Pusaudži, pieaugušajiem - 1 tablete divas vai trīs p / dienā. Zīdaiņiem Biotredin iecelts, pamatojoties uz ķermeņa svara - 2 mg zāļu uz kilogramu ķermeņa svara. Ārstēšanas ilgums ir 3-10 dienas.

 Biotredin tabletes

Mijiedarbība ar citām zālēm.

Atklātās neatbilstības par narkotiku ar neiroleptiskiem līdzekļiem, barbiturāti, antidepresantus, nomierinošus līdzekļus. Biotredin samazina ietekmi zālēm, kas mērķēti uz centrālās nervu sistēmas nomākumu.

Blakus efekti

Lietojot Biotredina var novērot pastiprināta svīšana, reiboņi, un nepanesības gadījumā piridoksīnam - alerģiskas reakcijas.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Biotredin nav noteikts kopā ar antidepresantiem barbirutami, trankvilizatori, neiroleptiskiem līdzekļiem. Tāpat, nelietojiet narkotikas reibumā pacients - terapeitiskais efekts būs zemāks nekā gaidīts.

Uzglabāšanas apstākļi.

Uzglabāt šīs zāles nepieejamā bērniem, sausā vietā, sargājot no gaismas. Temperatūra - 25 ° C.

Norādīja iepakojums uzglabāšanas ilgums (3 gadi no ražošanas datuma), pēc kura lietošana Biotredin aizliegta.

Tas pieder grupai, bezrecepšu medikamenti.

Яндекс.Метрика